Jump to content
Sign in to follow this  
Tigrica

Gdje psima zapravo mjesto ?!

Recommended Posts

Voljeti životinje treba, i razumijem vlasnike potpuno koliko im pažnje i ljubavi pružamo .. Eh sad postoji li granica normalnog, sta trebamo a sta ne sa njima.. Danas vidjeh jedan slucaj i naravno zabilkežih jednom fotografijom koka Nike nesto extra ali nije to tema..

Muslim da me slični tipovi nimalo ne bi inspirirali sa odem na rucak sa njima, ili da im odem kuci na rucak znajući da ce na stolici pored mene biti pas ..volim pse, ali za moj pojam mjesto im nije za mojim stolom ili u mom krevetu - jednostavno NE u kući u opste !!!ebcb29514f2457a94ef0312cec53211b.jpg

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Mnogi vlasnici pasa i mačaka se neće složiti s tobom. Ali ja se slažem. I moja kuća je zona u koju životinje nemaju pristup, a pošto po nekad moram posjetititi nekog ko ima životinju, moram da poštujem domaćina i njegov način života, ali nema sile koja će me natjerati da tamo nešto pojedem. Kad dođem kući, sva odjeća ide direktno u koš za pranje.

Ja sam zbog macke ispala "crna ovca" u familiji bas iz tog razloga sto sam odbila da jedem u kuci a bio je neki rodjendan. Fino im rekla da mi se gadi a oni se naljutili.

Mnogi vlasnici pasa i mačaka se neće složiti s tobom. Ali ja se slažem. I moja kuća je zona u koju životinje nemaju pristup, a pošto po nekad moram posjetititi nekog ko ima životinju, moram da poštujem domaćina i njegov način života, ali nema sile koja će me natjerati da tamo nešto pojedem. Kad dođem kući, sva odjeća ide direktno u koš za pranje.

Isti sam.