Jump to content
Sign in to follow this  
superhik

Kada su započele uvrede na našeg Poslanika a.s.

Recommended Posts

Posted · Hidden by doktoraider, July 25, 2013 - uvreda ashaba Allahovog Poslanika sallallahu alejhi ve sellem. Pošto je na ovom forumu zabranjeno vrijeđati ljude, daću sebi za pravo da ovo obrišem
Hidden by doktoraider, July 25, 2013 - uvreda ashaba Allahovog Poslanika sallallahu alejhi ve sellem. Pošto je na ovom forumu zabranjeno vrijeđati ljude, daću sebi za pravo da ovo obrišem

Pa se onako zapitam:“Bože moj, da li to mi Bošnjaci ne volimo i ne cijenimo dovoljno Poslanikovu časnu porodicu Ehli Bejt pa nam dođoše šije (rafidije) nepozvane da nam to objasne i približe?“ Da li smo mi muslimani svih ovih pet stoljeća imali pogrešno mišljenje o časnim ashabima pa su nam šije (rafidije) došle da objasne ko su ustvari ashabi? Da li je to za nas Bošnjake hanefijski mezheb nedovoljno jasan, pa nam šije (rafidije) dođoše dopuniti ga svojim tkz. džaferijanskim mezhebom, kako se oni inače vole zvati a Imam Džafer es-Sadik, r.a. je čist od njih i njihovih potvora. Da li smo mi muslimani ovih pet stoljeća zanemarivali 12 nepogriješivih i bezgriješnih šitskih Imama, pa nam šije dođoše objasniti da su i oni dio IMANA (vjerovanja)?

Zašto nam diraju naš Sunnet, naše ionako krhko bošnjačko jedinstvo? Zašto se malo više ne pobrinu o stanju sunija u Iranu koji su potlačeni do te mjere da je postalo neizdrživo? Šta hoće od nas u Bosni, jel to mi dovoljno ne poznajemo islam i njegve propise? Podjele su očigledne, rasprave i napadi u vezi ashaba, hilafeta i Sunneta od strane bošnjačkih šija na internetu su jasan pokazatelj u šta su se ti ljudi pretvorili, nevjerovatan izljev mržnje prema časnim ashabima i Časnom Sunnetu.

Odakle sve to dolazi? Ne smijemo nasjesti na njihovu uglađenost i licemjernu priču, moramo stalno imati u podsvjesti da su ti ljudi (šije) izdali četvrtog halifu, Aliju, r.a., iste te šije su izdale, ranile a zatim opljačkale njegovog sina a Poslanikovog unuka, Hasana, r.a., iste te šije su njegovog brata Husjena, r.a., pozivali u Kufu obečavši mu pomoć i podršku pa su ga kukavički izdali te učestvovali u njegovom ubistvu. Šije su uvijek kroz historiju samo muslimanima radile iza leđa, nikada nisu pedalj zemlje oslobodili i u njega donijeli islam, nikada, čak šta više, Osmanlije su se morale povući sa Beča, jer je hilafet bio ugrožen od šija.

apsolutno se slažem sa svim što si napisao, samo bih šijama dodao i vehabije i sljedbenike bandita abdulwehaba, ibn tejmije, sljedbenike muavije i jezida prokletog....

Pa ako je kome stalo do '' pravog '' islama on je neće učiti. Kome je stalo do narodnih običaja hoće. Proći će još stotine godina dok naš čovjek počne razlikovati ono šta je islamsko i ono šta je tursko. Naših ljudi je sramota naših narodnih bosanskih imena jer kao nisu muslimanska ali im nije problem nazivati djecu turskim koja nikakve veze nemaju sa islamom. Turci se ne srame svoga a nasi se trude biti sto veci Turci a ne muslimani.

ma daj gorila ne lupaj....kakvi turci kakvi bakrači....

naši se ljudi uglavnom srame što su muslimani.....koliko djece nosi njemačka, slovenska, austrijska i razna druga imena, a koliko ih nosi tzv. turska imena....

samo uporedi pa ćeš vidjeti čega se više srame...

ma daj gorila ne lupaj....kakvi turci kakvi bakrači....

naši se ljudi uglavnom srame što su muslimani.....koliko djece nosi njemačka, slovenska, austrijska i razna druga imena, a koliko ih nosi tzv. turska imena....

samo uporedi pa ćeš vidjeti čega se više srame...

