Jump to content
Sign in to follow this  
Remzudin

SP Brazil 2014

Recommended Posts

Narode

Imam jednu tajnost,

Prije nekoliko dana su Aktivisti iz Sirije hakerli Forum Dnevnog Avaza i niko nije imao dodir u svoj Forum i Profil.

Za mene je to bila Katastrofa-Armaggeddon jer nisam mogao nastaviti istrazivanje Experimenta.

Ali fala Bogu su nasi profesionalni strucnjaci uspjeli likvidirati Virus i rekonstruirati Forum nazad.

U Forum D.A. bio je aktualni Experimenat u letu,sa nasim Zmajevma koji je positivno izasao.

Od danasnjeg dana imamo novu dimeziju Fudbala,i ja odlucujem tko ce pobediti

http://forum.dnevniavaz.ba/showthread.php?5558-Fudbal-Soccer-Reprenzentacija-Bosne-i-Hercegovine-2014&p=362741#post362741

hvala ti Remzudine ... 

ja sam vidio da je ono sinoc bilo tvojih ruku djelo ... 

ja rpije nego sto sam upalio comp sam vidio da si ti ovu temu otvorio

Remzo hobotnica :-).

Samo naginji na nas i sve ti je dozvoljeno.

Kada ce biti izvlacenje za igrani Plan u Brazilu.?

Sto prije znam tko ce biti protivnik,lakse ce i biti meni

da na vreme saljem hicajni udar.

Aksem Hajurla Narode

Pazde te:

Pripremit sam za support nase Reprezentacije,ali ja jos nisam izabrao ime za Operaciju.

Ovaj put cu ja na demokratni nacin uvesti odluke Naroda.

Mislio sam se zbog moralnog nacina povlaciti od otih djavolski poslova,ali reaktivirao

sam te iztrage zbog nase Reprezentacije.

Ovo je nasa prva i bog dragi zna kada cemo dobiti opet takvu sansu.

Ja tu priliku moram i hocu da iskoristim,i ako mi bog dao takvu dobru moc onda cu je i iskoristiti.

Operacija pocinje od onog trenutka,kada budu protivnike izvlaceni za gruppnu Fazu.

A Operacija je zavrsena kad bude mo svijetski sampioni ili diskvalificirani od Play Offs (..ali necu da cujem nista od toga)

Eh,...a za ime Operacije imam ovakve ideje

1. Operacija "tragovi 13.Zmaja "

2. " crni Trag 13.Zmaja "

3. "operacija 13.Zmaja "

Ako ima njeko drugu ideju neka je pokaze,i ja cu izabrati visak od Naroda.

Ali ja vam kazem ozbiljno da to za mene nija sala,i mora se voditi racun da ce

mozda neki koji igrac od protivnika na misteriozni nacin poginti.

Za mene to ne igra ulogu,poginli su isto i nasi mladi.Vazno je samo da se uspije cilj.

Hajde da cujem koju inovaciju,sad ste vi na redu

Ako se ovo neko zajebava sa foruma samo da mu kazem da je jadan i naporan. Ako ne, onda dajte IP od ovog momka pa da ga saljemo doktoru Kapiću.

Ala remdzo to meni zvuci na neki stari Kung fu film, 13 zmajeva shaolina & retardirani pijetao.

Nema..dok ti pitas kad je izvlacenje znaci da ne znas ni osnovne stvari a kamo li neke vece magije. Sad smo te uhvatili Edited by Cain

Aksem Hajurla Narode

Pazde te:

Pripremit sam za support nase Reprezentacije,ali ja jos nisam izabrao ime za Operaciju.

Ovaj put cu ja na demokratni nacin uvesti odluke Naroda.

Mislio sam se zbog moralnog nacina povlaciti od otih djavolski poslova,ali reaktivirao

sam te iztrage zbog nase Reprezentacije.

Ovo je nasa prva i bog dragi zna kada cemo dobiti opet takvu sansu.

Ja tu priliku moram i hocu da iskoristim,i ako mi bog dao takvu dobru moc onda cu je i iskoristiti.

Operacija pocinje od onog trenutka,kada budu protivnike izvlaceni za gruppnu Fazu.

