Jump to content
Remzudin

Paranormalnost

Recommended Posts

Jeste malo smiješno, ali ipak žalosno.

Smiješan je njegov način komunikejšen, a žalosno je to što je čovjek uspio da direktno kontaktira sa đavolom, šejtanom, zlim silama i nazovite to kako već hoćete.

Svatko normalan najstoji da što dalje bježi od tih zlih sila i da ih ne sretne nikad u životu, on uspio i to mu kao neko otkriće. Ali, obzirom da je on to otkrio i to želi, onda je on paranormalan a ne normalan.

Pa i Zare hodža to zna, Torabi i njima slični. To ti je druže danas najmanji problem. Samo trebaš željeti, malo caki i određenih radnji, i kontak ti je uspostavljen.

Obzirom da ti predlažeš da kroz tu tvoju proceduru otkrijemo da li smo paranornalni ili ne, ja tebi predlažem da se prije tih radnji lijepo okupaš, nakon toga uzmeš abdest, ležeš i pripremiš se kako si već opisao, ali prije toga poruči euzubilu i bismilu.

Ako nakon toga ne uspiješ biti "paranormalan", onda su stvari jasne.

Ako i nakon toga budeš paranormalan, onda ti ja preporučijem nekog dobrog učača rukje, a možeš je i sam pronaći na internetu.

E, onda ćeš ti vidjeti šta je paranormalnost u toku učenja rukje.

• Upvote 2

U njemackoj se imenice pisu velikim slovima.. Posto znam deutsch pricati i gramatiku sam nekad znao kompletno. Tako on tacno doslovno prevodi sebi.. Nije google translator...

Yo das ist correct

Nemogu nekako izabciti sa sebe tu Infekciju njemacke Gramatike.

Nemoj ti meni svabenciti ovde,ja bi svoj bosanski Jezik malo auffrischenti.

Haj dobro. Bili smo krajnje neozbiljni, smijali se i zabavljali. Remzudin nas je svojim nastupom i pristupom izazvao, ali mu se ja ovom prilikom izvinjavam i zelim mu brz oporavak od gripe.

Kako je Legionar rekao radi se o stvarima koje nisu smjesne. Nebi trebake biti smjesne jer se mnogi ljudi zele izlijeciti i spasiti od toga.

Jeste malo smiješno, ali ipak žalosno.

Smiješan je njegov način komunikejšen, a žalosno je to što je čovjek uspio da direktno kontaktira sa đavolom, šejtanom, zlim silama i nazovite to kako već hoćete.

Svatko normalan najstoji da što dalje bježi od tih zlih sila i da ih ne sretne nikad u životu, on uspio i to mu kao neko otkriće. Ali, obzirom da je on to otkrio i to želi, onda je on paranormalan a ne normalan.

Pa i Zare hodža to zna, Torabi i njima slični. To ti je druže danas najmanji problem. Samo trebaš željeti, malo caki i određenih radnji, i kontak ti je uspostavljen.

Obzirom da ti predlažeš da kroz tu tvoju proceduru otkrijemo da li smo paranornalni ili ne, ja tebi predlažem da se prije tih radnji lijepo okupaš, nakon toga uzmeš abdest, ležeš i pripremiš se kako si već opisao, ali prije toga poruči euzubilu i bismilu.

Ako nakon toga ne uspiješ biti "paranormalan", onda su stvari jasne.

Ako i nakon toga budeš paranormalan, onda ti ja preporučijem nekog dobrog učača rukje, a možeš je i sam pronaći na internetu.

E, onda ćeš ti vidjeti šta je paranormalnost u toku učenja rukje.

eeeeh,stani malo kolega !!!

Ja sam za sebe postavio crvenu Liniju na koju se sam sebe cvrsto i disciplinavo drzim.(rekao bi "mi",jer ja se ne bavim sam oko toga,nego ima nas vise)

Ja nedozvoljavam i necu da diskutiram niskim,gdje se umisa ikakva Religija.

Nemoj mi ti ovde umisati Shejtana,Dzavola ili bilo koje paklane Elemente;-a ne i Allaha.-to izbrisi iz Glave.

Moj cilj je samo cisto Izvidjavanje; njemci kazu "wissenschaftliche Erforschung"

Kad ti priklucis 1 Sijalicu na Baterriju,onda ce ona svijetliti;-il Bog to htjeo ili ne.

Za mene ima svaki Covek i Zensko jednu paranormalnu ili od prirodno rodjeno visoku Moc,za koju

nepostoji objasnjenje u fizickom Zakonu.