Koja to naša djeca nose njemačka, slovenska i austrijska imena ? Što se tiče Cazina i ljudi mojih generacija sve su Azre, Amari, Adnani, Hadisi, Ekremi, Mirze, Murati, Harisi. 

Ako je neko musliman i srami se toga onda on ima probleme sam sa sobom. Ja se nikad ne bih trudio biti nesto sto nisam samo zbog drugih a da se osjećam nelagodno.

Ja sam rekao da ce moja djeca imati prava bosanska imena, jer ako moze nekakav Oguz, Kuracoglu i ostala ta turska imena nosati Turcin sa ponosom onda moze i Bosanac svoje bez obzira na (ne)vjeru.

A za ljude sa razmisljanjima da treba djecu odmah stigmatizirati sa religijskim imenima samo neka pogledaju ovo : http://www.youtube.com/watch?v=r-gCPvGg3go  :D

Moja zemlja je od Une do Drine i tu je sve što njoj pripada i što je moje a vi slobodno trazite van nje sta god hocete.

Dosta stvari koje muslimani u Bosni praktikuju i poštuju su dio baš bosanske tradicije i ne znam zašto bi se toga trebali stidjeti, jer upravo te razlike nas čine onim što u stvari jesmo i po čemu se razlikujemo od drugih. Tu spadaju i Ajvatovica i Aliđun (koji pravoslavni zovu Ilindan, a u stvari je stariji i od hrišćanstva i od islama, staroslovenski je, dakle i bosanski).
Kome se svidjelo ili ne svidjelo, dok smo se držali vjere a ne nacije, svako nas je handrio i jahao. Mislim da je vrijeme da naciju stavimo prije vjere i da ne damo naše posebnosti.

Kome se svidjelo ili ne svidjelo, dok smo se držali vjere a ne nacije, svako nas je handrio i jahao. Mislim da je vrijeme da naciju stavimo prije vjere i da ne damo naše posebnosti.

Mislim da će nas jahati i handriti još koji milenij. Ne znam  da li nam se to sviđa ili su nam toliko mozgovi isprani vjerom.

Koja to naša djeca nose njemačka, slovenska i austrijska imena ? Što se tiče Cazina i ljudi mojih generacija sve su Azre, Amari, Adnani, Hadisi, Ekremi, Mirze, Murati, Harisi. 

Ako je neko musliman i srami se toga onda on ima probleme sam sa sobom. Ja se nikad ne bih trudio biti nesto sto nisam samo zbog drugih a da se osjećam nelagodno.

Ja sam rekao da ce moja djeca imati prava bosanska imena, jer ako moze nekakav Oguz, Kuracoglu i ostala ta turska imena nosati Turcin sa ponosom onda moze i Bosanac svoje bez obzira na (ne)vjeru.

A za ljude sa razmisljanjima da treba djecu odmah stigmatizirati sa religijskim imenima samo neka pogledaju ovo : http://www.youtube.com/watch?v=r-gCPvGg3go  :D

Moja zemlja je od Une do Drine i tu je sve što njoj pripada i što je moje a vi slobodno trazite van nje sta god hocete.

pa po čemu ta imena koja si naveo nisu bosanska, kako ti kažeš...??

i koja su to bosanska imena? 

iz tvog ugla gledanja...

Dosta stvari koje muslimani u Bosni praktikuju i poštuju su dio baš bosanske tradicije i ne znam zašto bi se toga trebali stidjeti, jer upravo te razlike nas čine onim što u stvari jesmo i po čemu se razlikujemo od drugih. Tu spadaju i Ajvatovica i Aliđun (koji pravoslavni zovu Ilindan, a u stvari je stariji i od hrišćanstva i od islama, staroslovenski je, dakle i bosanski).

