Jump to content
Sign in to follow this  
Remzudin

SP Brazil 2014

Recommended Posts

treba izvlačenje ubrzati da Remzudin moze odraditi ono sto treba da odradi ... 

Dzaba bom`,ne meres nista ovim portugalcima kad su bolji :-(

Odose susjedi :-)

Al im je Ibro zabio dva komada ... svaka mu cast ... 

Gledam sad da se više priča o Šimunićevom potezu nego utakmici po hrvatskim portalima xD

Gledam sad da se više priča o Šimunićevom potezu nego utakmici po hrvatskim portalima xD

Prpa im  je, UEFA ih je već kažnjavala zbog fašističke ikonografije na tribinama a sada je u skandal umiješan jedan od članova ekipe i ukoliko ga fudbalski savez ne kazni, onda će fudbalski savez biti kažnjen. Fašizam je privilegija "stare" Evrope, a novim članicama se ne prašta.

Dobra utakmica između Švedske i Portugala, samo je potvdila da su Ronaldo i Ibrahimović fudbalski giganti najviše klase. Jedina razlika između njih je što Ronaldo ima s kim da igra a Zlatan nema, već je alfa i omega svog tima, a bez njega je reprezentacija samo skup fizički jakih, ali ni po čemu posebnih fudbalera.

Ako je neko gledao dokumentarce od Milića i njegovu ekskurziju u Australiju govorilo se tu o Šimuniću, njegovom odgoju a i vidi se u kakvom je okruzenju rastao. Dom Hrvata i Srba jedan do drugog, preko živice se gledaju biste Pavelića i Mihailovića. 

Znam da je uzvikivanje '' za dom spremni i u boj za narod svoj '' starije od ustaša i NDH, dobro je Šimunić pročitao jednu stranu svoje historije ali je očito propustio onu s kojom bi znao da su to isto bili oficijelni pozdravi u NDH, dakle kod ustaša dok su klali  i mučili sve što '' rvacko '' nije.

Treba ga kazniti, kao i Savez a da je i bolja zemlja i one što su to uzvikivali sa njim na stadionu jer se vide na kamerama. Npr. tako se to radi u Poljskoj. 

Ne znam koliko ti je poznata informacija da je Ustavni sud RH proglasio te pozdrave legitimnim.

Ma treba njega naoruzati sa dvi kifle i litrom jogurta i odvesti ga do srbijanske granice pa da vidimo kolika .uda ima.Ovo sto je on uradio je isto ko da sam ja uzeo megafon i usred Teherana viko ,,hocemo serijat,,.

Sve su to junaci i patriote na baterije i idioti kojima je diploma suvisna.

Ne znam koliko ti je poznata informacija da je Ustavni sud RH proglasio te pozdrave legitimnim.

Nije mi to poznato, ali me i ne čudi.  Postoji tendencija i kod Srba i kod Hrvata, a ni kod nas se ne zaostaje među jednim dijelom Bošnjaka, da se izjednače fašisti i antifašisti, tj. da se i dokazani fašisti prikažu u antifašističkom svijetlu, a ako ne ide, onda makar kao nacionalisti koji su se borili za slobodu i zaštitu svog naroda.

Vani to ne pije vode, čak ni Thompson nije dobrodošao da održi koncerte u Njemačkoj, jer je na crnoj listi kao simpatizer ustaštva, tj. fašizma, iako se vrti po svim hrvatskim radio i tv stanicama.

Slažem se s tobom, Šimunić je proizvod ustaške emigracije i ne vidi ništa pogrešno u tome što je uradio, a da bi to shvatio, bilo bi zaista neophodno postupiti po Vikingovom receptu. Meni se ogadio kao sportista i kao čovjek nakon onog start protiv Srbije koji se može okarakterisati samo kao krivično djelo pokušaja nanošenja teške tjelesne povrede, kada je dobio crveni karton. Psihopata. Ne bi me čudilo da se u medijima pojavi u crnoj uniformi sa "srbosjekom" o pojasu.

Prpa im  je, UEFA ih je već kažnjavala zbog fašističke ikonografije na tribinama a sada je u skandal umiješan jedan od članova ekipe i ukoliko ga fudbalski savez ne kazni, onda će fudbalski savez biti kažnjen. Fašizam je privilegija "stare" Evrope, a novim članicama se ne prašta.

Dobra utakmica između Švedske i Portugala, samo je potvdila da su Ronaldo i Ibrahimović fudbalski giganti najviše klase. Jedina razlika između njih je što Ronaldo ima s kim da igra a Zlatan nema, već je alfa i omega svog tima, a bez njega je reprezentacija samo skup fizički jakih, ali ni po čemu posebnih fudbalera.

Svedi su se junacki borili koliko su mogli.Svaka im cast.

Ovako sa kauca gledajuci i kao i obicno zapazajuci greske(po mom) :-) ,Svedska je trebala umiriti igru 2-3 minute kad su poveli 2:1 i paziti na kontre i onda se sabrati i gurnuti sve gore u zadnjih 3-4 minute.

Eno zene zive kod kuce nek posvijedoci sta sam reko.Nije proslo ni dva trena a bilo je 2-2 :-)

Svedi su se junacki borili koliko su mogli.Svaka im cast.

Ovako sa kauca gledajuci i kao i obicno zapazajuci greske(po mom) :-) ,Svedska je trebala umiriti igru 2-3 minute kad su poveli 2:1 i paziti na kontre i onda se sabrati i gurnuti sve gore u zadnjih 3-4 minute.

