Jump to content
Sign in to follow this  
superhik

Kada su započele uvrede na našeg Poslanika a.s.

Recommended Posts

Gledaj vodo od covjeka. Kakve veze taj tvoj avatar ima poslanikovom porodicom ? Jesi ti normalan ikako ? Hajd sto po islamu nije pohvalno crtati likove nego eto sijje nacrtali svog isusa krista pa nose slike po ulicama iraka , upravo tu tako kao sto ti imas koju su po svom nahodjenju naravno iscrtalivpa im je ikona postala. Sije i sufije neke su pagani nista drugo, a takve te sitske slike "svetava" nista drugo nije nego kopiranje krscana .

I jos.... Ti si ekstrem i jos gore nisi bistar

vehabijska taktika, napadaj i vrijeđaj svakog sa kim se ne slažeš....

nema veze avatar, nego inače vehabije i poklonici ibn tejmije i abdulwehaba nikako ne podnose dobro bilo kakvu priču o Ehli bejtu....čak promoviraju slab hadis: ''ostavljam vam Kur'an i svoj sunnet'' u odnosu na vjerodostojan hadis ''ostavljam vam Kur'an i svoju porodicu''....

zašto ne možete priznati da je Poslanikova a.s. porodica od posebnog značaja za svakog muslimana, vjernika i da to nije obična porodica kako je vehabije pokušavaju prikazati....

jedan od dokaza su brojne predaje od Poslanika a.s. o značaju Ehli bejta poput gore spomenute ili one ''moja porodica je Nuhova lađa, ko se ukrca na nju, spasio se je''....

ali jedan od dokaza je i to da su mušrici prepoznali pravu opasnost za svoje nevjerovanje upravo u Ehli bejtu pa su se potrudili da ubiju hazreti Aliju, hz. Hasana i hz. Husejna....

To je to... U pravu si postajem šija za 5 min samo da se probodem kuhinjskim nozem zbog nekih svetaca

To je to... U pravu si postajem šija za 5 min samo da se probodem kuhinjskim nozem zbog nekih svetaca

gađaj središe prsa....  :mail:

covjek kad vidi likove poput tebe ne moze biti optimista nikako, ubio bi se odmah vjeruj mi samo kad vidim sa kojim šabanima imam posla...

nema muslimana jos za 200 godina nigdje... zato najbolje na biciklo , slusalice u usi i raspali po prirodi nek se glupani voze na vaseru po 650ti krug.

merhaaba

Nažalost, ova tema je opet aktualna!!

Vjerujem da svi pratite dešavanja vezana za posljednje događaje u Parizu i da ste garant dobro informisani.

Međutim, u svom ovom ludilu, meni je teško palo (islamofobično) likovanje nekih vjerskih službenika iz našeg komšiluka.

Naime, na portalu tomislavcity franjevac Mate Tadić je napisao vrlo islamofobičnu kolumnu.

Davno sam čuo kako  postoji razlika između bosanskih i hercegovačkih franjevaca! Sad znam i zašto.

Uvjerite se sami:

http://www.tomislavcity.com/index.php/kolumne/fra-mate-tadic/4721-pozivaju-li-islam-i-kur-an-na-nasilje

E jesi i ti našao šta ćeš da čitaš.

A tačno je da postoji razlika između bosanskih i hercegovačkih franjevaca.

Bosanski su se uvijek borili za očuvanje bosanskog jezika i tradicije bosanske državnosti, a hercegovački su...ne Hercegovci, ne Hrvati, već ustaše (potomci familija koje se ne stide ustaške prošlosti). Dovoljno.