Tradicija nije nikakav problem, meni smeta turkovanje jer ne volim vidjeti da prihvatamo na uštrb naše tradicije tuđu i još je prisvajamo sebi. Znam ja Alđun, znam i da Ilija nije nikakav pravi svetac već Perun prilagođen hriscanstvu.

Zadnja recenica je ono sto ja trubim ovdje ima dvije godine. Nasa nacija i nasa zemlja nam treba prva biti na mjestu. To je pravi narod. Sta mi imamo od toga sto neki glume muslimane a ne ponasaju se tako niti im je to nesto vazno u zivotu a sluzi im samo kao instrument za busanje u prsa ? Albanci su najbolji primjer. Imas ih muslimana, imas ih krscana i hriscana ali kod njih je Albanija na prvom mjestu i zato im mnogi zavide. Proci ce dosta vremena dok nasi kreteni to shvate.

pa po čemu ta imena koja si naveo nisu bosanska, kako ti kažeš...??

i koja su to bosanska imena? 

iz tvog ugla gledanja...

Po tome što je Azra recimo u znacenju jabuke na turskom jeziku. Po tome sto Irhad i Mirhad na turskom znače zahod i velika nužda.

Bosanska imena su staroslavenska bosanska imena u prvom planu jer smo Slaveni. Meni je npr. Zlatan prelijepo bosansko ime.

a ko je prije slavena živio na ovim prostorima....???

imaju li njihova imena više prava da se zovu bosanskima, odnosno domaćima nego slavenska imena...?

imaju li njihova imena više prava da se zovu bosanskima, odnosno domaćima nego slavenska imena...?

Ne'am pojma. Ako smo Bošnje, onda valjda naša imena. I prije turaka je je neko živio na prostorima turske.... Da ne nabrajam, ali gledati tako, odosmo mi do nastanka ameba.

Edited by Jiggy Bau

Ne'am pojma. Ako smo Bošnje, onda valjda naša imena. I prije turaka je je neko živio na prostorima turske.... Da ne nabrajam, ali gledati tako, odosmo mi do nastanka ameba.

pa to hoću reći gorili, ne može se stvar gledati samo iz jedne perspektive.....

kad bi tako radili postali bi svi vehabije... :mail:

dakle, sva imena koja su uobičajena na ovim prostorima su bosanska, bilo da su porjeklom slavenska, turska, perzijska ili ilirska.....

Tradicija nije nikakav problem, meni smeta turkovanje jer ne volim vidjeti da prihvatamo na uštrb naše tradicije tuđu i još je prisvajamo sebi. Znam ja Alđun, znam i da Ilija nije nikakav pravi svetac već Perun prilagođen hriscanstvu.

Zadnja recenica je ono sto ja trubim ovdje ima dvije godine. Nasa nacija i nasa zemlja nam treba prva biti na mjestu. To je pravi narod. Sta mi imamo od toga sto neki glume muslimane a ne ponasaju se tako niti im je to nesto vazno u zivotu a sluzi im samo kao instrument za busanje u prsa ? Albanci su najbolji primjer. Imas ih muslimana, imas ih krscana i hriscana ali kod njih je Albanija na prvom mjestu i zato im mnogi zavide. Proci ce dosta vremena dok nasi kreteni to shvate.

Ima u Bosni svega. I istoka i zapada. I mi i turska smo bili jedna drzava i imaju neki elementi koji su isti u nasoj tradiciji koje se mogu iz svemiru vidjeti i samo bolesni ljudi i pravi glupani ce to poricati. Zastavu nase IZ. Je zelena sa bijelom polumjesecom a i Tunis npr isto ima bijelu polumjesec na zastavi buduci da je i on bio u osmanskom drzavi.

