Jump to content
Sign in to follow this  
Remzudin

SP Brazil 2014

Recommended Posts

Ja hocu vecnu nesmrtnost i jedan neizbrisani stambilj u Mozgu naroda
u ovom Svijetu.

Englezi imaju svog Merlina
Israelci svog Uri Gellera
Russi svo Rasputina

A Bosanci svog Remzu

Remzo, ako sutra Bosna ostane u evropskom šeširu, a Francuska bude prebačena tamo gdje joj je bilo mjesto, onda si veći od Harry Pottera. 

Ako Bosnu prebace u onaj "nesvrestani" šešir, ne javljaj se više sa bilo kakvim čarkama, magijama i prokletstvima,. Pošteno?

Sta Posteno ? NISTA posteno
bez obzira Sesira,ja cu taj Proces startovati cim nasi grupni protivnici
stoje i neinteresuje me da li to nekome pase ili ne.

Ne dozvoli sebi gresku,da podcjenivas mentalne Sile.
Ti nemas pojma,sta ja sve mogu.

http://forum.avaz.ba/showthread.php?4823-Paranormalne-aktivnosti/page56 Edited by Remzudin

Otrizni se,sinocna Rakija ti nije odgovarala

Kako si znao da sam sinoc pio rakiju i da mi nije odgovarala ? 

Cyber-Magic / remote viewing
to je neobjasno !

Neki mogu gledati u solju,neki rade sa Tarot kartama,neki znaju ovo,..neki ono...

Odluceno je: Remzo ide u Brazil umjesto Susica na izvlacenje....

• Upvote 1

Odluceno je: Remzo ide u Brazil umjesto Susica na izvlacenje....

jedino on moze sprijeciti da nedobijemo najtezu grupu ... a mozda ce tamo i lakse srediti ozljede protvnickih igraca ... jer ako sam ga ja dobro pratio to mu je taktika da mi budemo prvaci svijeta ... 

Francuska nece ni biti u sesiru.Bice BiH dva puta :-)

Nanu mu Blaterovsku,meshcinde bi ga volio vise izblanjati neg` kruha se najesti.

• Upvote 1

I meni se čini da će u onoj ćasi, iz koje će se izvlačiti jedan evropski predstavnik, da se prebaci u "nesvrstanu" grupu, biti 7 ceduljica na kojima piše BiH i dvije na kojima piše Hrvatska.

Francuska nece ni biti u sesiru.Bice BiH dva puta :-)

Nanu mu Blaterovsku,meshcinde bi ga volio vise izblanjati neg` kruha se najesti.

I Platinija, i Platinija! Zovi i mene kad budeš mlatio.

Argentina, Nigerija i Iran.
Moglo je biti bolje, ali je moglo biti i mnogo gore. Izgubiti sa što manjom razlikom od Argentine, a onda ganjati rezultat protiv Irana i Nigerije. Nije neostvarivo.
  • Upvote 1

Solidna grupa, imamo neke šanse. Komšije će kući poslije grupne faze 100 %

Za lakše planiranje slobodnih dana, odnosno izbjegavanje svih drugih obaveza, naši igraju:

protiv Argentine    16.6. u 23,00

protiv Nigerije        21.6. u 23,00

protiv Irana             25.6. u 18,00

sva vremena po centralnom čaršijskom vremenu,, kome je nejasno, nek pogleda na sahat kulu.

Ako BiH prođe grupnu fazu, u slijedećem krugu čeka jedna od ekipa iz grupe E (Francuska, Švicarska, Ekvador, Honduras).

Remzo, svaka čast, ovo je dobro utabana staza da četvrt-finala.

Zbog grupe ja sada jos vise vjerujem u Remzudina ... 

hvala ti majstore Remzudine ... 

Za lakše planiranje slobodnih dana, odnosno izbjegavanje svih drugih obaveza, naši igraju:

protiv Argentine    16.6. u 23,00

protiv Nigerije        21.6. u 23,00

protiv Irana             25.6. u 18,00

sva vremena po centralnom čaršijskom vremenu,, kome je nejasno, nek pogleda na sahat kulu.

Ako se ne pomjere termini zbog kasnjenja u izgradni stadiona. Pocetak prodaje ulaznica je pomjeeren vec iz istog razloga

U tom slučaju moraju pomjeriti za mjesec-dva.
Ali ne sumnjam da će skoro sve biti gotovo na vrijeme. Apsolutno sve nikad nije bilo gotovo do početka prvenstva/igara, osim u Sarajevu :) ali nema veze. Brazilci će to srediti u inat (bjelo)svjetskom kapitalizmu, koji svaku ljevičarsku vladu smatra nesposobnom za bilo šta. Ali, da ne prljamo politikom sport, biće sve u redu.

