Jump to content
Sign in to follow this  
Banjaluka

Liga šampiona 2013/14.

Recommended Posts

ja sam zbog "odlicne utakmice" primjetio da je znacajno smanjeno reklamiranje gazproma ... 

Prođe i ova patnja. Bolje bi bilo da sam pogledao neki film, čitao knjigu, večerao...

Guest

Genocid nad nogometom.

Mou je riješio stvari onako kako se očekivalo, prepustio Atleticu loptu a oni tako ne znaju igrati.

E sad je problem što Chelsea mora napasti na SB-u, a upravo u tom segmentu je Atleti najjači - kad se brani i igra na kontre. Biće zanimljivija druga tekma, to je sigurno.

Sutra spektakl ;)

Guest

Još malo... vrijeme je da našu "bestiu negru" napokon izbacimo iz Lige prvaka.

Hasta el final, vamos Real!

Guest

Gledam maloprije uživo na Marci doček igrača Reala pred i oko stadiona, kakva atmosfera. AS je javio da je na ulici oko 150 hiljada ljudi, ali kako je vrijeme odmicalo čak 300 hiljada se pojavilo na ulicama, ne računajući navijače koji su ušli na stadion... Podrška na nivou, što se i moglo očekivati nakon onog finala Cope kad smo pobijedili Barcelonu.

Finale i decima se čekaju od 2002. godine, Mou nije uspio, ispao je tri godine zaredom u polufinalu, možda je sad vrijeme da Ancelotti upiše historiju sa novim trofejom.

Bale ne igra, nažalost, ima stomačnih problema i pitanje je hoće li ikako ulaziti u igru. Isco ga mijenja u prvoj postavi.

Ke Di Maria lo prepara, q Di Maria lo prepara y Cristiano remata a gol!!!

predvidjam rezultat real madrid 0 bayern München 2 ... 

xd 

Ne navijam ni za jedne ni za druge, navijam za dobar fudbal i sviđa mi se to što vidim.

Guest

Guardiola je sigurno svjestan da je sam sebe pobijedio večeras. Nije napravio dobru taktiku i njegova ekipa je imala u vrh glave dvije šanse koje se mogu izdvojiti kao dobre. Da su Ronaldo ili Di Maria pogodili ono što su promašili za 2:0, ko zna kako bi se utakmica do kraja odvijala. Ovako je sve i dalje otvoreno.

Sve u svemu, Real bolji, Bayern imao inicijativu, odnosno taj famozni Pepov posjed lopte i to je to.

Reala bi neiskoristene sanse mogle kostati finala.Ono sto je Mourinho sinoc izveo to isto je Ancelloti uradio,samo duplo bolje.

Onako realno,Real je trebo ovo dobiti 2-0 ili cak 3-0.Al ipak ce biti druga brica na Allianzu.Ribery nije nikad odigrao dvije utakmice ispod nivoa.

Real ima dobru sansu ako Bale i Ronaldo budu spremni.Prostora za kontre ce biti a tu su obojica nenadmasivi.

Guest

Biće to dosta bolje sa Baleom u prvoj ekipi, a evo Ancelotti je izjavio da će obojica biti spremni. Falio je tu Marcelo koji je za razliku od Coentraa dosta napadački orijentiran, brži je i bolje se razumije sa suigračima, ali je i Portugalac fenomenalno odigrao u odbrani.

Zanimljiv je ovaj Carvajal igrač, u malim utakmicama je itekako sklon kiksevima, a evo sad dva puta zaredom u džep strpa Neymara i Riberya koji su jedni od najboljih krila na svijetu.

Ja vjerujem u prolaz Reala jer ovaj Bayern nije jaka momčad kao prošle sezone, nisu zabili gol u gostima ali imaju tu historiju pobjeda nad Realom kao i njihov trener, i to im ide u prilog.

Da je 2:0 sad bih sa sigurnošću rekao Real je finalista, ovako imaju min 60% šanse.

šanse su 50% za svaki tim ... xd 

ovo je moj scenario ... Bayern ispada ... Real u finalu ide na Celzi i Celzi osvaja ligu prvaka ... xd 

Hoće li mi neko objasniti šta ovo bi? Samo Guardiola je večeras više zbunjen nego ja, samo je moja sreća da sutra neću morati ovo da objašnjavam upravnom odboru Bayerna.

Svaka čast Realu, nikad ih nisam vidio da su odigrali ovako dobro, a opet sa max 80% snage. Da su bili ozbiljniji mogli su dati još 2-3 gola.

Bayern mi ne ide u glavu. Šta je tu Guardiola popravio u odnosu na prošlu godinu? Svaki majstor zna da se ne popravlja ono što nije pokvareno.

Hoće li mi neko objasniti šta ovo bi? Samo Guardiola je večeras više zbunjen nego ja, samo je moja sreća da sutra neću morati ovo da objašnjavam upravnom odboru Bayerna.

Svaka čast Realu, nikad ih nisam vidio da su odigrali ovako dobro, a opet sa max 80% snage. Da su bili ozbiljniji mogli su dati još 2-3 gola.

Bayern mi ne ide u glavu. Šta je tu Guardiola popravio u odnosu na prošlu godinu? Svaki majstor zna da se ne popravlja ono što nije pokvareno.

Nema tu objasnjenja drug,desio se jedan od vrlo lako mogucih scenarija.Sve je islo na ruku Reala al`se mora priznati da su obje utakmice rutinski odradili.

Kad su Ronaldo i Bale zdravi tu je dobra igra zagarantovana.Divota je gledati njihove kontre

Desilo se par sretnih okolnosti.Dva prekida-dva gola i onda se Bayern moro jos vise otvoriti.

