Jump to content

Recommended Posts

Opet so me nanjusio... Palis li se ti dostu na mene??? Kao uzbudjeni djecarak se ponasas...

Kroz Postove Vidim da vas ima koji nit ste za jebat nit kuci voditi...

I da dodam da je vidi dobro cura Zena nego muskaraca.... Pola vas ovdje nezna i neumije pravo musko biti... Nit ste spisobni da usrecite jednu zenska dusu... Nije to samo posexat se..

Sine musko kad zraci muskost i Ko je musko nesvadja se zenama kao ti i Zena ga osjete bez i da progovori... Edited by EcI PeCi PeC

vec jednom sam rekla da cain mrzi zene,vjerovatno ima neki razlog :)

zoves zene kravama,halooo....pa zato moras bas biti primitivac

zalosno je sto i dobijes plus od nekog forumasa....nije vrag da ti za sebe mislis da si fin i dobar  :girlwerewolf:

Ja sam mu dao plus, zbog tog drugog dijela kad nanjuši krv onda ima žena pa znaju biti gore od hijene. Uopce nije nazvao zene kravama, hajde ti to procitaj malo bolje a ne izvlaci sve tako iz konteksta. 

Mozda voli jači spol pa zato mrzi žene hahahahaha :D

sugerirao je da se neke zene ponasaju kao krave,sad sta to on podrazumijeva pod tim,ne znam

mozda je mislio na one krave sto se muzu a ja pogresno skuzila  :girlimpossible: 

i to sto je neki momak fin,nije nikakva garancija za dobru vezu ako nemate osim finoce nista zajednicko ,mora biti i kemije malo :girlglasses:

• Upvote 1

pa dobro gdje su nazivi za Muskarce,Krkan Konj Peder i jos kakve razne zivotinjske vrste,haha,zar insan mora mrziti zene da bi im nadivao imena,ja volim vise puta reci kvocaju ko kokoske ,pa sta kad nekoj kazes pile moje ona te jos poljubi al kad joj kazes ne kvocaj viise ljuti se :-)))

Gnusno iskustvo ravnopravnosti spolova nigdje nije toliko izloženo manipulacijama kao u oblasti vožnje. Kad one malo kucnu auto, tad je – u to nema razumne sumnje – uvijek neko drugi kriv, i još imaju drskosti da se pozivaju na policijski izvještaj. Ali kad mi udarimo u drvo i totalno skršimo ljubljeno prometalo, e tad nije kriv drugi, tj. drvo, nego mi, i opet se pozivaju na policiju. Kako sad to? Pa ima li išta pod kapom nebeskom za šta mi nismo krivi? hihihi

Okanite se corava posla....vama je najbolje dozivotno drkat..nezna sta sta je Gore ovo Musko prsenje ili Ono zenska Pretjerano pismeni postenje... Koja ljigavost...

Svako teeba da za Sebe Idealbno trati... I to je to... Vece mi je Fora stati iz partnera kojeg okolina porodica odbija i izboriti se... Neg naci nekog ko pase okolini a nama samima ne....

Pustite cajinog kod njega puca sta jace Edited by EcI PeCi PeC

Ajde posto neki ljudi ne kontaju bosanski moras sve sa fusnotama pisati ili crtati da ljudi shvate neke stvar.

Meni idu na zivce fministice kao eci peci ok.. ?  To nema veze sa normalnim curama/ zenama. Ko  moze mrziti sve zene kad mu je mati zena, sestra, tetka, nane de skontajte... ?

ova je rekla " , ja da sma sta mirno fino izabrala taj bi pored mene najebo ko zuti "  :negative:

Zali se ovdjeko su muskarci ovakvi ili onakvi, ima komplekse zbog stvari koje su se desile joj u zivotu a sama prizna da bi na dobro uzvratila nekim pesinlukom. Ja takve osobe ne podnosim bez obzira bila ona ili on.  + kad dodas seljacke ulete "dostu palis li se " jos gore bude,  eci ne bi ja na tebe tačke naslonio.

Ucini zeni zivot lijepim i zastiti je, ali krene li da ti sjeda na glavu kao sto njih 90% proba e onda ... ne znam... gotovo ti je. Mrzite me volite me ne interesuje me.

Treba dati definiciju finih momaka. Nije fini momak onaj ko ugadja sve zeni a da mu ona sranje u zivotu pravi. Za mene je fin onaj koji je pravedan prvo prema sebi a onda prema i zeni /curi.  Koliko zasluzi toliko ce zena i dobiti a neda da mu niko nepravdu radi, prema nekim tukama treba los biti dok se ne opameti, ako se ne opameti mahanje joj dati i naci normalnu zenu. Ako zena zasluzuje postovanje daj joj 300 puta vise

Ove ostale gluposti neda mi se ni komentarisati.  Djete od 13 godina pametnije pise

"vako teeba da za Sebe Idealbno trati"

ovo je bolje od Nadrealista :boast:

ode kafu piti

Stockton 2  0  9  ....... California..... ok ? Ready to rock baby gimme' anyone you have smokecloud.gif

jiggy bau ovaj zadnji sam tebe mislio citirati :D

pa ne,caine...i ja se slazem da je glupo to sto za nekog fin momak predstavlja slabica i budalu koju mozes motati kako zelis

a naravno prema curi ako je nadmena moras se ponasati u skladu s tim,spustiti je na zemlju...isto tako i i muskarce umisljene nije lose malo prizemljiti :girlglasses:

Cain mozes mi nozni veliki prst polizat ;)

Ja sam feministkinja isto koliko si ti muskarac....jedno nula...