Eno zene zive kod kuce nek posvijedoci sta sam reko.Nije proslo ni dva trena a bilo je 2-2 :-)

men je krivo sto su sve tri gola primila na isti princip ... daleko od ronalda a odbrana izasla visoko od gola ... to za njega majka da onako pobjegne cuvarima koji stoje daleko od njega ... 

al Ibrin gol iz slobodnog udarca je majstorija ... 

Guest

Velika je šteta što Ibrahimovića nećemo gledati na Svjetskom prvenstvu. On se malo našalio (ili je bio ozbiljan) pa je izjavio da nema smisla gledati Svjetsko jer njega u Brazilu neće biti. Srećom, nogometnu poslasticu nam i dalje mogu ponuditi Rooney, Ronaldo, Messi, Neymar itd. itd. Portugal je realno jača ekipa od Švedske, ima bolje individualce i sigurno će odigrati ljepše (pokazali su na zadnjem EURU kako su jaka ekipa). Zato mi je i drago da su prošli.

Grci očekivano, mada sam mislio da će rutinski riješiti i uzvrat u svoju korist, ali eto...

Hrvati prošli, ne pamtim kad su bolje odigrali. Možda zadnji put na Euru protiv Španije ili Italije... Modrić fenomenalan, Kovačić također, Perišić pravi višak gostujućoj ekipi samom pojavom na terenu. Također zaslužen prolazak, bolja momčad sa boljim igračkim kadrom.

Francuzi se opet osramotiše. Ja sam bio 100% siguran da će proći, ali da i ovaj put opet muku muče sa prosječnom ekipom i da prolaze na onakve ofsajde, pa nema više smisla. Iako je Benzemi ranije poništen čist gol, sudac nije smio napraviti onakav propust jer je kod neregularnog gola Benz bio u ofsajdu najmanje metar.

Po meni su u ovom trenutku Nijemci najveći favoriti za osvajanje, uz Brazil naravno. Španija je odmah iza njih, iako kao navijač te reprezentacije moram istaknuti kako igraju katastrofalno.

Nekako sam uvjeren da će najveće "iznenađenje", ako se to tako može i nazvati, biti Rusija. Volio bih da ih vidim u samoj završnici prvenstva, nebitno s kim.

Ne brini te se za mene,ja to dobro pratim i system funkcijonira.
Ribery,Olic i Kedirra su dobili istrgani Krst u pausiraju za sledeca 6 mjeseci.
-dobar slucaj,3 od jednom !!! He he he he

Jedva cekam izvlacenje nase gruppe.
  • Upvote 1

nisi trebo Riberya dirati ... 

mozda bi bilo dobro da Ibrahimovica povredis da on ne ide u brazil ... 

de remzo usput nakarari onom sto pjeva ustaske pjesme da hoda u rikverc i mihajlovica malo izmasiraj da mu vajk visi bala iz nosa od po metra

nisi trebo Riberya dirati ... 

mozda bi bilo dobro da Ibrahimovica povredis da on ne ide u brazil ...

äääh !!? Gdje ti zivis ?
Zasto to jos nije doslo do tebe,da su Portugalci izbacili Svedsku sa 3:2

Ozbiljno ?!??!

Kod nas to jos nije bilo na televizoru ... al hvala ti na informaciji ... 

onda ronalda povrijedi ... 

Još samo par dana, pa ćemo znati sastave grupa. Izvlačenje je 6. decembra u 17.00, a 4. decembra će biti zvanično objavljeno ko će u koji šešir. Postoje kalkulacije, ali ništa još nije zvanično. Vjerovatno se opet nešto šteli Francuskoj., samo da ne bude preko naših leđa.

Edited by Banjaluka

Nek oni preko nasi Leda stavljaju sta hoce,ja cu pobrkati sve

planove FIFE i UEFA.

Vjerovatno su i vec postavli odluku ko ce biti World Champion !! sve cu

ja njima uzburljati.

Cim nasa grupa stoji,pocinjem sa carkom tako da na vreme pocinje

efekt djelovati.

Narode,mi cemo biti Legenda i mi pisemo novu historiju.

Nas Cazin.net ce biti poznat u cjelom svijetu.

• Upvote 2

Nek oni preko nasi Leda stavljaju sta hoce,ja cu pobrkati sve

planove FIFE i UEFA.

Vjerovatno su i vec postavli odluku ko ce biti World Champion !! sve cu

ja njima uzburljati.

Cim nasa grupa stoji,pocinjem sa carkom tako da na vreme pocinje

efekt djelovati.

Narode,mi cemo biti Legenda i mi pisemo novu historiju.

Nas Cazin.net ce biti poznat u cjelom svijetu.

vec je poznat ... al ipak hvala ti na ovim rijecima ... xd 

U Petak je povlacenje

Pripremi te se mentalno polako,da cu ja poceti sa manipulacijom koja ce
se mozda vuci od prilike 8 mesecei.

Zamolio bi Administratore Foruma da mi se ne pisaju na Plan.
Cilj mog plana je da Bosna bude Svijetski prvak.
Ja isto paralelno taj isti Experiement voditi u D.A.

Remzo sine, ako Bosna bude prvak ja ću ti prepisati jurt, auto i osnovati religiju Remzudizam

Remzo sine, ako Bosna bude prvak ja ću ti prepisati jurt, auto i osnovati religiju Remzudizam

Otrizni se,sinocna Rakija ti nije odgovarala