Jump to content
Remzudin

Paranormalnost

Recommended Posts

Sto ne u Bosni,onda bi stekao veliku popularnost,ovako samo ostajes zajebancija na forumu.Tako bi i meni skratio muke i ne bi morao oko ovih protesta se bakljati.

Nisam rekao da sam protiv promjena u Bosni,ja sam ti objasnio da necu bez veze da trosim svoje snage.

Mnogi u Svijetu hoce kod sebe i u svojim drzavama neke promjene,to su politicni,ekonomski,ljubavni i.t.d.

Na kraju deprimiranu odgovor daju "..ah,nemoze mo nista uciniti i stici"

Kad ja dajem njima jedan put za omogucnost,onda se svak umiri kao vruca corba.

Ako hoces da izazivas neke promjene u Bosnu,onda listaj u ovom Thread par stranica nazad i

naci ces jednu Instrukciju,kako mores da aktiviras svoje paranormalne snage.

Trebas samo jedan obicni Lancic,i onda burljaj u bosanskoj Politiki kolko hoces.

Ja nesmim se tu umisati,jer moze kod mene na kraju izaci jedna skroz druga definacija,koja

zavrsava u jedan desaster.

Ha brko dopao ti se odgovor... :D
I mene je nasmijao pravo...
Remzudine za to se nista raditi niti stelati nemora to je u krvi i genima placiramo...

ali se moze manipulirati,zavisi od signala !

Ja sam od mnogi Zena cuo,kako su svojim ljudima rekli:" koji me shejtan zaveo da se udam za te?" :icon_cheesygrin:

Ja sam od mnogi Zena cuo,kako su svojim ljudima rekli:" koji me shejtan zaveo da se udam za te?" :icon_cheesygrin:

taka odmah saku medju rogove treba dobiti ( osim ako se zeza )

Signal, sejtan = zena :D Dzaba lancici dzaba vama sve dok ona repom nemahne. :D

Ako hoces da izazivas neke promjene u Bosnu,onda listaj u ovom Thread par stranica nazad i

naci ces jednu Instrukciju,kako mores da aktiviras svoje paranormalne snage.

Trebas samo jedan obicni Lancic,i onda burljaj u bosanskoj Politiki kolko hoces.

Ja nesmim se tu umisati,jer moze kod mene na kraju izaci jedna skroz druga definacija,koja

zavrsava u jedan desaster.

Hvala ali ja bih radije da budem normalan.Vidim da paranormalnost utice i na mozak i to malo zesce. :fool:

Hvala ali ja bih radije da budem normalan.Vidim da paranormalnost utice i na mozak i to malo zesce. :fool:

imas pravo to je tvoja odluka;-dovoljno je mene paranormalnog . :eyes:

Nisi ti paranormalan, vec si NENORMALAN . Matere ti sto se ne drogiras kao sto ti je Pacific rekao? Ili bolan vrati se u ludnicu,njima ocigledno falis. ;)

Nisi ti paranormalan, vec si NENORMALAN . Matere ti sto se ne drogiras kao sto ti je Pacific rekao? Ili bolan vrati se u ludnicu,njima ocigledno falis. ;)

:fuck:

Remzudine da te pitam sto nisi pustio i one druge iz ludnice dok si bjezao. Mozda bi i oni imali neke paranormalne aktivnosti tipa pokvariti nesto sto je vec pokvareno. Nadam se da ces ih  poduciti kad se vratis kako da naprave profil na cazin.net forumu, pa da vidimo kakve paranormalne aktivnosti posjeduju osim toga sto nisu normalni kao ti.

Ovaj put ce mo da isprobavamo jednu Variantu,da vidim da li ce je netko prepoznati.!!

Experiment se zove "Ghost of Merlin" i ide za V. Britanju.

Effekt treba da se aktivira 19 dana,ito trebao biti 23.02.2013

l.jpg

l.jpg

l.jpg

Uz toga probavam namjestiti tako,da jedan Vulkan u Islandiji explodira

l.jpg

Ja sam siguran da ce Rat izmedju Sirije i Israela dobiti jednu novu dimenziju

l.jpg

A u njemackoj ce doci jedna neiskalkulativna financijska kriza

l.jpg

A sirijska Air-Force ce skinti jedna nejmacki transporter

l.jpg

gotovo,sad cemo da vidimo ! tik,tak,tik,tak,vreme ide.....the count down is going on...

Ljudi hajmo mi skupljati pare nesto kao "sergija" za ovog covjek,da mu placamo lijecenje.

• Upvote 1

Mislim da bi bilo malo interesantnije,njekim Ljudima stvarati Probleme !!

a najvise bombardujem njemacku Kancelarku Merkel,a nece se nikad njoj sta desi !!

Kad sam je malo vise uzstudirao saznao sam,da je i ona jedna Vjestica.

