Jump to content
Banjaluka

Politika, pod razno...

Recommended Posts

Nastavlja se teatar apsurda odnosno politička trgovina na krajiški način!

Pod sloganom: “Bolje frtalj vlasti, nego planina pameti" sve kombinacije dolaze u obzir.

Edited by mir&dobro

SDA u Kladuši će preći u A-SDA .. :jester:

Uh, bilo je žestoko ovih dana, ala su isvađalli. Kladuška SDA je rekla NE toj najavljenoj vladi, i vrhu SDA, al' eto raspala se prije nego je i imenovana.

SDA u Kladuši će preći u A-SDA .. :jester:

Uh, bilo je žestoko ovih dana, ala su isvađalli. Kladuška SDA je rekla NE toj najavljenoj vladi, i vrhu SDA, al' eto raspala se prije nego je i imenovana.

To samo znači da se kladuška SDA nešto pita! Imaju utjecaj, relevantan faktor.

Polazeći od činjenice da nam je korupcija glavni problem, onda su moralne i ljudske karakteristike i najvažnije!

U principu se slažem s tobom da nam je kadrovska politika na kantonu vrlo loša.

Polazeci od cinjenice da smo do bola u banani, insan bi pretrpio i malo korupcije a da stvari od zivotnog znacaja krenu u dobrom pravcu. Bojim se da pomaka nece biti niti na planu kvaliteta zivota niti na smanjenju korupcije, tacnije mislim da ce pomaka biti al u, za nas, losem pravcu.

Laburisti nikako da "skinu" nekad svog djecaka sa "trona". Danas im se opet izjalovio plan. 

Spekulacija o uzroku ima vise, ali morala sam se nasmijati kad sam cula da su Laburisti htjeli prijaviti nestanak vijecnice Veldine A. koja se nije pojavila na vanrednoj sjednici OV. 

Inace, od njih 15. koji su i potpisnici "skidanja" nacelnika opcine, na vanrednoj sjednici se pojavilo njih 12. Troje se odmetnulo ili su sve troje misteriozno nestali. :D

Edited by Ciklama

juce su valjda bili i protesti za skidanje nacelnika ... 

Laburisti nikako da "skinu" nekad svog djecaka sa "trona". Danas im se opet izjalovio plan. 

Spekulacija o uzroku ima vise, ali morala sam se nasmijati kad sam cula da su Laburisti htjeli prijaviti nestanak vijecnice Veldine A. koja se nije pojavila na vanrednoj sjednici OV. 

Inace, od njih 15. koji su i potpisnici "skidanja" nacelnika opcine, na vanrednoj sjednici se pojavilo njih 12. Troje se odmetnulo ili su sve troje misteriozno nestali. :D

​Tačno ste gori nego Gotham City. :)