Jump to content
Sign in to follow this  
sahida

Pogreška poslužitelja

Recommended Posts

Molim vas za pomoc. Od jucer imam problem. Naime imam blog i stranicu koju dnevno posjeti preko 100 ljudi. Ali imam problem kod "SHARE" na facebook-u svojih objava. Radim fotografije i vijesti. Nije nikakav neprikladan materijal, cak je materijal dozvoljen i djeci od 5 godina, kao što rekoh to su fotografije i vijesti.

Da nastavim, od jucer imam problem, ne mogu da sharujem svoje objave na facebook-u. FaceBook nece da ucita moje linkove, samo izbaci link. I ljudi ne znaju šta se nalazi iza tog linka, jer ne vide sliku, i naslov.

FaceBook gumbovi za share također ne funkcinišu i u google chrome izbacuje sljedece, kao na slici.

Screen_Hunter_165_May_02_12_19.jpg

Moj drugi blog koji radim, na blogspot-u, može bez problema da na facebook-u ucita linkove, ali ovaj drugi blog koji se nalazi na serveru blogger.ba, i stranica na ucoz.org serveru od jucer ima problema. 

Sa bilo kojim browserom, ako pokušam problem je isti. Cak sam pitala svoje prijatelje da pokušaju sa svojih racunara, ne ide ni njima.

Bogam`nevsta kolko se ja razumim u to, u tebe se nesto obatalilo :-)

Lucky.de vid`ovo...pomozi...de brete ista uradi :-)

Radi, ali ne radi share postova na fb, nece fb da mi ucita linkove, koji vode ka mojim objavama. Naslovnu stranicu mogu bez problema sharovati, ali postove, i sve je radilo ok do 1. Maja sad ove godine, eto od jucer.

Kada sharujete neki link, meni se barem tako pojavljivalo i lakše mi je zbog posjetioca, pojavi se slika u tom postu, i naslov, i onda Objavi. Ali meni to od jucer ne radi.

Radi, ali ne radi share postova na fb, nece fb da mi ucita linkove, koji vode ka mojim objavama. Naslovnu stranicu mogu bez problema sharovati, ali postove, i sve je radilo ok do 1. Maja sad ove godine, eto od jucer.

Kada sharujete neki link, meni se barem tako pojavljivalo i lakše mi je zbog posjetioca, pojavi se slika u tom postu, i naslov, i onda Objavi. Ali meni to od jucer ne radi.

A to se je on napio kaj zemlja, sacekaj dan dva da se otrizni, posto je vjerovatno pio i 2. maj. Bice to svicarska.

Problem je otklonjen, određene stvari su blokirale sharovanje direktnih linkova ka objavama na blogu, ali su otklonjene nakon testiranja sinoc, tako da temu možete zatvoriti.

Hvala svima.