Zatim, tu je Islam koji nas veze. Evo, ja kao musliman kad odem u neku zapadni zemlju ne osjecam kluturolosku povezanost nimalo dok sam u turskoj se osjecao kao i u Bosni.

To sto pricas za nasu zemlju jesi u pravu. Ima ljudi koji misle da su turci, ali ima ih sto misle da su hrvati i srbi a bosanci su u stvari. Jeste Bosna najprica nama ali je Bosna na granici 3 svijeta i ima nas svakakvih i ne vjerujem da cemo biti jedinstveni jer pripadamo razlicitim grupama

Iliri.

Govorim o imenima koja su nastala u BiH i svojestvena su samo za to područje. Vi odmah tu forsirate tu vašu glupu priču koja je isfurana na ovu temu već po stoti put. Znate o čemu govorim.

Ima u Bosni svega. I istoka i zapada. I mi i turska smo bili jedna drzava i imaju neki elementi koji su isti u nasoj tradiciji koje se mogu iz svemiru vidjeti i samo bolesni ljudi i pravi glupani ce to poricati. Zastavu nase IZ. Je zelena sa bijelom polumjesecom a i Tunis npr isto ima bijelu polumjesec na zastavi buduci da je i on bio u osmanskom drzavi.

Zatim, tu je Islam koji nas veze. Evo, ja kao musliman kad odem u neku zapadni zemlju ne osjecam kluturolosku povezanost nimalo dok sam u turskoj se osjecao kao i u Bosni.

To sto pricas za nasu zemlju jesi u pravu. Ima ljudi koji misle da su turci, ali ima ih sto misle da su hrvati i srbi a bosanci su u stvari. Jeste Bosna najprica nama ali je Bosna na granici 3 svijeta i ima nas svakakvih i ne vjerujem da cemo biti jedinstveni jer pripadamo razlicitim grupama

Nismo mi i Turska bili jedna država već su nas Turci okupirali kao i Švabe, NDHazija te su isto to četnici pokušali u zadnjem ratu. Zastavu islamske zajednice jedne države porediš sa državnom zastavom ? 

Ne mogu suditi o tvojoj povezanosti jer nisam bio kod Turaka još ali od ovih što se družim s njima i ne vidim toliko sličnosti među mentalitetom, običaji su druga stvar. No ja vjerujem i da nije tako ti bi to opet tvrdio. Naleti malo kod braće iz Saudije pa da vidiš kulturnu povezanost kad ti nabiju bič preko leđa ukoliko se budeš ponašao kao klasični Bošnjo.

Nema ljudi kod nas koji misle da su Turci već postoje idioti koji to vjeruju. Nemoj se puno doticati etnologije i izjednačavati Srbe i Hrvate s Bosancima jer ti ta konstatacija ne stoji ni najmanje. 

No bitno je da se slažemo da našu zemlju treba staviti na prvo mjesto i osigurati sebi ali i sljedećim generacijama što bolje životne uslove. Ja sam prvo Bosanac pa onda sve ostalo.

Iliri.

Govorim o imenima koja su nastala u BiH i svojestvena su samo za to područje. Vi odmah tu forsirate tu vašu glupu priču koja je isfurana na ovu temu već po stoti put. Znate o čemu govorim.

ti si gori od vehabija....

samo iz jednog ugla pucaš......de malo šire pogledaj....

evo ti imena koja su nastala u BiH i svojstvena su samo za ovo područje: Mujo, Huse, Hase, Fate......hoćeš još..... :mail:

Nismo mi i Turska bili jedna država već su nas Turci okupirali kao i Švabe, NDHazija te su isto to četnici pokušali u zadnjem ratu. Zastavu islamske zajednice jedne države porediš sa državnom zastavom ?

Ne mogu suditi o tvojoj povezanosti jer nisam bio kod Turaka još ali od ovih što se družim s njima i ne vidim toliko sličnosti među mentalitetom, običaji su druga stvar. No ja vjerujem i da nije tako ti bi to opet tvrdio. Naleti malo kod braće iz Saudije pa da vidiš kulturnu povezanost kad ti nabiju bič preko leđa ukoliko se budeš ponašao kao klasični Bošnjo.