A Operacija je zavrsena kad bude mo svijetski sampioni ili diskvalificirani od Play Offs (..ali necu da cujem nista od toga)

Eh,...a za ime Operacije imam ovakve ideje

1. Operacija "tragovi 13.Zmaja "

2. " crni Trag 13.Zmaja "

3. "operacija 13.Zmaja "

Ako ima njeko drugu ideju neka je pokaze,i ja cu izabrati visak od Naroda.

Ali ja vam kazem ozbiljno da to za mene nija sala,i mora se voditi racun da ce

mozda neki koji igrac od protivnika na misteriozni nacin poginti.

Za mene to ne igra ulogu,poginli su isto i nasi mladi.Vazno je samo da se uspije cilj.

Hajde da cujem koju inovaciju,sad ste vi na redu

moj prijedlog je Remzudin i 13 kucica ... 

jeste caknuti ko i oni u D.A,i izgleda da nema nista od toga s vama,ni sa onima tamo.

Uzecu ja inicijativu u svoje ruke kao i prije.Necu ja davati nikakvo ime za tu operaciju

i bockacu na svakoga ko svijetski sampion,pa cemo vidjeti sta ce sve izaci.!

Ako dajem ime,onda postoji mogucnost da ce biti jedan fail i veliko razocarstvo.

Sve je pripremito, Igle,konac,laser,makaze,serafciger,zilet i strips sa Surama za pelenje.

A vi,da mi nepobrkate Operaciju rasirio sam Thread i u drugim forama.

Ja cu to vam sljuhanti pred nos,pa vi gledajte kud sunce hoda.

eee,-nije,nije

kod pocinjem carati i bacati s kletvama,ja oblacim sarenu Jaknu 5.Korpusa Armije BiH.

E Zlatane,sad il`nikad.Go Sweden :-)

Dobro se drže, Portugalci nemaju baš nešto puno od igre, nadaju se da će Ronaldo da uradi nešto sam. Zlatan igra pametno, navlači na sebe cijelu odbranu i time otvara prostor ostalima.

Sviđa mi se to što Švedi igraju muški, oštro i bez pardona, fizički su jači od onih gay-baletana, satraše u duelima.

Da Elmander pogodi onu na pocetku bila bi prpa :-)

Samo da ne bude one glume ciganske(juzno-evropske).Sudija je zasad besprijekoran.

Sudija je Talijan, zna svu ciganiju napamet, ništa ga ne može iznenaditi. Više me strah da bi oni kreteni mogli ići namjerno da povrijede Zlatana, što su već pokušali. U tom slučaju bi neko od Šveda morao da se žrtvuje po cijenu crvenog kartona i sredi Kristinu.

Evo Zlatan prosho kraj Pepea i izgleda da ce Pepe umrti kako ga boli :-)

nije se vidio od Lustiga citavu utakmicu i mora njega lopta pogoditi

Da nije povrijedio golmana par minuta ranije, pitanje je da li bi i to uspio, ovako je Isaksson stajao na jednoj nozi zadnjih 15 minuta i bio slabo pokretljiv. Moglo je biti i više golova da su uspjeli šutnuti prema golu još koji put.

Sve u svemu, reći za Portugalce da su Cigani, bila bi uvreda za sve Rome svijeta, uključujući i one portugalske.

Guest

Neka, neka, bolje Ronaldo na Svjetskom nego Švedska. Zaslužena pobjeda Portugalaca, gosti su se fokusirali na neke kontre, ali vrlo loše. Šteta što nije ušla lopta i kad je Ronaldo nakon gola pogodio prečku.

Portugal kao i obično igrao s igračem manje jer je u početnoj postavi bio Nani.

Kao što već rekoh, nije meni što su Švedi izgubili, već to što su Portugalci pobijedili. Ne mogu ih očima gledati, oni su moja druga na listi omraženih ekipa, odmah iza Grka. Nadam se da će ih Švedska razmontirati u Štokholmu.

Večeras će se odlučiti ko će iz Evrope učestvovati na SP, do idućeg četvrtka će biti poznata kompletna lista, a izvlačenje grupa će biti u petak, 6. decembra u 17,00. Tada ćemo znati protiv koga će BiH da igra i kada, da se mogu planirati slobodni dani (na poslu). :)