Jump to content
Sign in to follow this  
Cain

Sijje u A - Sda

Recommended Posts

Dobio sam informaciju da su neki funkcioneri cazinskog asda sijje i da misionarstvi lagano rade, a da u njihovoj mladezi ima dosta clanova koji su sijje.

Da ki neko moze potvrditi ovu informaciju i sta reci o ovom gradskom portalu gdje mozemo naici na elemente siizma poslije 500 godina islama j bosni ? Kako je siizem dosao u cazin

Ustav garantuje pravo na slobodu političkog i vjerskog opredjeljenja. To znači da nije ničija stvar da bilo koga proziva po jednoj ili drugoj osnovi.

Malo li je podjela među nama, još samo i ta treba.

Dobio sam informaciju da su neki funkcioneri cazinskog asda sijje i da misionarstvi lagano rade, a da u njihovoj mladezi ima dosta clanova koji su sijje.

Da ki neko moze potvrditi ovu informaciju i sta reci o ovom gradskom portalu gdje mozemo naici na elemente siizma poslije 500 godina islama j bosni ? Kako je siizem dosao u cazin

na koji gradski portal mislis ? 

Na koji ti grad misliš ? xD

Mrske su mi sve te zelene stranke ali što se toga tiče svako ima pravo da vjeruje u šta hoće i praktikuje sta hoce dokle god se to ne kosi sa zakonima BiH ili ne narusava privatnost/sigurnost pojedinca. Šiije pa šiije, imaju apsolutno pravo da vjeruju ili ne vjeruju.

Ustav garantuje pravo na slobodu političkog i vjerskog opredjeljenja. To znači da nije ničija stvar da bilo koga proziva po jednoj ili drugoj osnovi.
Malo li je podjela među nama, još samo i ta treba.

A ako se radi o ekstremistickim skupinama ?

Sta je ekstremno kod sijjjjja?

Koje bolan šije??

O čemu vi to??

U a-sda ima jedino ljubitelja budžetske žile i udobnih fotelja!!

Doduše ima i bombaša što izjavljuju o "državnom udaru-puču".

• Upvote 2

Dokle god oni ne mješaju svoju religiju s politikom imaju pravo da vjeruju u šta hoće, ekstremizam mozes naci u svakoj religiji pa i ko siija i a i kod vas pobro :D

upucen si al extremno si upucen hehe,jesi upoznat i njihovim extremnim radnjama?

Extremno nas zadužuju i troše naše pare, ali to je sa svim političkim opcijama svih religija, nacija, narodnosti, spolnog određenja itd u BiH :D

• Upvote 2

Ima SIPA. Oni su plaćeni za to.

Ima SIPA. Oni su plaćeni za to.

:rofl:  :rofl:  :rofl: 

Kakve veze ima SIPA i sa cim u BiH ? Pa to je prva firma koju treba raspustiti u ovoj drzavi :D

:rofl:  :rofl:  :rofl: 

Kakve veze ima SIPA i sa cim u BiH ? Pa to je prva firma koju treba raspustiti u ovoj drzavi :D

Oni su plaćeni za posao. Ako ga ne vrše kako treba, trebaju onda da hapse jedni druge, a zadnji koji ostane da uhapsi i ministra koji toleriše takvo ponašanje, na kraju da ključ od lisica baci u bilo koju bosansku rijeku, po slobodnom izboru.

Ma šija, garant. :)

Edited by Banjaluka

Koje bolan šije??

O čemu vi to??

U a-sda ima jedino ljubitelja budžetske žile i udobnih fotelja!!

Doduše ima i bombaša što izjavljuju o "državnom udaru-puču".

ma u sve i jednoj je tako....mislim stranci.....

što kažu sva razlika je u 5 dg....  :mail:

ali tema je za svaku pohvalu, da se čovjek bar dobro nasmije......