Ona se stiti od Carki,sa jedim Lancicom od Bernstein.

l.jpg

Evo,ovde imamo jedan primjer,jednog passivnog i nedirektnog udara.

http://www.bild.de/politik/inland/annette-schavan/merkels-angste-vertraute-vor-dem-politischen-abgrund-28412046.bild.html

1,w=650,c=0.bild.jpeg

sta misli te,da li je od mene ?       Zemljotres kod Solomonskih otoka, petero poginulih

y320933614298618.jpgZemljotres magnitude 8,0 stepeni zabilježen je u srijedu u ranim jutarnjim satima istočno od Solomonskih otoka u Tihom okeanu, pri čemu je smrtno stradalo najmanje pet osoba, među kojima jedno dijete.  „Imamo petero mrtvih i troje povrijeđenih. Jedna od smrtno stradalih osoba je muško dijete, ostale su tri starije žene i jedan stariji muškarac”, izjavila je Chris Rogers, medicinska sestra iz bolnice Lata, smještene na otocima Santa Cruz u solomonskom arhipelagu.

sta misli te,da li je od mene ?       Zemljotres kod Solomonskih otoka, petero poginulih

y320933614298618.jpgZemljotres magnitude 8,0 stepeni zabilježen je u srijedu u ranim jutarnjim satima istočno od Solomonskih otoka u Tihom okeanu, pri čemu je smrtno stradalo najmanje pet osoba, među kojima jedno dijete.  „Imamo petero mrtvih i troje povrijeđenih. Jedna od smrtno stradalih osoba je muško dijete, ostale su tri starije žene i jedan stariji muškarac”, izjavila je Chris Rogers, medicinska sestra iz bolnice Lata, smještene na otocima Santa Cruz u solomonskom arhipelagu.

Evo smijem se kladiti da si to ti ili neki od tvojih pajdasa.

Planiram ovu recenicu poslati za Grammya, skroz je cudan bio osjecaj, bilo mi je smijesno ali se nisam mogao nasmijati kad sam procitao post... Nadahnjujes me Remzudine

• Upvote 1

nisam siguran da li je ova

l.jpg

ili ova

l.jpg

odgovorna za dogajaj ? 

Test je bio postavljen 08.08.2012.

imam jos nesto za vas ! Originalsliku moze te vidjeti u mojoj Galiriji kod D.A

l.jpg

http://www.avaz.ba/globus/svijet/helikopter-nato-a-srusio-se-u-afganistanu

Helikopter NATO-a srušio se u Afganistanu

FOTO: AGENCIJE
helikopter33.jpg

Helikopter NATO-a  jutros se srušio u Afganistanu, pri čemu nije bilo ljudskih žrtava, izjavio je portparol Međunarodnih snaga za sigurnosnu podršku (ISAF), dok s druge strane talibani tvrde da su tu letjelicu oborili oni i da su poginuli svi članovi posade.

- Mogu da potvrdim da se helikopter snaga ISAF-a jutros srušio na istoku Afganistana. Uzrok pada se istražuje, ali preliminarni podaci ukazuju da na mjestu pada u to vrijeme nije bilo neprijateljske aktivnosti. Prema informacijama koje trenutno raspolažemo, nije bilo ljudskih žrtava, rekao je portparol ISAF-a.

Glasnogovornik talibana je u SMS poruci agenciji AFP rekao da je helikopter pogođen raketom u provinciji Kapisa i da se zatim zapalio. On je dodao da je poginula čitava posada letjelice.

AFP podsjeća da talibani, čija pobuna traje od kad su prije 11 godina svrgnuti s vlasti u Afganistanu, često pretjeruju kad govore o svojim uspjesima na bojnom polju.

U BLIZINI GRANICE SA EKVADOROM
Kolumbiju pogodio zemljotres jačine od čak 7 Richtera

FOTO: ILUSTRACIJA
zemljotres.jpg

Potres jačine 7 stepeni prema Rihterovoj skali pogodio je Kolumbiju u subotu u 14.16 sati po evropskom vremenu, s epicentrom blizu ekvadorske granice, saopćio je Američki geofizički centar. 

Epicentar potresa je 199 kilometara daleko od Quitoa, u Ekvadoru, 11 kilometara jugozapadno od Pastoa u Kolumbiji i 20 kilometara jugozapadno od Sandone u Kolumbiji, precizirao je institut.

Potres jačine 7,1 stepen pogodio je u septembru jugozapadnu Kolumbiju, ali nije bilo žrtva ni šteta.

Andske zemlje u Južnoj Americi, među kojim je Kolumbija i Ekvador, nalaze se na "Pacifičkom vatrenom pojasu", u zoni u kojoj se odvija oko 85 posto seizmičkih aktivnosti na zemlji.

U BLIZINI GRANICE SA EKVADOROM
Kolumbiju pogodio zemljotres jačine od čak 7 Richtera

FOTO: ILUSTRACIJA
zemljotres.jpg

Potres jačine 7 stepeni prema Rihterovoj skali pogodio je Kolumbiju u subotu u 14.16 sati po evropskom vremenu, s epicentrom blizu ekvadorske granice, saopćio je Američki geofizički centar. 

Epicentar potresa je 199 kilometara daleko od Quitoa, u Ekvadoru, 11 kilometara jugozapadno od Pastoa u Kolumbiji i 20 kilometara jugozapadno od Sandone u Kolumbiji, precizirao je institut.

Potres jačine 7,1 stepen pogodio je u septembru jugozapadnu Kolumbiju, ali nije bilo žrtva ni šteta.

Andske zemlje u Južnoj Americi, među kojim je Kolumbija i Ekvador, nalaze se na "Pacifičkom vatrenom pojasu", u zoni u kojoj se odvija oko 85 posto seizmičkih aktivnosti na zemlji.

Evo Pacifiče spominje te,ne mogu vjerovati da je u tvom pojasu to ucinio. :O

post uredjen od strane administracije ... slijedece pisanje ovog tipa bit ce sankcionisano banom ... 

Edited by lucky
  • Downvote 3