Jump to content
Sign in to follow this  
lucky

Engleska liga 2015/2016

Recommended Posts

kako ce kada je budala pusto younga da igra ... 

gube tri nula kod sva tri gola on je kriv ... 

Klopp preuzeo Liverpool.....
Ako bude dobar kao u Borussiji onda bi mogli imati novu eru Liverpoola...

Reporter: "Are you the new Special One?"

Klopp: "No. I am the Normal One."

https://youtu.be/J-Re0BihMy4

Guest

Klopp tesko da ce sta i dogodine promijeniti kada govorimo o utrci za naslov prvaka u Engleskoj. City je, bez obzira na sadasnje stanje na tabeli, je po meni jedini favorit za osvajanje prvenstva. Jos kad pogledamo na zadnjih 5-6 godina u Engleskoj, uvijek se prvak odmakne od treceplasiranog i cetvrtoplasiranog na toliko udaljenost da je cudo da se ista moze mijenjati.

Kad vec spomenu Posebnog, on ima veliku podrsku navijaca, ali i bez obzira na to, ako nista ne uradi u Ligi prvaka ove sezone, a nece sigurno jer od ovog se pada u kratkom roku niko nikad nije oporavio, on ce dobiti otkaz. Sto me u neku ruku i veseli, jer nece ni Rafa dugo izdrzati :P 

On 1.10.2015 22:04:53, Banjaluka said:

ali kako objasniti inače rezulltate koje ostvaruju engleski klubovi, sezonu nakon sezone u evropskim takmičenjima?

Lako. Ostali su jednostavno nadmocniji.

On 3.10.2015 22:49:34, lucky said:

Special One kaze ako dobije otkaz da ce klub ostati bez najboljeg trenera ... 

Pa zar je nesto pogrijesio? :) 

Guest

Watford dodje do izjednacenja iz penala. Kakva glupost Marca Roja. Samo minutu prije troga Lingard je imao sansu da sve rijesi u korist Uniteda. 

Šta vi mislite hoće li se uskoro pojaviti masa navijača Leicestera?

Neće. Prošlo je vrijeme kada se navijalo za underdogs, raja sada hoće da se poistovjećuje samo sa pobjednicima (Barca, Real, Bayern i klubovi u kojima igra Džeko :) ), Ali ako kojim slučajem uzmu ligu, vidjećeš onda stampedo.

to sto banjaluka spominje nisu navijaci ... 

lecster ima svoje navijace kao i liverpol svoje iako liverpol nije osvoji nista ima dvajes godina ... xD 

16 sati , lucky said:

lecster ima svoje navijace kao i liverpol svoje iako liverpol nije osvoji nista ima dvajes godina ... xD 

Ako nema i više... xD

Guest

Kad ekipe poput Uniteda mogu dobijati nove navijace, zasto ne bi i Leicester koji je ocigledno bolji od njih :P Mada sanse da Leicester ostane u zoni koja vodi u Ligu prvaka  i nisu tako velike...

21 sati , lucky said:

I nisu, to je samo pomodarstvo. Iz istog razloga ja više ne navijam ni za jedan klub. Volim gledati fudbal i gledam svake sedmice bar 2-3 utakmice, po mogućnosti i više, uživam u igri lijepim golovima i lijepoj igri, ali nisam opterećen "navijanjem" pogotovo za strane klubove, prema kojima ništa ne osjećam. Jedini klub za koji sam ikad navijao bio je banjalučki Borac. Kažem navijao, u prošlom vremenu, jer ovaj današnji nema ništa zajednočko sa onim predratnim, osim pukog imena. A navijao sam za Borac jer je u njemu igrala raja koju sam poznavao, volio i poštovao. Rat je sve to rastjerao na sve strane svijeta i toga više neće biti. Zato se ne mogu poistovjetiti sa današnjim klubom. A ovo "navijanje" za engleske, španske ili njemačke klubove ostavljam Englezima, Špancima i Nijemcima. Nije to za mene.

• Upvote 1

jos malo do Lecster protiv manchester uniteda ...

koce na tron ?! xD 

2 sati , Jiggy Bau said:

Leicester, bolji je. :)

zavrsi nerijeseno ... 

Šteta Lestera, sudeći po atmosferi na stadionu, cijeli grad živi za klub. Respekt!

šta se dešava sa Bešićem? Everton igra, a njega ni iz glave. 

Besic uzeo jurt u Bosanskoj Otoci I pravi kucu :-)

Guest

Ovo će kolo biti zanimljivo samo zbog jednog duela - Leicester - Chelsea. Ja tipujem na Mourinhovu ekipu u ovom duelu, jer je vrijeme da ovi počnu opadati kao Tottenham. 

Čitam malo po drugim forumima da ljudi Leicester svrstavaju u top favorite za osvajanje lige. Moje mišljenje je da će prije tridesetog kola biti ispod zone za ulazak u Ligu prvaka. 

Nije to rekao Murinjo vec Ferguson ... 

Guest

Mourinhu bi najdraže bilo da Leicester na kraju i osvoji. Samo da to nisu City ili Arsenal.