Jump to content
BeLaY

ukljucivanje usb debugging mode na razbijenom displeju

Recommended Posts

imal ko kakvu ideju kako ukljuciti usb debugging na razbijenom androidu da mu mogu instalirati droid screen da ga  koristim na racunaru   mi treba. znaci telefon radi sve samo se ne vidi nista zivo :D i meraba 

ugasis ga i upalis da dodjes do pocetnog displeja ... 

zatim treba da imas identican telefon i da pratis kako sta trebas stisnuti ... 

to je moj prijedlog i ideja ... 

• Upvote 1

razmisljao sam i o tome mada  je to jako jako nemoguce, prvo zbog zakljucavanja telefona ima kod  mogu mu napamet uraditi hard reset, al opet ne znam kad ne vidim, uglavnom razmisljao sam ja cak i o tome  mozda i probam kad naletim  isti..... Hvala na prijedlogu :) :) 

O kojem se telefonu radi? Jesi pogledao ima li kakav remote program po netu za njega? Edited by bull

Ako je neki poznatiji model, vjerovatno je neko na xda uradio za njega toolkit u kojem bi trebao imate sve te opcije od otkljuvacanja bootloadera do stavljanja custom ROMa

O kojem se telefonu radi? Jesi pogledao ima li kakav remote program po netu za njega?

ma jesam, ali nijedan nisam nasao da moze bez  usb debug 

Nije to tesko ako je note 3.

Prvo uzmes dva varena jaja i stavis na kredenac.Onda odes u prestiz na pramenove i usput pojedes dvi kifle kod Sukija.Za sve to vrijeme telefon ti mora biti okrenut u pravcu gradskog stadiona.

Kad pojedes kifle onda telefon okrenes prema alincu i tri puta kazes ,,arbeit macht frei,,.Ako si stavio svijetle pramenove onda ces morati otici na Gnjilavac na raskrsnicu i uzgrnuti onaj pijesak sto ostane kad se snig digne.

Kad to sve uradis uzmes taj telefon i bacis u Cajin Potok i kupis sebi Nokiu 3210.

Eto :-)

Mislim da ti je ovaj moj savjet od iste vrijednosti kao i svi ovi ostali iznad :-)

• Upvote 1

isto je vrijedan, samo sto je tvoj komentar najskuplji,  i ode kicma od njega :)