Jump to content
Sign in to follow this  
PacificHurricane

Koji internet paket uzeti???

Recommended Posts

Znaci trebam internet i nisam bas upucen kako se stvari krecu po Cazinu?! 

Zanima me gdje i koliko kosta neograniceni internet ili nesto od min 6GB pa vise.. I da je procedura za dobivanje interneta sto manja i vremenski sto kraca :)

Nema veze ako je koji cener skuplje samo da radi sve super.. Imal takvo sta :D

uzmi onaj u zelenoj kutiji...ma znas onaj :-)

Valjas ljudima i pomognes sta znas. I onda oni tebi zaprde kad se najmanje nadas :) Sent from my gugl mobač

ADSL BH telekom preporucujem za uzimanje interneta ... mora se cekati ... 

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1355497477' post='469018']Valjas ljudima i pomognes sta znas. I onda oni tebi zaprde kad se najmanje nadas :) Sent from my gugl mobač[/quote] USB modem :) 1gb mjesec dana, ja imam jedan pa se javi na PP ako te zanima. Kad potrosis 1GB po max brzini onda nastavljas dalje surfati neograničeno po smabjenoj brzini Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Edited by bull

Adsl, kako se naruci??? Taj USB kod koga se uzme. Koliko kosta taj GB, jel ima da brzina ostane duze brza??? Sent from my gugl mobač

Kod mene se kupi :p Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

ma u posti drug brate dragi, nisi prije 20 godina otisao iz Bosne :)

Ma pregledao sam kompletni bh telekom. skinuo ponudu sve prelistao. Ja kad sam ga koristio dole, tad je bio mirc aktuelan 128kbs po danu brzina :)

Malo je komplikovano jer ja samo mogu vikendom dole svratiti. A to sve treba biti poklon za buraza. Trebace i wirelles i tako to. A on je previse mali da to ganja :)

Ja imam ovaj paket na dva mjesta i mogu ti reci da sam zadovoljan. 25 KM pretplata bez PDV-a. 

netFlat 4 paket uključuje:

• do 4096/384 kbps 
  • 2 e-mail adrese kapaciteta 200 MB 
  • neograničeno korištenje na fer osnovi*
  • G hosting

Ne znam kakve sada rutere dijele i kakve su kvalitete. Vjerovatno sa podrskom za WLAN, ali moja ja preporuka ako hoces trajno rjesenje da kupis posebno neki ADSL/WLAN ruter malo kvalitetniji i to je pravo rjesenje. 

• Upvote 3

Okej rutera imam ovdje i viska.. Jos samo jedna molba. Koliko se otprilike ceka??? Tj sta se uopste ceka, da taj router dodje, ili da neki majstor iz BHTelekoma navrati ili sta??? Sent from my gugl mobač

zna da se u cazinu ceka predugo, ja sam u bihacu sve odradio za 15 dana, a znam ljude koji su u cazinu po par mjeseci cekali, jedino ako nemas kakvu stelu :D

Uzmi paket "netFlat 4 sa štelom", to ti je najbolje trenutno na trzistu :)

Kako doci do stele, koga trebam poznavati :) Kome gdje treba turanti?! :) P.s valjda kod nas na selu ide brze, posta mi je kraj kuce Sent from my gugl mobač

Trebam mobilni prepaid internet hitno! Tj, trebaću ga iduće sedmice, kad dođem u Bosnu. Ne interesuje me koji je operater, pošto je jedan mjesec u pitanju, nije bitno ni koliko košta, ali očekujem da bude bez problema, da ne prekida  svaki čas i da stream može koliko-toliko normalno da funkcioniše. 

Probao sam na stranicama bh-telecoma, Eroneta i M:tela, ali oni nemaju sve podatke, to se izgleda mora pronaći na licu mjesta. U glavnom, treba mi sim kartica i USB modem (alternativa je otključavanje modema koji imam, Huawei E173). Prijedlozi? Iskustva?

Vjerovatno nisam jedini koga će ovo interesovati, pa bih zamolio za pomoć.

Upravo sam našao ono što mi treba.

M.tel-ov Frend net startni paket košta 29 KM, dobije se sim, usb modem, 4 KM kredita i 1 GB bonusa. Valjda će biti dovoljno, a ako bude  zafalilo, 1 dan košta 2 KM (80MB), sedmica 5 KM (200 MB) a mjesec 20 KM (800 MB).

Kakva je pokrivenost u Cazinu, pretpostavljam da većona ima bh telekom, ali ako neko slučajno ima M:tel, volio bih informaciju.

m tel dobro pokriven ... cak imaju na nekoliko lokacija u Cazinu repetitore za pojacavanje signala ... 

da nisi nasao ja imam USB modem koji ti mogu pozajmiti tih mjesec dana da se sluzis ... 

• Upvote 1

Hvala na ponudi, ali izgleda da ću uzeti ovaj start paket, biće dobro i u buduće imati modem. Hvala i za informaciju!