Jump to content
Sign in to follow this  
lucky

Star Wars: The Force Awakens

Recommended Posts

Koje gledao ovaj film ? 

Kakav je ?

Ja još nisma gledao čekam da bude dobra snimka i dobar prevod ... 

Edited by lucky

Bio sam na premijeri 16. decembra (švedska premijera). Film je baš onakav kakav čovjek očekuje, stari likovi isprepleteni sa novim, princeza Lea, Han solo i Chubaca, R2D2, C3PIO, od stare garde, kao i nova lica (sa ovog trejlera) koja će nositi cijelu treću trilogiju.

Ova trilogija kao da je pravljena za generaciju koja je odrasla na originalnom serijalu (epizode4-6), njihov je logični nastavak.

Dobro je odrađeno, Dizni je već zaradio milijardu dolara za samo 12 dana prikazivanja, s tim da film još nije prikazan u Kini.

Moja preporuka: ili ga pogledaj u Kinu, ili čekaj da izađe na DVD/BR, prvo što će biti dostupno da se skine biće Cam snimci (iz kina), samo ćeš upropastiti užitak.

• Upvote 1

Film neću gledati jer nije po mom ukusu. Ti žanrovi su mi inače bezveze, i što se tog sci-fija tiče, samo mi LOTR nekako može proći.

A zarada nije nimalo začuđujuća. Internet je jedno veliko čudo, a Star Wars je jedan veliki trend. Glupost poput Avatara je zaradila najviše ikad. 

Ja sam ga gledao u 3 D

Bio sam malo razocaran (ali samo malo) jer me naljutilo sto je Ren skinuo Masku i pokazao svoje ruzno lice.

Najvise mi se svidjalo oni spezialni effekti zracne Borbe i onaj Death Planet.

Darth Ren je Sin od Han Solo i Leja i zove se Ben.Han Solo ce biti ubijen sa light saber od Ben.

Luke Skywalker se vidi tek skroz na kraju filma i ne govori ni jednu rijec.

Bio sam isto razocaran,sto je to islo sve previse lagahno i sto je unisten Death Planet.

Moja procjena:

onaj ko nije gledao,nece nista promasti.

Da sam znao kako ce izaci,nebi ni ja isao i bilo bi bolje da sam investirao oni 52€ za Karte,u jedan izlet

sa Famelijom u jedan Restoran.

Nemoj te ici,jednog dana vidjet ce te film u TV , i vi ce te reci da sam bio u pravu.

Ali,dobio sam magicnu inspiraciju od Dark Power za ovu realnost i treniram mogucnosti da

dobijem Telekineticnu moc kao i onaj Darth Ren.

Cudim se samo,sto ga nisu zvali "Rem" !!!

Prethodni post: Spoiler Alert!

Remzo, ima dosta svijeta koji nije gledao film, a ima namjeru. Nema potrebe do detalja opisivati radnju i likove. 

Kao što sam već napisao, ja sam gledao Rat zvijezda, Imperija uzvraća udarac i Povratak  džedaja (tiovra se dajdža) još sedamdesetih i osamdesetih, tada sam postao fan i bio sam malo razočaran drugom trilogijom (koji su trilogija generacije moje djece). Ova nova trilogija je više rađena za đuturume poput mene, iako će je nositi neki novi klinci.

Star Wars nije vrhunska umjetnost koja će pretendovati za oskara, ali je kao i 007-serijal, veoma zabavna. Sve ide u svoje vrijeme.. 

Ja brete kad sam u reklami vidio crnca odmah sam odlucio da to ne gledam :-)

12 sati , Banjaluka said:

Zar nema crnaca u svemiru?

ma kako da nema ! 

Captain Cisko,komandant od Baze Deep Space 9

Lt Comander Worf (Klingon Race) Safety of USS Enterprise

cjeli svemir je crn