Ja sam vama rekao kako sam doso do toga,a sve ostalo stoji u vasoj odluki.

Njeki mozda znaju,da imaju njesto a drugi ne.A opet drugi imaju,a neznaju da imaju.

Ja znam da imam i ja cu to iskorisiti,jer ta Sansa se prusi mozda samo 1 u Zivotu;-i ja to

necu propustiti,lipo i da znam da ce me mozda i ubiti.Nemoj te se opustiti da ce biti kraj,ja cu u

onom drugom svetu nastaviti dalje,dok god ne zaznam,scime sam imao posla.(ako mi Bog ne uzme pamet)

Pitaj se ti,dali to mozda nije bozje Naredjenje i zob toga je on mene izabrao zato.

Zasto nisi ti izabran zato ili netko drugi ?

Ja ostajem na svojo liniji i gotovo.

Ne interesuje me da li sam doso u kontakt sa Shetanom ili Djavolom,mene interesuje kako cu

da kontroliram tu Silu,Struju,Snagu ili bilo sta je ? i to na fizicki Nacin,da se moze definirati.

Edited by Remzudin

Hajd kada to ljudi "navodno" koriste kao lijek tj nadriljekari.. Ali remzudin ovdi rusi avione i zeli ubijati nevine ljude!!! To isto nije smijesno, niti ti njegovi potresi gdje se ugrozavaju gradjani.. Niti njegovi navodni eksperimenti sa javnim licnostima i politicarima. Takodjer im cojek zeli smrt.. Remzudine fakat bi trebao malo kod hodze kakvog navratiti

znaju oni to remzudine al nece da priznaju kao ti:-)))

Hajd kada to ljudi "navodno" koriste kao lijek tj nadriljekari.. Ali remzudin ovdi rusi avione i zeli ubijati nevine ljude!!! To isto nije smijesno, niti ti njegovi potresi gdje se ugrozavaju gradjani.. Niti njegovi navodni eksperimenti sa javnim licnostima i politicarima. Takodjer im cojek zeli smrt.. Remzudine fakat bi trebao malo kod hodze kakvog navratiti

red hier kein Scheiß ! sta si ovde poco mrljavti ?

U Svjietu su bili mnogo Ljudi od mnogi razloga ubjeni,neki zbog sitnica,a i neki sto su bili samo na pogresnom mjestu.

Mnogi Ljudi su Ubijali najvise zbog Novca,Imovine,sexualnog Passionism i Bog zna zbog cega jos ?

Ja ne ubijam namjerno,nego desi se ponekad smrtni slucaj zog istrazivanja,ali ja to isto vodim u kalkulaciju.

Ich sehe meine Anwesenheit und die Erforschung der paranormalen Kräfte auf dieser Welt,als Teil einer 

göttlichen Mission.Es ist nicht von Relevanz,mein Handeln vor lebenden Menschen zu rechtfertigen.

beschwer dich bei Gott (wenn du ihn irgendwann mal siehst)

l.jpg

Edited by Remzudin

Dobro, ove stvarčice oko rušenja pokvarenih aviona i slično spadaju u red nečega što je i mimo naučne fantastike, kao i zemljotresi koji su prirodne pojave.

ti se kao malo natežeš i nešto bude od toga.

I pazi sad ovo. ti kažeš da je možda  tebe Bog odabrao da činiš tako neke zle stvari gdje ljudi, nevini ginu.

Mislim da si se ti malo više uživio u te svoje rabote.

Ali, kako god, lijepo te je čitati, samo je malo nezgodno.

Dobro, ove stvarčice oko rušenja pokvarenih aviona i slično spadaju u red nečega što je i mimo naučne fantastike, kao i zemljotresi koji su prirodne pojave.

ti se kao malo natežeš i nešto bude od toga.

.

ah,...ma daj,- nemoj reci !!! 

Nemoj glumiti,ja znam da odbijas realne faktnosti i klasificiras sve kao slucaj

ovo je slucaj ????

24.12.2012., 12:24#255
stalni član foruma Datum pristupanja
  • Nov 2012

quote_icon.png Prvobitno napisano od Remzudin viewpost-right.png
odlicno ! vidim da si u stanju da ucis,sad se razumemo bolje.

Ja sam rekao,da su moji Sensori registrovali reakcije koje mi kazu,da ce za 72 Sati se desiti
jedan Zemljostres u Guatemali ili u sjevernom djelu Mexico.

et,vidi te-hamen fulminalno !!!!

