Jump to content
Sign in to follow this  
EcI PeCi PeC

Svadja prepucavanje

Recommended Posts

Prije dva dana se ovdje desila tragedija.. Ubijeni su covjek i zena pred zgradom . Tip je ispuco u nji h dvoje i pobjego..Cudan osjecaj kad se to u komsiliku desi!

Iz media i kosmiluka se saznaja da je lik kod njih do proslog proljeca zivio u zgradi... nikakvi problema nije bilo do jednom, kad se slavilo malo bucnije bilo, vise se smijalo, eh tu vece je prvi put komsija ubica dosao da reklamira zbog buke i doslo je do konflikta, od te noci tog rodjendana teror.  odselio je prije par mjeseci u drugo mjesto ali ipak ga nije popustalo.. kao da je cekao da mu dedica i bakica nalete.... :(

pOzntael iz zvog zivota isjecke  blackout momente?? sta mislite sta se desava u ovakvom mozgu? sta to vuce covjeka da se nemoze vratiti u normalnost?

i dali mislite dali smo svi sposobni da ubijemo covjeka?

Bio sam napisao nešto iz života i onda sam obrisao da to ljudi ne gledaju. Definitivno sam u takvim situacijama sposoban ubiti, ovako normalno ne bih ubio ni kakvu životinju tipa kokoš kamo li čovjeka.

Ja isto imama jednu sitiaciju u zivotu gdje sam tek posle neke stvari skuzila...  za svoje djete bi u vatru skocila i znam da je tako..

al sad na me kosmija moze iznervirati pa da ga udavim.. nevjerujem...

i dali mislite dali smo svi sposobni da ubijemo covjeka?

Pa da smo u stanju svi ubijati, na planeti ne bi bilo ljudskog bica....

Ljudi razlicito reaguju u ljutim stanjima, nekome je lakse uzieti noz/ pusku/pistolj i ubiti nekoga ko mu digao zivac, dok drugi ulaze u diskusije punog razuma i drze kontrolu nad sobom...Ljudi sve manje se mogu kontrolisati...Vjerovatno drustvo u kojem su, ne cini nista po tom pitanju...na sve su spremni osim  za normalan razgovr !

Guest

neki narod se prebrzo izgubi. taj narod ima inace neke komplekse, jer kad neko nekoga ubije zato sto je neki party pravio i bilo preglasno, taj insan nikako nemoze biti zadovoljan s svojim zivotom, da ga to tako moze izbaciti iz takta. nije sad da je taj par njemu nesto uradio, napao njega il nekog bliznjeg, nego su jednostavno SAMO bilo preglasni.

Najveci problem je to sto ljudi ne cine u sopsrvrnim zivotima apsulutno nista, da bi rijesiti taj problem nezadovoljstva....

Svi problemi dolaze sa iste tacke zarista...

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Lakše je uvijek prebaciti krivicu na drugoga, nego priznati grešku.

I da, naš temperament je takav da se čakija lakše povuče nego riječ.