Nema ljudi kod nas koji misle da su Turci već postoje idioti koji to vjeruju. Nemoj se puno doticati etnologije i izjednačavati Srbe i Hrvate s Bosancima jer ti ta konstatacija ne stoji ni najmanje.

No bitno je da se slažemo da našu zemlju treba staviti na prvo mjesto i osigurati sebi ali i sljedećim generacijama što bolje životne uslove. Ja sam prvo Bosanac pa onda sve ostalo.

Bio sam kod arapa i nije bas kao kod turaka, ipak su oni nesto drugo, osjeti se kulturoloska povezanost kao sto ti rekoh. Prije su grupacije i dinastije imali svoje zastave, nije kao danas samo drzave, tako su i muslimani bosne imali bajrak specificnih i prepoznatljivih boja unutar islamske drzave. Zato sam spomenuo IZ zastavu

Bosnjacki narod se pobratimio osmalijama i zbog tog ih danas vole, da su "okupatiori" mrziti bi ih kao sve ostale okupatore.

ne moze se covjek nigdje bolje osjecati nego tamo gdje je rodjen, ja volim bosnu ma kakva je i volio bi da mnogi ne rade protiv nje pa da svi imaju lijep zivot u njoj Edited by Cain

Bosnjacki narod se pobratimio osmalijama i zbog tog ih danas vole, da su "okupatiori" mrziti bi ih kao sve ostale okupatore.

Svako normalan iz BiH ne gaji nikakve osjećaje prema njima. Ja sam napisao milion puta koliko su oni pobili našeg naroda i napravili ga robovima, no vi i dalje favorizujete Otomane od recimo Austrougara koji su bili isti ali su valjali nama bolje.

Pobratile su se IZ, medrese i zelene stranke. Kad je bila utakmica Turska - BiH docekali nase navijace kao da su Grci, razbili ih i pozatvarali bezrazlozno. Sandže se vole sa Turcima i obrnuto, ja ne. Osjećam se zalostno kad cujem da se lizu moji sunarodnjaci sa okupatorom nase zemlje. Ako smo morali tad ne moramo sad.

Danas se ponos Bosne rostilja u grobu kad vas čuje .

U čuvenom razgovoru Huseina kapetana Gradaševića sa Turskim beglerbegom, kada mu je Turski beglerbeg rekao: "Nema više Bosne, a neće biti ni Bošnjaka, Huseine... Gineš za državu koja nikad nije postojala niti će."Gradaščević mu je odgovorio sljedećim riječima: "Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

• Upvote 1
  • Downvote 1

Boga malo, sultana nimalo, vezira k'o dorata svog. :D

Svako normalan iz BiH ne gaji nikakve osjećaje prema njima. Ja sam napisao milion puta koliko su oni pobili našeg naroda i napravili ga robovima, no vi i dalje favorizujete Otomane od recimo Austrougara koji su bili isti ali su valjali nama bolje.
Pobratile su se IZ, medrese i zelene stranke. Kad je bila utakmica Turska - BiH docekali nase navijace kao da su Grci, razbili ih i pozatvarali bezrazlozno. Sandže se vole sa Turcima i obrnuto, ja ne. Osjećam se zalostno kad cujem da se lizu moji sunarodnjaci sa okupatorom nase zemlje. Ako smo morali tad ne moramo sad.

Danas se ponos Bosne rostilja u grobu kad vas čuje .

U čuvenom razgovoru Huseina kapetana Gradaševića sa Turskim beglerbegom, kada mu je Turski beglerbeg rekao: [/size]"Nema više Bosne, a neće biti ni Bošnjaka, Huseine... Gineš za državu koja nikad nije postojala niti će."[/size]Gradaščević mu je odgovorio sljedećim riječima: [/size]"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"[/size]

Hoces li ti period od 800 godina svesti na 20 ? Mozes li ti ikako jedan stav uzeti o osmanskoj drzavi kad se 10 + generacija smjenilo ? Pa pogledam samo koliko se nas narod promjenio u zadnjih 20 godina !