Moji Sensori me nisu s lagali,samo sto nemogu odredjivati mjesto dogajaja.
Pitam se,zasto Dnevni Avaz nije izdao ovu Informaciju ?????

http://de.ria.ru/society/20121223/265207067.html

Panoramasquare-orng.gif

Mittelstarkes Erdbeben erschüttert Georgien

19:00 23/12/2012
TIFLIS, 23. Dezember (RIA Novosti).

Ein Erdbeben der Stärke 5,7 hat am Sonntag Georgien erschüttert, wie die zentrale Erdbebenwarte des Landes mitteilte. 

„Ein Erdbeben wurde um 17:31 Uhr Moskauer Zeit (14:31 Uhr MEZ) registriert. Das Epizentrum lag 46 Kilometer von der Schwarzmeerküste entfernt“, hieß es von der Erdbebenwarte. 

Die Erdstöße waren auch in der georgischen Hauptstadt Tiflis zu spüren. Es liegen keine Angaben über Verletzte oder Sachschäden vor. 

Wie die Leiterin der Erdbebenwarte der russischen Schwarzmeerstadt Sotschi, Jelena Karpowitsch, RIA Novosti sagte, soll die Erdbebenstärke noch genau festgestellt werden. Nach ihren Angaben waren Erdstöße der Stärke sechs gemessen. Die Region Sotschi sowie Gelendschik wie auch die benachbarte Kaukasus-Republik Abchasien waren von dem Beben betroffen. 

Nach Angaben des US-Geologiedienstes hat es am Sonntag um 13:31 Uhr UTC (Weltzeit) ein Erdbeben der Stärke 5,8 gegeben. Das Epizentrum befand sich im Schwarzen Meer, 46 Kilometer von der abchasischen Stadt Otschamtschira, 59 Kilometer von der abchasischen Hauptstadt Suchumi und 65 Kilometer vom georgischen Seehafen Poti entfernt.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

i ovo je isto slucaj ?

05.01.2013., 12:29#278
stalni član foruma Datum pristupanja
  • Nov 2012

quote_icon.png Prvobitno napisano od Remzudin viewpost-right.png
Za pocetak ove Nove Godine 2013 cu poceti kao training s jednim zemljostresom.
Potres ce biti u Subotu 05.01.2012 u 09.44 h sa jednom jacinom od 6,9 na Skali.

Po sto neznam gdje ce biti,biram ovaj put zapadnu Australiju.

Yes Baby yes,Ich liebe dieses Götterspiel-I love it

Pitanje vremena do kontrolle ?

NEWSTsunami-Warnung für Süd-Alaska und Westküste KanadasSA. 5.01.2013, 11:19

1,c=0,h=85.bild.jpegVergrößernInfolge eines starken Erdbebens in der Region ist für Teile Süd-Alaskas und der kanadischen Westküste eine Tsunami-Warnung ausgesprochen worden. Das Erdbeben mit einer Stärke von 7,6 habe sich in der Nacht zu Samstag etwa 60 Meilen westlich von Craig ereignet, teilte das geologische Zentrum des US-Innenministeriums mit. Das Tsunami-Warnzentrum in Alaska erließ eine Warnung für einen Küstenabschnitt, der 75 Kilometer südlich von Cordova in Alaska beginnt und sich bis zur Nordspitze von Vancouver Island erstreckt.

ako budem opet pogodio,bit ce opet slucaj ?

3.slucaj

4.slucaj

5.slucaj

uvek samo slucaj ???

Eto Remzaga mozes raditi za neku obvjestajnu sluzbu , neki dan sam gledao dokumentarac o tome kako skoro sve obavjestajne sluzbe imaju neke paranormaliticare...   Oni ce te bar platiti ako si maher u svom zanatu , a od nas nemas nista na ovoj haber kutiji  ( sto bi se reklo samo mozes lizati secer kroz bocun ) 

Sto se mene tice ja licno vjerujem u to , tj. vjerujem da postoje tipovi kao sto ih je  @Legionar opisao , dakle ljudi koji se sluze nevidljivim bicima nazovimo ih demonima /dzinima  kako bi dosli do odredjenih ciljeva.  Iskreno receno vjerujem da takvi ljudi postoje ( ima hodza koji su veci vracevi od vraca merlina) -  i ovo nije uopste pozitivno..  