Cuj poslije 500 godina islama u Bosni ?!   Pa sta su to sije ako nisu pripadnici islama ?    To ti opisa ko da se radi o nekoj drugoj vjeri !   Poslije 500 godina islama u Bosni , covjek kad cita ovo sto si ti napisao moze lako pomisliti da je u Bosni bio taj cisti islam po Kuranu , pa sad sije pocele dolazit i svoje maslo ubacivat.  Cain pa bolan ne bio  znas li ti da bi se 90% naseg naroda potpisalo da budu  Sije za 100 KM  mjesecno !?   Jes nam bas to najveci problem !

Jesi ti medzu onih 10% ili bi i ti bio za stoju sta bilo sta god treba, ccc

http://www.cazin.net/cazin/85015-narodna-skupstina-republike-srpske-grb-opcine-cazin-nije-u-skladu-s-ustavom-goo.html

Evo ga. Ima i dvije godine kako sam vam fino rekao da džamija neće ostati na grbu pa ste osuli paljbu po meni :D

Jesi ti medzu onih 10% ili bi i ti bio za stoju sta bilo sta god treba, ccc

Pa 100KM   nisu nikakve pare ,ali bogami  kad trebaju za brasno ili ulje  i jesu velike pare ,.   x-men   da se primjetit da ne zivis u

Bosni,      Ja sam bio u ratu u Bosni i sad sam kod kuce evo sad ce pola godine , i vecini ljudi nije lako ,svak gleda da prezivi ,  i govore da je u ratu bilo cak bolje ,  u ratu se nije motao duhan , a sad se mota (baliranje),itd itd..  

Ja sebi nikad nebih dozvolio da me bilo koja vjerska zajednica placa , prije bih se odrekao vjere nego da budem placenik ili sluzbenik ..  Samo sam htio reci da u Bosni ima ljudi koji bi sad pristali da budu Budiste na papiru , samo da mu djeca imaju brasna,drva  i  ulja ..   ('drzava Bosna je propala zbog takvihI)

Edited by hanzonehatori

Novi grb Cazina treba da bude stilizirani lik HASAN-AGE PEĆKOG NA KONJU.

A tamo u pozadini stablo kestena sa vidljivim bodljikavim čahurama.

Uopće se ne zafrkavam. (Vrllloooo sam ozbiljan!)

Pa 100KM   nisu nikakve pare ,ali bogami  kad trebaju za brasno ili ulje  i jesu velike pare ,.   x-men   da se primjetit da ne zivis u

Bosni,      Ja sam bio u ratu u Bosni i sad sam kod kuce evo sad ce pola godine , i vecini ljudi nije lako ,svak gleda da prezivi ,  i govore da je u ratu bilo cak bolje ,  u ratu se nije motao duhan , a sad se mota (baliranje),itd itd..  

Ja sebi nikad nebih dozvolio da me bilo koja vjerska zajednica placa , prije bih se odrekao vjere nego da budem placenik ili sluzbenik ..  Samo sam htio reci da u Bosni ima ljudi koji bi sad pristali da budu Budiste na papiru , samo da mu djeca imaju brasna,drva  i  ulja ..   ('drzava Bosna je propala zbog takvihI)

Ja sam samo  htijeo reci da ima veci broj od 10% koji bi bili gladni a nebi bili to za 100 km,bio sam i ja u ratu i poslije rata do 2002 mi je bilo dosta dole pa sam odlucio boriti se svim silam da odem iz Drzave koju sam branio a vijerovatno znas kakav smo pogodan teren bili odma poslije rata bas za takve stvari ali mnogi nisu pali na 300 maraka i da budu to sto drugi hoce,vise su bili pogodan teren dijasporci koji su se vracali kuci ili bili protjerani ostajali dole nego mi domaci koji smo to sve prezivjeli,u A-SDA je velika igra i jaki su ali su i slabi kad se naj manje nadas,da bi bili jaki vijerovatno moraju negdje prikljuciti se,ali nevjerujem bas da su u tom pravcu otisli...

Edited by x-men

a-sda. Kad se uzme njihov povod ili "uzrok" otcjepljenja od SDA i nedosljednost u kasnijem političkom djelovanju, najbolje je tu frakciju ugasiti.

