Jump to content
Sign in to follow this  
Banjaluka

Engleska liga 2014/2015

Recommended Posts

Pobjedismo cristal palace ... 

jel nam to osiguralo ligu prvaka znat cemo kako danas prodju celzi i liverpol ... 

Onaj Liverpool ne bi pobijedio ni pionire Chelsea

• Upvote 1

gledam oprostaj Gerarda ... jos uvijek cijeli stadion stoji i pjeva i pozdravljaju ... 

to samo u Engleskoj i njemackoj ima ... 

• Upvote 1

Onaj Liverpool je tačno zaslužio bolji tim (ne mislim na Everton).

• Upvote 1

Zao mi je sto igrac poput gerarda ode bez osvojene Premier lige ... 

• Upvote 2

Osvojio je, ali davno. Igrao je 17 godina, stigao je osvojiti 10 trofeja. Prošle godine je "skrivio" gubitak titule, kada su bili najbliži.

• Upvote 1

Guest

Stvarno steta sto igrac njegovog kalibra nikad nije osvojio domace prvenstveno. Imao je stotine ponuda, krenuvsi od Real Madrida i Milana, ali nigdje nije htio ici. Zasluzio je taj trofej. Odlazi kao jedan od najvecih ikad, i predvodnik generacije koja je osvojila jedno od najzanimljivijih finala Lige prvaka svih vremena, kada su na penale pobijedili Milan.

Stevo je velicina koja se ne zaboravlja.Beskompromisan u mladjim danima,genije I snajperista u kasnijim godinama.

Bilo je zadovoljstvo prattiti nogomet dok je on igro.

Ovaj United se bas raspuco.

Kad ne mogu protivniku ,daju golove sami sebi.To se zove volja I zelja za golom :-)

• Upvote 1

ja kada sam vidio da ga uvodi ... kao odgovor na uvodjenje Walcota svatio sam da smo nadrljali ... 

srecom nije tako crno zavrsilo kako sam ja mislio ... 

Posraše mi se na ćeif. I sebi na treće mjesto. Sada ih čeka baraž za Ligu Šampiona, ne sumnjam da će proći, ali bi moglo biti grdno ako izvuku Valenciu ili nekog od Talijana.

Guest

Cudi me da niko nije spomenuo Maneov historijski hattrick protiv Aston Ville ove sedmice. On je za manje od tri minute zabio tri gola.

Time je srusio Solskjaera koji je Notthingamu 1999. godine zabio cetiri gola u 12 minuta, odnosno hattrick za samo 4 minute. Fowler je tri godine ranije u dresu Liverpoola takodjer zabio 4 gola Middlesboroughu, a hattrick je uslijedio za samo pet minuta.

Rekord na otoku ipak drzi James Hayter, koji je 2004. godine u dresu Bournemoutha usao u igru u 84. minuti i za dvije minute i 21 sekundu je uspio zabiti hattrick. To je ujedno i svjetski rekord, ili barem po historijskim biljeskama.