Vidis, ovaj put nastavim sa tobom normalno pricati a ti mi i dalje dajes povoda da te samo zajebavam kad moram reci. od kud tebi pravo da tako tiketiras ""svako normalan"" , od kud ti pravo da onda 90% bosnjaka nazivas nenormalim ? Svako normalan je neko tvog stava je li ? To samo klasični šaban moze da izjavi.

Svako normalan nece konträrste cijelom narodu i praviti se pametniji vise nego 2 miliona mozgova jer valjda oni znaju nesto sto ti ne mozes skontali nikako. NAROD SE NE MOZE KOLEKTIVNO NATJERATI NA NESTO, cak pojedinca ne mozes NATJERATI da te voli ili mrzi jer je to unutra nesto. Samo glup covjek onda moze misliti da bez ikakvih razlog mi volimo arape i Turke a i oni nas,cjene spomenimo realno da su saudijci najvise i pomoci dali bosni poslije rata !

Ti si nasao navijace i njihove postupke kao dokaz navoditi a navijaci su vecinom propalitet svakog drustva, tvoji bosanci iz istocnom bosne stavljaju slike Ratka mladica na tribinama i sta... Je li to sad stav koji narod gaji ( u stvari kod njih i jest ) ... Vidi ti malo van Tribina, vidi kad vanjski ministar izjavi da im je teritorijalni integritet bosne vazan koliko i turske, kad sruse zastavu rs u sred banjaluke, sto to ne spomenes ? Spomenes neke give sekularne na tribinama koje nisu nista losiji od ovih nasih domacih koji govore nije na,a turska nista.... Edited by Cain

U čuvenom razgovoru Huseina kapetana Gradaševića sa Turskim beglerbegom, kada mu je Turski beglerbeg rekao: "Nema više Bosne, a neće biti ni Bošnjaka, Huseine... Gineš za državu koja nikad nije postojala niti će."Gradaščević mu je odgovorio sljedećim riječima: "Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

interesantno ... ovo je sigurno neka pravopisna greska ... dje covjek napisa BOŠNJAKA ... 

Hoces li ti period od 800 godina svesti na 20 ? Mozes li ti ikako jedan stav uzeti o osmanskoj drzavi kad se 10 + generacija smjenilo ? Pa pogledam samo koliko se nas narod promjenio u zadnjih 20 godina !

Vidis, ovaj put nastavim sa tobom normalno pricati a ti mi i dalje dajes povoda da te samo zajebavam kad moram reci. od kud tebi pravo da tako tiketiras ""svako normalan"" , od kud ti pravo da onda 90% bosnjaka nazivas nenormalim ? Svako normalan je neko tvog stava je li ? To samo klasični šaban moze da izjavi.

Svako normalan nece konträrste cijelom narodu i praviti se pametniji vise nego 2 miliona mozgova jer valjda oni znaju nesto sto ti ne mozes skontali nikako. NAROD SE NE MOZE KOLEKTIVNO NATJERATI NA NESTO, cak pojedinca ne mozes NATJERATI da te voli ili mrzi jer je to unutra nesto. Samo glup covjek onda moze misliti da bez ikakvih razlog mi volimo arape i Turke a i oni nas,cjene spomenimo realno da su saudijci najvise i pomoci dali bosni poslije rata !

Ti si nasao navijace i njihove postupke kao dokaz navoditi a navijaci su vecinom propalitet svakog drustva, tvoji bosanci iz istocnom bosne stavljaju slike Ratka mladica na tribinama i sta... Je li to sad stav koji narod gaji ( u stvari kod njih i jest ) ... Vidi ti malo van Tribina, vidi kad vanjski ministar izjavi da im je teritorijalni integritet bosne vazan koliko i turske, kad sruse zastavu rs u sred banjaluke, sto to ne spomenes ? Spomenes neke give sekularne na tribinama koje nisu nista losiji od ovih nasih domacih koji govore nije na,a turska nista....