Gledo sam utakmicu sa starim i kad sam vidio da Boateng opet igra poslije one katastrofe u Madridu i da je Pep postavio tako ofanzivno,rekoh starom da ce Bayern izgubiti sa najmanje dva gola.On me proglasi budalom i ludim iako sam mu rodjeno dijete :-).

Moglo je biti i ovako i onako,sad je najlakse pametovati al`nikad mi nece biti jasno zasto je Bayern Guardiolu doveo.Sa onakvim timom i ja bi bio prvi u Njemackoj i dosho do polufinala u CL :-).

Iako nisam ljubitelj Reala ovdje im skidam kapu.Samo mi je zao sto Alonso nece igrati finale,inace jedan od rijetkih spanaca kojeg postujem.

A da,i da se ovdje ne zaborave Pepe,Modric i Alonso koji su kupili sve sto su htjeli i iskljucili Kroosa i Schweinia skroz iz igre.

Ako Chelsea sutra prodje navijat cu za Real u finalu.U suprotnom za Atletico i picu krv Namiku sve do finala :-)

Ne igram sportsku vise,posto sam ozbiljan familijaran cojek al sam opet jarana zamalo opario :-)

Igro da ce real dobiti sa najmanje 2 gola i da ce Ronaldo i Bale obojica biti strijelci.Da Bale ucera jeda,mogo je komotno uzeti neplaceno 3 mjeseca i kiseliti neke dijelove tijela u jadranu iduca 3 mjeseca a da se ni ne pocese :-)

Edited by viking

Guest

Utiske o utakmici nemam šta ni pisati. Ponosan sam na ovu ekipu koja je u prvoj polusezoni izgledala i više nego očajno. Kockice se posložile i Bayernu smo očitali lekciju iz predmeta "Nogomet" i to pred njihovim navijačima.

Ono što žalim je činjenica da moj najdraži igrač neće igrati finale. I ne samo da je moj najdraži, nego Realov najvažniji. I to će Mou znati iskoristiti ako prođe pored Atletica u finale.

Mada, koliko god bio Mourinhov navijač, želim Atletico u finalu da im oderemo guzove za onaj poraz na Bernabeuu u finalu Cope.

šanse su 50% za svaki tim ... xD

ovo je moj scenario ... Bayern ispada ... Real u finalu ide na Celzi i Celzi osvaja ligu prvaka ... xD

Da ti Remzo nije sta sapno :-)

Utiske o utakmici nemam šta ni pisati. Ponosan sam na ovu ekipu koja je u prvoj polusezoni izgledala i više nego očajno. Kockice se posložile i Bayernu smo očitali lekciju iz predmeta "Nogomet" i to pred njihovim navijačima.

Ono što žalim je činjenica da moj najdraži igrač neće igrati finale. I ne samo da je moj najdraži, nego Realov najvažniji. I to će Mou znati iskoristiti ako prođe pored Atletica u finale.

Mada, koliko god bio Mourinhov navijač, želim Atletico u finalu da im oderemo guzove za onaj poraz na Bernabeuu u finalu Cope.

I treba da budes.Ovakva disciplina i hladnokrvnost jeste i odlika najvecih.Ako Suareza dovedete iduce godine ugusit cete Isca i baciti 70.mil eura u vodu.Onakav igrac se ne drzi na klupi dvije godine.

Guest

Ma kakav Suarez, Realu ne treba golgeter to je valjda svima jasno. Imamo Benzemu koji se savršeno uklapa u ovaj sistem, ne zabija puno jer je to posao Ronalda, ali zato je velika radilica i nerijetko asistira i stvara šanse. Suarez neće u Madrid 100%.

Iscov problem je Di Maria koji je fenomenalan, a nema šanse da Bale zbog njega ide na klupu, ili još gore da Ronalda gurnu u sredinu napada, tako da kako god okreneš Iscova budućnost nije svijetla. Sve je do Carla.

Sta ovaj Simeone izvlaci iz ovih igraca je stvarno za svako postovanje.

najgore mi je kada moram mjenjati scenario ... xd 

moj novi scenario je Atletivo i real u finalu i finale osvaja Atletico ... valja nece biti vise nikakvih izmjena na scenariu ... xd 

najgore mi je kada moram mjenjati scenario ... xD

moj novi scenario je Atletivo i real u finalu i finale osvaja Atletico ... valja nece biti vise nikakvih izmjena na scenariu ... xD

Valjda neće. Scenario dobar :) Nek' je Chelsea ispao, pravo mi drago.

Moram da se složim i priključim željama.

Često se govori da Murinjo prilagođava taktiku igračkom materijalu kojim raspolaže i da Čelzi nije nisšta posebno kao tim. Kada se pogledaju imena, riječ je o standardnim reprezentativcima svojih zemalja (Brazil, Engleska, Španija, Belgija...da ne nabrajam sve, samo velesile), dok na drugoj strani, Atletiko je sastavljen od poluanonimusa, ali ljudi imaju srce, muda i mišiće da trče svih 90 minuta kao da je prvih deset. Ogroman respekt od mene. Nadam se da će ove godine osvojiti tripel (kup, liga, LŠ). Zaslužili su. (Namik, izvini, ali i ja ću navijati za Atletico :) )

Svi cemo navijati za Atletico. I Namik  :-)

Guest

Moje želje su ispunjene, finale je špansko. Neka pobijedi bolji. Atletico i Real su podjednako ovaj trofej zaslužili, prošli su do finala pored jako teških protivnika. Španski timovi su ismijali Bundesligu i Premiership ove sezone, tako da sam ja zadovoljan sa te strane.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1413156002292131&set=a.1389697197971345.1073741826.100007932339944&type=1&theater

A za koga ću navijati, ne znam. Dres ću odabrati po završetku utakmice, ko pobijedi taj je bio moj favorit xD