Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Liga prvaka 2014/2015

Recommended Posts

Guest

SAF se nije okanio ćoravog posla. Otišao je kao najbolji svih vremena.

Ovaj ne zna šta znači podići trofej.

I te kako se okanio corava posla.Ako ne mozes bolje od onog sto si napravio onda je to corav poso.Pametna odluka.

Jedan crnjak, na adrese Wengera :), moram da dodam da je fol star par godina, u međuvremenu (prošle godine) su uspjeli da osvoje FA kup, morali su zaposliti čistačicu da skine paučinu sa vitrine.

wpid-facebook_-662382556.jpg

Dobro Real sacuva rezultat protiv Schalkea.Rutinski :-)

• Upvote 1

Vidjelo se sta znaci iskustvo i rutina ... xD

Vidjelo se od pocetka da im je 3:4 dosta i to su i odradili :-)

i cijeo vrijeme se vidi da su zeljeli da bude napeto kao u onim spanskim spunicama ... 

nego zanna ti sta treba da se kao igrac celzija dobije crveni karton ? i u stvari moze li se ikako dobiti ? xD 

Nisam gledo utakmicu sinoc.Zaspo poslije crtanog odmah :-)

Gledam sad snimak i vidim da je Oscar odradio posao za oskara :-).Cak bi mu i velikani kao Tom Hanks i Kevin costner zavidili na obavljenom poslu.

A onaj Costa mi svaki dan sve mrzi.Kakav je ono isprdak to se opisati ne moze.

Guest

Kakva propast engleskog nogometa. Ova liga je postala toliko nekompetentna  da su ih i francuzi iznabijali.

Mislim da se slazem s tobom al opet kada vidim kako je Real "rutinski" odradio njemački klub pomislim da i nije možda tako xD

Sto ne daju Bayernu odmah taj pehar i da se zavrsi ova patnja :-)

Guest

Ako je poraz aktuelnog evropskog prvaka od Schalkea glavni argument ljubitelja Premiershipa, onda sam presretan.

Real u najvecoj krizi u zadnjih 5 godina igra cetvrtfinale. Englezi ne.

o kakvoj ti krizi pises ... kriza je nastupila prije dvije sedmice ... ako je rijec o krizi ... xD

E,ovd`se vidi moja prednost u odnosu na vas koji navijate za velike klubove.Ja uopste nemam vase probleme :-)

ja isto nemam ti problema ... moj klub ne igra ligu prvaka ... a kako stvari stoje nece jos zadugo igrati ligu prvaka ... xD

Guest

Da, o toj krizi pisem. Srecom imamo je svake sezone pa znam da je prolazna. U cetvrtfinalu se nadam Bayernu ili PSGu da potvrdimo apsolutnu dominaciju spanskog nogometa. :P

znaci ocekujemo "dominaciju" spanskog nogometa ... xD 

Ova i jos dvije do tri godine su rezervisane za njemacki nogomet ... mozda i klub za koji viking navija dogura dalje od reala ... 

​Po koju cijenu? United već dvije sezone zaredom liči na tim bez glave i repa, sa hrpom odličnih igrača nakupovanih po principu: "Daj da sponzori i navijači vide da nešto radimo!" Ferguson je iscijedio tim do kraja i svom nasljedniku ostavio da se bakće sa procesom obnove. Sjeća li se neko onog nesretnog Cleverleya koji je trebao biti novi Scholes? United je od 2009.godine i poraza u finalu Lige prvaka vapio za pojačanjima u sredini terena. Tu je Ferguson dovodio raznorazne Djemba-Djembe, Klebersone, Andersone...i, uz časnu iznimku Carricka i donekle Fletchera, nije baš nalazio zamjene za Keanea i Scholesa. Da ne pričam da su u Fergiejevo doba imali i po 500 dana u ligi bez crvenog kartona (od oktobra 2011. do maja 2013.godine) što i nije čudno ako se uzme u obzir da je glavni čovjek suđenja u Engleskoj Mike Riley:

Ovo je utakmica u kojoj je Riley zaustavio seriju Arsenala bez poraza od 49 utakmica. Craig Thomson je protiv nas u Parizu odsudio fenomenalno u poređenju sa ovim. E sad, ovaj čovjek, umjesto da fudbal gleda isključivo na televiziji biva nagrađen mjestom glavnog šefa sudijske organizacije.

A "ovaj", ma šta ja mislio o mnogim njegovim potezima, je jedini čovjek koji je osvojio naslov prvaka Engleske bez poraza unazad 100-i-kusur godina i kojeg jedan osvojeni FA kup dijeli od toga da postane najuspješniji menadžer u tom takmičenju u historiji (zasad on i Fergie imaju po pet) uz G.Ramsaya koji je šesti naslov osvojio prije Drugog svjetskog rata.

Jedan crnjak, na adrese Wengera :), moram da dodam da je fol star par godina, u međuvremenu (prošle godine) su uspjeli da osvoje FA kup, morali su zaposliti čistačicu da skine paučinu sa vitrine.

​Arsenal je osvojio dva trofeja u 2014.godini - FA kup i Community Shield. U tih 9 godina Arsenal je napravio stadion, konstantno igrao Ligu prvaka, uključujući i jedno finale i jedno polufinale, uvijek su prolazili grupu (za razliku od, recimo, Uniteda, Chelsea i Cityja) i finansijski ostao stabilan kraj tetrapak-giganata Chelsea i Manchester Cityja.

Što se tiče dominacije Španaca u Ligi prvaka... Atletico ganja 1:0 protiv Leverkusena, Real je spašavao živu glavu pred Schalkeom, a Bilbao je ispao u Ligu Evrope iz najslabije grupe. Jedino je Barcelona izdominirala protiv Cityja, šteta što nije bilo više od 2:1.

• Upvote 1

Atleticu ce se sad mozda I pruziti sansa za osvetu :-)

Ovaj sudija kao da je iz sepica xD 

Guest

Sudija je bas bio katastrofa. Nije imao kontrolu nad utakmicom ali koji ima kad je u pitanju El Derbi. Real je bio bolja ekipa i favorit je za prolazak. 

Sta se desilo sa Bayernom ? 

Alonsa onakvog nisam vidio ... tesko ce dostici zaostatak ...