Previse si plitak i premalo musko da bi zenu poput mene kuzio!

Misllim da je tebi lako pomutiti razumim i kao na dlajinski upravljati sa tobom.. al to nije to nije izazov.

cisto sumnjam da takv nesto moze dugo zanimljivo biti...

musko  koje zraci da je musko i bez da progovori e too je izazov...

Opet spustas diskusiju na najprimitivniji nivo. Osobi koju i ne znas govoris da ti prste lize. Kontas li da to vise o tebi govori nego o meni ? Nadji djete iz prvog razreda neka te uci drustvenim odnosima i zivotu u civilizaciji. A ne moze me ljutiti to, jer kad bi se na tebe ljutio isto je kao da se ljutim na djete od 10 mjeseci koje je iscupalo cvijece iz vazne. Treba te zaliti samo.

E sad, nafuravaj sebi i dalje da si duboka zena i da te ne mogu shvatiti, najvjerovatnije i jesi duboka ali ne u duhovno/osobno/psihickom smislu nego u onom drugom, ok ? Ja bi dao bingo ili jack pot onom ko sa tobom izdrzi 7 dana da zivi. Nista protiv tebe samo... ja kad citam tvoj post treba mi antidepresiv, o stavovima, o nacinu pricanja i u tim uletima iz Ozdrlja- Sestanovca ne znam ni ja .... brate....  bas si sirovina...

pises "ja mislim" ... pa ti mislis samo i sama se odajes da nisi sigurna uopste u ono sto pises

"musko koje zraci da je musko i bez da progovori e too je izazov..." ( to je ono hemija je li malo nabildan sa puno gela na kosi, to je vrh jelle :D )

kako ces na forumu ti kontati ko je musko ko nije a da ne "progovori"... kako bi to na forumu izgledalo ? .... musko sa 0 postova je musko je li

ne znas gdje vezes "majko".... ne prosipaj se feministice stara, sredi svoj zivot pa laprdaj drugima. A ti takva, da ne kazem "propala" ne mozes ljudima soliti pamet jel u redu ? 

za 7 dana od tebe nebi ostale ni kosti hihih...

za 7 dana od tebe nebi ostale ni kosti hihih...
Ha ha ... Za 5 Dana bi se kleo EcI mi a ne boga mi.... Bic sve uhaviza...

Ako ga nebi lizao de ga posasni cain... Cini mi se da bi to i te Kako prijalo...

A StO se frajki na forumu tice e ti nespadas u tu Grupu... Malo ih je na forumu al ih ima... Mislim pravi muskaraca

Jadna ona Zena Koja vas tako plitke i mekane zapadne...

Hajd kad so toliki frajer i muda Imas de napisi meni ko si!! Hajd da Vidim koliki je maci djecak... Edited by EcI PeCi PeC

@Ciklama

I ja mislim da ne radi citiranje, ili smo obje smotane :)) 

Slazem se sa tvojim postom u potpunosit. Meni je moj bas zbog te komunikacije i najbolji prijatelj i momak :) 

@ Cain i Eci

Ne samo da ste skrenuli sa teme nego i pretjerali sa vrijedjanjem i svadjanjem. Ako hocete da se svadajate, prenesite to na pp. Mislim da je ovo posao moderatora, ali eto da vam ja kazem kad drugi ocito sute i jos potpiruju svadju.

Ova tema je da svako da svoje individualno misljenje o tome koje su to kvalitete jednog finog momka, pa da vidimo koliko se te kvalitete ponavljaju kroz postove, odnosno sta zene vecinom ocekuju od muskarca, a i kako to muskarci vide finog momka i koliko se trude biti takav...

• Upvote 2

Fin biti je individualna stvar...
Svako trazi za Sebe...

Ha mene licno izjava fin momak znaci dosadan momak....

Cain je meni vise nego dosadan ja njemu kontru cisto iz dosade...

A u pravu si da bi se neke osobe Prije eskalacije trebalo opomenuti...

pa zasto koga opominjati,niste dijeca ili?dobro je da smo vidjeli fine momke i fine cure,ipak do tog nivoa dolazi se na drugaciji nacin ali prepirke su svakodnevnica,siguran sam da dodje do prepirki i kod tih finih,pa ja mislim da je to normalna pojava,biti fin fizicki ili karakterno se rodi ali svako nadje sebi finog ili finu za sebe,kasnije neko kaze vidi sta je nasao  ili vidi kakvog je nasla al treba prvo od sebe krenuti imal insan ista i kakvu ljepotu pored sebe ima i koliko isplaniran zivot,po nekad koliko god izgledao savrsen da jednom ne bude taj Fini kako ga nazivate,bio bi za sva vremena los,a samo da jednom ne bude onaj sto je bio...

ja znam slusati ... jesam li ja onda fin momak ... :) 

ja znam slusati ... jesam li ja onda fin momak ... :)

Hahaha! Govorio sam nemoj biti fin momak jer vise neces biti momak, ali ti ne slusas... :D

• Upvote 1

Vele fin je to momak,iz fine familije je . :D :rofl:

• Upvote 1

Previše žene gledaju romanticne filmove, nekad se to radilo skroz drukcije sve 

Mi, zene, ako kazemo da bi "finog" momka, onda gledamo previse romanticnih filmova, OK. Vi, muskarci, ako trazite "fine" djevojke, djeve, u kojem zanru biste Vi po tome zalutali?
  • Upvote 2

U akcionom. Tamo uvijek ima neko jadno i nezaštićeno žensko koje treba spasiti od neke nepravde ili opasnosti.

• Upvote 1