Ne mogu. Ali koliko se ti god to trudio prikazati Bošnjaci su u globalu za vrijeme Otomana bili ulizivači i robovi. Što bi Emir rekao u svojoj drami DRUGAČIJE NE MORE BITI. Ti se trudis prikazati okupatora, izrabljivaca moje zemlje i koljača mog naroda prikazati bratskim samo jer su dijelili za vrijeme rata nekakvo zlato koje ja i moji sugrađani nismo nikad vidjeli ? Neka hvala. Meni je moja Bosna dosta.

90 % Bosnjaka podrzava bratimljenje s Turcima ? Ja mislim da se ti kreces u takvom drustvu pa malo generaliziras svijet oko sebe. Da bi bili ljudi normalni moraju se slagati sa mnom ? Nikako. Ali da se bratimim sa koljacima, izrabljivacima i okupatorima moje zemlje  to ja stari ne prihvatam i necu nikad. Samo trebamo gledati korist od njih i to je sve. Tako male nacije prezivljavaju. Ako neko moze lizati turske guzice onda neka lize i srpske. Koliko god se nasa kultura doimala orijentalnom ona je vise slavenska tako da ako cemo ici tom linijom kojom ti ides onda bi treba ti potencirati na bratstvu sa Srbima. A nece ici to, ni kod mene ni kod tebe.

Ja ne kontrarisem narodu vec im kazem da ne budu licemjerni. Ako mozes ti biti brat sa okupatorima i koljacima Otomanima onda i Srbi mogu biti sa njima, i mi sa Srbima te eto nam mira i blagostanja. A dotad ja se serem na tursku braću.

Narod se ne moze natjerati na mrznju i gluposti preko pojedinca ? Martin Luther King je promijenio svijest trista miliona Amerikanaca a Alija, Slobo i Franjo su natjerali 4, 4 miliona idiota da se naprave od BiH šahovsku ploču klanja, ubijanja, otimanja, silovanja. Što niste osjećali nešto iznutra jedno 20 godina prije kad je bilo para i kad vam je Tito lomio kičme nego ste našli ratovati za mog djetinjstva pa poslije rata sam ja sanjao patike od 20 maraka ? 

Šta su Saudijci dali najviše ? Je li Incubus prije mjesec - dva stavio tablicu gdje se vidi da su nam najviše pomagali Austrijanci a na kojem je mjestu ta tvoja Turska i Saudijska Arabija ? Oni su sine moj pomagali tvom Aliji i njegovim jatacima.

Vidi se kako su navijači propalitet društva kada igra reprezentacija BiH.

Po čemu se ti razlikuješ od tih sto podrzavaju Mladića ? Ti si stotinu puta dizao nekakve tenzije i zagovarao rasizam protiv Srba, šovinizirao sve protiv njih te se busaš sa Turcima ispred njih koje su Turci klali, gradili od njihovih kostiju kule, nabijali na kolac, 450 godina plodili žene i onda govoriš kako bi ti neki mir i zajednički životu u Bosni ? 

Meni je najdraži trenutak u zivotu bio kad smo isli na utakmicu Slovenija - BiH i krenuli da se uslikamo pa neka seljačina digla tursku zastavu i onda bacili i njega i nju u kanal na Stožicama. 

Liži se ti samo sa njima, budi hinjo i onda se čudiš kad ti dođe četnik i kaže da si poturica.

interesantno ... ovo je sigurno neka pravopisna greska ... dje covjek napisa BOŠNJAKA ... 

Tadašnja BiH nije imala u svom sastavu Krajinu a u Krajini nisu živjeli Bošnjani već Hrvati. Izraz Bošnjak se počeo koristiti dolaskom Turaka kao skraćenica od Bošnjanin. Razumijem ove ostale  iz BiH ali ovi krajiški novokomponovani Bošnjaci pod dirigentskom palicom Cerića i onog Sandže su mi najjači :D