Jump to content
Sign in to follow this  
picasso

Izet Hajrovic u Galatasarayu

Recommended Posts

Hajrovic danas potpisuje za Galatu. Trener Galatasaraya je Roberto Mancini koji Edina Dzeku doveo u Man City iz Wolfsburga.

Sta mislite o ovom transferu?

sad ce moci reci da je igrao pred "navijacima"

drago mi  za njega, dobar je izet

Vjerujem da je mogao otići u neki drugi klub iz bolje lige, zna se da je poznata turska liga po fanaticnim navijacima i namjestanjima. S druge strane nadam se da će razvaliti tamo i igrati dobro, sto je on bolji bolja i reprezentacija.

Guest

Vjerujem da je mogao otići u neki drugi klub iz bolje lige, zna se da je poznata turska liga po fanaticnim navijacima i namjestanjima. S druge strane nadam se da će razvaliti tamo i igrati dobro, sto je on bolji bolja i reprezentacija.

On je izvukao maksimum iz ovog transfera. Prelazi u Galatu gdje će imati dobre suigrače i redovno će igrati Ligu prvaka.
Mogao je izvući transfer u bolju ligu, ali u neki lošiji klub od Galate koji neće igrati u Evropi, jer Hajrović nije world class i relevantan igrač kojeg takve ekipe hoće.

I za Džeka bi bilo bolje da u januaru promijeni klub, treba mu malo veća minutaža, bojim se da ća, kad se Agüero vrati, ponovo grijati klupu.

Nece Hajrovicu biti lako da se nametne kao prvotimac.

On je izvukao maksimum iz ovog transfera. Prelazi u Galatu gdje će imati dobre suigrače i redovno će igrati Ligu prvaka.
Mogao je izvući transfer u bolju ligu, ali u neki lošiji klub od Galate koji neće igrati u Evropi, jer Hajrović nije world class i relevantan igrač kojeg takve ekipe hoće.

Izvukao jeste, ja sam rekao sta bih najradije vidio a to je recimo da svoju kvalitetu pokusa dokazati u Engleskoj ili Njemackoj. Kao sto rekoh, to su moje zelje a kamoli sreće da iznabija tamo sve i bude babo.

Eno ga vec na tribinama.

Ja bi tacno volio onog Mancinija pleskom opaliti neg`tri plate.Koji je to serator.

Eno ga vec na tribinama.

Ja bi tacno volio onog Mancinija pleskom opaliti neg`tri plate.Koji je to serator.

Ma i taj Galatasaray je cudan klub. Izet je bio nestrpljiv....