Guest

Evidentno je namještanje ždrijeba Francuzima. Kako sam Prandelli kaže, ovaj ždrijeb je bio totalna besmislica. Biće zanimljivo prvenstvo, pogotovo grupa u kojoj su Engleska i Italija. Iako ovi prvi bez ikakve šanse da osvoje ovo takmičenje, uvijek je lijepo pogledati taj evropski klasik.

Evidentno je namještanje ždrijeba Francuzima. Kako sam Prandelli kaže, ovaj ždrijeb je bio totalna besmislica. Biće zanimljivo prvenstvo, pogotovo grupa u kojoj su Engleska i Italija. Iako ovi prvi bez ikakve šanse da osvoje ovo takmičenje, uvijek je lijepo pogledati taj evropski klasik.

Da li ce se Englezi moci osvetiti za demoliranje od strane talijana ? xd

Engleska liga je vjerovatno najjača liga na svijetu, ali engleska reprezentacija je daleko od toga. Za razliku od španske, gdje okosnicu tima čine igrači iz samo dva tima (Real i Barca, a ostali su tek popuna, ma koliko veliki bili u drugim zemljama), engleski nacionalni tim je sklepan od najvećih zvijezda  razbacanih po više klubova, a većina njih nisu čak ni najveće zvijezde u svojim klubovima. Za njih je liga najvažnija, zatim liga šampiona, a na kraju dolazi cirkus sa reprezentacijom. Kažem cirkus, jer se više pažnje posvećuje da se niko ne zamjeri ženama i curama fudbalera (WAGs), kao i to čime se one bave. nego uu kakvoj je formi prvi tim. Dok Englezi sami ne shvate vlastitu reprezentaciju ozbiljno, niko drugi to neće učiniti, i neće im biti mjesto među evropskom "prvom ligom".

Talijani su nešto drugo, kada čovjek misli da su u rasulu i tek jedan korak od potpunog sloma, oni zablistaju u šampionskom svjetlu. Sve ove turnire odrade perfektno, imaju taj mentalitet da ne gube glavu i znaju odigrati na perfektan rezultat kao niko drugi. Tipujem na Talijane u tom slučaju.

Očito ti ne znaš druže šta za Engleze predstavljaju nogometna i rugby reprezentacija :D

Radim sa Englezom. Ne priča ništa o ničemu u životu, osim fudbala.

Na prvom mjestu je Arsenal.

Na drugom mjestu je pas.

Na trećem sin.

A reprezentacija...,  ako bi istovremeno igrao Arsenal kakvu prijateljsku utakmicu, a reprezentacija na Vembliju protiv Njemačke, ovaj bi zapucao na Emirates.

Većina navijačkih grupa u Evropi su vezane za klubove, a kada prate reprezentaciju rijetko sarađuju. I Srbi su takvi, podijeljeni prvenstveno u dva tabora, Hrvati nešto manje, dok je kod nas kult reprezentacije vjerovatno najjači od svih evropskih zemalja. Po tome nas (sada) znaju i simpatišu, uz malo sreće i dobar rezultat na prvenstvu će doći i respekt.

on topic, kao što sam rekao, više volim engleski stil igre, brz, fizički i bez pardona, ali bojim se da Talijani hladno dobijaju 4 od 5, vjerovatno sa 1:0, onu petu bi Englezi dobili6:1, kada imaju dobar dan, ali to ne igra ulogu, Talijani su majstori da sa 10% zalaganja postignu 90% rezultata. Mrzim to, ali kapu skidam.

Operacija je pocela,ali moram menjati Plan.

Pronasao sam,da je nas D.A u rukama antibosanskim i neprijatelskim Elementima

i ne zele da pobjedimo.

Moj Thread tamo je zatvoren i dobio sam pretnju bana do kraja

reprezentacije 2014 ako nastavim Operaciju u public room.

Hm,neznam bogami sta oni tamo glume ?

Radim sa Englezom. Ne priča ništa o ničemu u životu, osim fudbala.

To je pravi radni kolega :D Najgore mi kad radim i pricam nekome o fudbalu a on ne zna ko je Edison Cavani :D

• Upvote 1

Joe Šimunić, najspremniji među domoljubima, po svemu sudeći SP će gledati putem TV ekrana, koji je nadam se, već kupio, jer mu je FIFA odrezala kaznu  od 300 000 franaka i 10 utakmica zabrane igranja, što će osim (ne)igranja u Brazilu značiti i neigranje u dobrom dijelu kvalifikacija  za EP u Francuskoj.