Novi grb Cazina treba da bude stilizirani lik HASAN-AGE PEĆKOG NA KONJU.

A tamo u pozadini stablo kestena sa vidljivim bodljikavim čahurama.

Uopće se ne zafrkavam. (Vrllloooo sam ozbiljan!)

Iskreno da ti kazem ja bih glasao za taj prijedlog mada nisam citao pravilnik da li se mogu nalaziti na grbu obrisi osoba ali to bi bilo fenomenalno. Jedan od najvećih cazinskih boraca za slobodu Bosne.

a-sda. Kad se uzme njihov povod ili "uzrok" otcjepljenja od SDA i nedosljednost u kasnijem političkom djelovanju, najbolje je tu frakciju ugasiti.

Mislis sve zelene frakcije? 

Hasan-aga Pećki i njegovi Krajišnici izlijevali su silnu ljubav prema Bosni, prema njenoj samostalnosti.

To je na najljepši način iskazao Husein Ahmeda Šehić u istoimenoj pjesmi, koju je napisao 1934. godine.

„Šume zlatna žita niz dolove tihe,
Hrastove šume mirišu svježinom,
Po briježju divnom drumovi se nižu
I nestaju tamo za stećom planinom.

Serhat bajni šuti, niz drum četa ide,
A pred četom junak, stasit ko hrast stari,
Vilen mu je konjic, dolama mu zlatna,
A za pasom reže puška i handžari.

Poznaju ga gora i dolovi ravni,
U palanci svakoj o njemu se zbori,
I padišah moćni u Stambolu šuti
Kad kuburom ljutom na Krajini zbori.

O veziru tamo u Travniku ravnu
Nije htio čuti sa Krajine aga,
Šapatom su svuda zborili Krajinom:
- Eto drumom ide gordi Hasan-aga!

Eto Gorilo, pokreni incijativu da na grbu bude Hasan-aga Pećki ili da se na trgu napravi njegov spomenik.

Imaš moju punu podršku.

Donijet ću ti punu kesu bonbona.

Hasan-aga Pećki i njegovi Krajišnici izlijevali su silnu ljubav prema Bosni, prema njenoj samostalnosti.

To je na najljepši način iskazao Husein Ahmeda Šehić u istoimenoj pjesmi, koju je napisao 1934. godine.

„Šume zlatna žita niz dolove tihe,
Hrastove šume mirišu svježinom,
Po briježju divnom drumovi se nižu
I nestaju tamo za stećom planinom.

Serhat bajni šuti, niz drum četa ide,
A pred četom junak, stasit ko hrast stari,
Vilen mu je konjic, dolama mu zlatna,
A za pasom reže puška i handžari.

Poznaju ga gora i dolovi ravni,
U palanci svakoj o njemu se zbori,
I padišah moćni u Stambolu šuti
Kad kuburom ljutom na Krajini zbori.

O veziru tamo u Travniku ravnu
Nije htio čuti sa Krajine aga,
Šapatom su svuda zborili Krajinom:
- Eto drumom ide gordi Hasan-aga!

Eto Gorilo, pokreni incijativu da na grbu bude Hasan-aga Pećki ili da se na trgu napravi njegov spomenik.

Imaš moju punu podršku.

Donijet ću ti punu kesu bonbona.

Za takvu incijativu ja moram biti u Cazinu duze vremena i imati političku opciju druze. Kada se vratim dolje onda ću i zasukati rukave. Moje misljenje je da Cazinu treba dobar muzej, više obaziranja na naše legende poput Hasana, promijeniti naziv kruznog toga,  te da se mora iskoristiti Ostrožac kao Kastel u BL. Srediti kuću Nurije Pozderca. Mnoge nase legende također trebaju dobiti svoje ulice. Za sve bih se to ja rado borio ali trenutno sam daleko od toga.

Ne jedem slatko, uzmi ti to pa podijeli poslije džumaja :D

Edited by Gorilla Biscuit