Jump to content
Sign in to follow this  
Cain

Odakle sad skinuti film ?

Recommended Posts

Poštovani !

Od početka mi je blokiran pirate bay tako da sam kickass torrents koristio za skidanje filmova, medjutim u zadnje vrijeme nema ni jednog filma koji je izišao na KAT-u , isohunt je isto propao....

Odakle vi skidate filmove kad izidju cam, TS, ,, kasnije bdrip dvdrip i tako ???

Edited by Cain

neznam !!

e kad ti ne znas onda ne zna niko

e kad ti ne znas onda ne zna niko

nije me to nikad zanimalo,jer gledam Filmove na stream.

Poštovani !

Od početka mi je blokiran pirate bay tako da sam kickass torrents koristio za skidanje filmova, medjutim u zadnje vrijeme nema ni jednog filma koji je izišao na KAT-u , isohunt je isto propao....

Odakle vi skidate filmove kad izidju cam, TS, ,, kasnije bdrip dvdrip i tako ???

Zamoliš nekoga u drugoj zemöji ili kod drugog internet-provajdera da ti on skine torent-fajlove saTPB (nisu veliki, par kb po komadu), on ti ih mejla ti ih otvoriš kroz torent program i to je sve.

To funkcioniše, slao sam torente prijatelju u Danskoj koji je imao isti problem.

Ako nemaš nikog, javi se na PP.

• Upvote 1

Thepiratebay radi konstantno. Samo sto su se mijenjale domene radi nekih zakonskih trzavica da bi prezivio :)
Kucati na google "thepiratebay proxy list" i to je to.. Inace njihova home adresa trenutacno je .se

Nije Cainu problem gdje se TPB nalazi, već što njegov provajder ima filter koji onemogućuje pristup istome.

Pa zato ima proxy. Isti slucaj sa youtube i proxy adresama kad je youtube odbio zahtjet turske vlade ali ima proxy...
Proxy adresa nijedna firma ne azurira u tom smisli koliko ih mogu helperi naslagati za noc http://proxybay.info