Jednostavno tesko mi pada da vjerujem da bi takav jedan maher nasao vrijeme da pise na Cazin.Net-u   na FORUMU ...  Neam pojma ........   Uglavnom jarane gadjas se spadeziiii , zesce neg ja  i Gorilla skupa  :) 

• Upvote 1

Svi ti navodni majstori, hodze i ko zna kakve babaroge. Mogu me povuci za djon sa tim svojim "mocima" Sarlatani i prevaranti.. Kad bih bio u Bosni na vlasti, zakonski bi to zabranio i proganjao takve cobane od ljudi... U ovakvim mukama i krizi, dosli su i to malo para da izvuku za dzaba od naroda
  • Upvote 1

Samo Yoda je vrijedan poštovanja. Pravi džedaj, koji može da kontroliše Silu, i podučava druge.

• Upvote 1

Svi ti navodni majstori, hodze i ko zna kakve babaroge. Mogu me povuci za djon sa tim svojim "mocima" Sarlatani i prevaranti.. Kad bih bio u Bosni na vlasti, zakonski bi to zabranio i proganjao takve cobane od ljudi... U ovakvim mukama i krizi, dosli su i to malo para da izvuku za dzaba od naroda

Slažem se u potpunosti, svoje govnarije neka ostave za cirkusa.

Momak. pazi pricas o dvije vrste iscjelitelja. Prva se koristi sa dzinima i uspostavlja vezu sa njima i pravi ljdima usluge ili smicalice. Druga vrsta su oni koji lijece ljude Kur`anom, koji ne zele da imaju kontakt sa paralelnim svjetovima, dzinima i sjetanima, koje to plasi i dovodi ih do medicnki neobjasnjivih bolesti. Te bolesti i njhovi simptomi se manifestuju kod bolesnika kroz razne mentalne ili fizicke hendikepe koji se mogu otkloniti ucenjm Rukjua. Od pocetka nisam htio da tema ode ovim pravcem, ali kad ste poceli moram.

Ich sehe meine Anwesenheit und die Erforschung der paranormalen Kräfte auf dieser Welt,als Teil einer 

göttlichen Mission.Es ist nicht von Relevanz,mein Handeln vor lebenden Menschen zu rechtfertigen.

Here+have+this+_56d74f2e8c4aa911fc456322

Ljudi, Aspirin je lik boli glava, cipa. :)

Edited by Jiggy Bau

Iskreno da vam kazem,da sam malo od vas razocaran.
Nisam ocekivao veliki Nivo inteligencije cazinske Krajne,ali vi ste jos benastiji nego oni iz centralne Bosne.

Ja sam razocarana jer ljudi kao ti imaju pristup kompjuteru:fool: 

ima veze,ali ne sad

ja gripam i mene boli Glava

Nije ti ovo fejsbuk pa da postavljas statuse o svojim stanjima...

A za ostale, halal vam pita, pravo ste me nasmijali nekim postovima dok niste postali ozbiljni. Ova tema je ravna onoj o Đulsi  ( http://forum.cazin.net/topic/23074-dulce-maria/)  :icon_mrgreen:

........................................ Ja govorim o tim "hodzama" koji prave zapise :)

oni nisu jedini 

Eto Remzaga mozes raditi za neku obvjestajnu sluzbu , neki dan sam gledao dokumentarac o tome kako skoro sve obavjestajne sluzbe imaju neke paranormaliticare...   Oni ce te bar platiti ako si maher u svom zanatu , a od nas nemas nista na ovoj haber kutiji  ( sto bi se reklo samo mozes lizati secer kroz bocun ) 

Sto se mene tice ja licno vjerujem u to , tj. vjerujem da postoje tipovi kao sto ih je  @Legionar opisao , dakle ljudi koji se sluze nevidljivim bicima nazovimo ih demonima /dzinima  kako bi dosli do odredjenih ciljeva.  Iskreno receno vjerujem da takvi ljudi postoje ( ima hodza koji su veci vracevi od vraca merlina) -  i ovo nije uopste pozitivno..  

Jednostavno tesko mi pada da vjerujem da bi takav jedan maher nasao vrijeme da pise na Cazin.Net-u   na FORUMU ...  Neam pojma ........   Uglavnom jarane gadjas se spadeziiii , zesce neg ja  i Gorilla skupa   :)

Sutra je izvucenje Lotto i u Jackpottu ima 20 000 000 €.

Veceras cu da isprobam jednu Voodoo-Variantu iz Jamajke i umisat cu jednu Suru,koje cu na svoj nacin Konvertirati.

Ako taj Hit uspijem,nece me do kraja Zivota nista vise interesirati.

Ja sam vam pokazo da neki stvari idu,i ja hocu da se i vi isto bavite s Magijom.

Neznam svoj Level,ali sto vise od vas Prakticiraju bice jaci Effekt.

Ja hocu malo promjene u ovom Svijetu,sve je dosadno i isto.