Jump to content
Arsenik

Pohvala Za Forum

Recommended Posts

stvarno forum je odlican pa gdje sam sve bio po forumima jedino je ovaj najbisniji tako da kazem . cojece ja oso na neki hrvatski forum da pitam za neki driver ljudi su smotani senco......ja sceo umriti od smiha .....

sad neznam zasto mi se svidja najbolje,jel zato ssto je nasa raja neznam ...........al znam da ih ima i bjedni..........al svaka cast administratorima za ovakav forum ........nesto sto mi se svidja jeste pregled znas gdje sta stoji imas podgrupe pa biraj gdje ces sta pisati .....:icon_eek:

lijep pozdrav Arsenik

http://cazin.net............................................. :cheers:

administratori nemaju vremena pa cu se ja zahvaliti umjesto njih ;)
i dobrodosao na nasem forumu, sad samo pisiii :)

Gospon. Nečko, :)
De odi na moje čudo, od forum, .: www.bhprogrameri.com , pa razgledaj.

Eh, nisu u nas,(cazin.net forum), svakakvi administratori, kao na tim HR. U nas znaju pisati ;)

mislim sanele starno brete nisi ti kriv sto si ti malehan ............ti i tvoj forum
sine u tvoj forum nema ono "CAZIN"

jest ti normalan kako ti mene mozes zvati na svoj forum..........
dobar ti je forum nema sta; de se ti meni javi na mobitel .....heheheeh :)

hos da te prijavim policiji... :o

lijep pozdrav Arsenik

www.cazin.mreza

stvarno forum je odlican pa gdje sam sve bio po forumima jedino je ovaj najbisniji tako da kazem . cojece ja oso na neki hrvatski forum da pitam za neki driver ljudi su smotani senco......ja sceo umriti od smiha .....
sad neznam zasto mi se

Guest Dzmrdz
Ja i jesam atentator na sumnjive komentare.  :D:P  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

A da ti stavimo onda nadimak SMrtnica...??

ljudi kako smo krenuli bice da mi , mirceri organizzujemo da napravimo svoju vlastitu madresu........

ma kako nes kad je svit nestasan

lijep pozdrav Arsenik :huh:;)

www.cazin.mreza :D :D

bas me zanima kakvo bi stanje bilo kad bi na #cazin-u bio kviz ili takvo sto da raja malo ozivi to nam nekako treba najvise za sad........

bas bih to volio da znam........................... :china:

lijep pozdrav Arsenik

Prije, kad sam gledao IP adrese... odakle dolaze posjetitelji cazin.co.ba cini mi se, i pocetkom cazin.net i kad se na forumu pricalo o napadima na Irak, Afganistan, u IP adresama posjetitelja sam vidio IP adrese koje koristi US Military... stvarno! Znaci, ti ljudi dje god se spominje Islam il nesto kao "agresija amerike", oni to sve prate. Al, ne bojim se ja njih... Tako isto danas, prate se svi novinari npr. Saff-a il Preporoda bilo gdje da putuju. Prosli mjesec u Makedoniji su na granici priveli policajci novinara iz Saff-a na ispitivanje... sve od zasto se mjesa politika i Islam, zasto ovo, zasto ono... zato, vjerujem sto posto da ta US Military cita i ovaj forum milion posto. Paako ovo cita kakav Bushov potrcko il Americanos il sta bilo ja im porucujem da vise volim Talibane neg Amerikance :) :lol:

sve je to normalno kad gledas na danasnje vrijeme ali kad ljudi imaju mozak ko grasak i onda ja nemam sta dalje pricati .........politika vamo , politika tamo nosi i politiku kad sve ode u helac......................

lijep pozdrav Arsenik :blink:

Ma forum je najbolji na svijetu,i mislim da je najbolji forum na cijeloj bosni, SVAKA CAST ADMINIMA samo dalje..
i mogu vam reci da sam zarazen sa ovim forumom.... :D:D:D:D :D

Pa sta ja znam, nije los!!!! ali mogo bi biti bolji!!!! :D

ma daj sta bi ti rekla ovom forumu!!!
pravi je sto se mene tice jedino bi bilo ok da se nepise o politiki mislim strankama kao sto su dnz...sda...sdp jer zbog tih gluposti samo svadje izlaze ali sve drugo je ok...

forum je zakon nemoj da vas cujem..ima ih kisa bozija al nidje nesmis prdit koliko ovdi :D

Haj dobro, jes najbolji Forum, samo netreba previse hvalite da neode u kuruze!!! :D

kome ne valja nek ne dolazi,al cisto sumnjam da vam ne pase,kad se uvijek vracate na njega..
ma super stvar...