Jump to content
PacificHurricane

Dali je cazinet propao ko star žeton?

Recommended Posts

Evo opet jedne sitnice gdje ja eto iz bisa dosao na ideju da cazinet objavi clanak kako ovdje u Grazu ima par uspjesnih cazinjana i krajisnika studenata koji vec rade u svojoj struci, prvenstveno mislio da se napravi nekakav pozitivan clanak jer zadnjih sedmica samo mozes procitati stvari kao da je ratno stanje... Da narod dole vidi da se moze i bolje, da imaju nekakvu nadu studenti itd!!!

Znaci imam par kolega koji odisu primjernim vladanjem, studiranjem itd, i tako ti ja tu ideju posaljem Fudi pa Ibri porukom, valjda jer je prvi glavni "urednik" a drugi jer je to njegovo..

I eto nema se pametnijeg posla, radim,ucim i nadjem se praviti kreativno glup za neciju korist i dobijem "dvicu".. Ali hajd bar me nisu blokirali na fejsu kao ovaj doticni "kolumnista". Eto taj mulac je Ivo Andric pa mu ne znaci nista kad netko sazeto procita njegovo djelo, pa pismeno posalje pozitivnu kritiku i prijedloge za njegov daljni rad, a on na to odgovori blokiranjem profila.

I sad evo i slucaja gdje ova dvojica bace "seen", hvala Bogu bar me ne blokirase kao njihov tzv "kolumnista", naravno valja spomenuti da je Irma sa RTVUSK odgovorila pozitivno i sad je na meni da prvo slobodno vrijeme posvetim dokumentovanju tih par primjera od krajisnika sto ovdje zive i rade! Koji apsurd od portala...

Naravno ovo je moje misljenje i iskustvo, nadam se da grijesim i da neko ima pozitivnije misljenje pa da mi nekim primjerima objasni kako cazinet nije propao kao žeton!!!

Doli tvrdo, gori visoko, a mesa samo u krivinama ima.

Pametno se ne cita, pozitivno ne treba.

Prije par dana, fotkam salicu kahve i objavim na fb da pijem podnevnu kafu, nakon par minuta povucem sa jednog portala obavjest o odrzavanju tribine srednjoskolaca na temu:"Otici ili ostati?" - 15/16 likova salica a obavjest 5/6 ... :D 

Da je bila obavjest da dolazi tzv. Maca ... e to bi bio pun pogodak za potrebe gradjana u BiH, ne moraju biti siti al' nek' zenskac ima na koga se ugledat a muski na sta nategnut, to je bitno. :D

• Upvote 1

nije propao ...  na tvoju zalost ...

a tvoje omalozavanje Faruka Ajdinovica dovoljno govori o tvojoj "velicini" osobe za koju se prestavljas ...  evo ti jedan Farkin tekst pa procitaj ... mozda nesto i naucis ...

Jyggy lijepo ti to napisa ... xD

CIklama nije do ljudi koliko do FB ... FB ima politiku da kada stavis nesto na profil tip vijesti ili neceg drugog sto ima link da vodi na drugu stranicu ... maksimalno malo prikazuje ljudima ... FB zeli da ljudi sto duze ostaju na njemu a ne da idu na druge portale ...

nije propao ...  na tvoju zalost ...

a tvoje omalozavanje Faruka Ajdinovica dovoljno govori o tvojoj "velicini" osobe za koju se prestavljas ...  evo ti jedan Farkin tekst pa procitaj ... mozda nesto i naucis ...

Jyggy lijepo ti to napisa ... xD

CIklama nije do ljudi koliko do FB ... FB ima politiku da kada stavis nesto na profil tip vijesti ili neceg drugog sto ima link da vodi na drugu stranicu ... maksimalno malo prikazuje ljudima ... FB zeli da ljudi sto duze ostaju na njemu a ne da idu na druge portale ...

​Ja mislim da je moj odgovor relevantan na ovako relevantnoj temi. Mislim, koga nije nerviralo propadanje žetona? Je li tebi bilo svejedno kad ti propadne žeton???

Eto, hajmo biti iskreni, pa iznijeti svoje mišljenje. Najgore od svega toga je što često ne možeš dobiti drugi žeton.

• Upvote 1

​Ja mislim da je moj odgovor relevantan na ovako relevantnoj temi. Mislim, koga nije nerviralo propadanje žetona? Je li tebi bilo svejedno kad ti propadne žeton???

Eto, hajmo biti iskreni, pa iznijeti svoje mišljenje. Najgore od svega toga je što često ne možeš dobiti drugi žeton.

ja imam na saci oziljak zbog propadanja zetona ... znas ono propo zeton pa pokusas udariti nebili se sta promjenulo ... medjutim nista se nije promjenulo sem moje sake na kojoj se pojavio oziljak ...

a da ti ljudi stvarno znaju biti okrutni sto nedaju drugi zeton kada zeton propadne ...

:D a jeste našli momenat kada ćete otvoriti ovu temu :rofl:

Edited by Dobar_Los_Zao

Na tastaturi imas dugme F5

Pomaze da se refresha stranica :D

• Downvote 1

Na tastaturi imas dugme F5

Pomaze da se refresha stranica :D

Jemde ti ako imas kantu od kompa mislis da i ja to trebam :P

Nista F-5....samo F-16 cirkulacija

Ooo vidim modernizovali ste se, odnio vrag shalu :D ode raja sa sajta :P 

Viking, toplo ti preporucujem f-117, samo pajz i toga srushishe  :P

Sad je malo kasno da se piše o uspješnim Krajišnicima u Grazu, kad cijeli svijet piše o ovom (napiso sam šta mislim o njemu, ali obrisah, nije za javnost i ne priliči forumu):

http://www.federalna.ba/bhs/vijest/134382/ftv-saznaje-autom-se-u-masu-zaletio-alen-rizvanovic

http://www.bbc.com/news/world-europe-33211479

Strašno!

• Upvote 1