Jump to content
Sign in to follow this  
x-men

Kako i gdje naci normalnog muskarca???

Recommended Posts

evo pokusao sam u nazivu teme pitat koje su norme ili vrijdnosti koje muskarac morao bi imati da bi rekle da je normalan i da bi se zainteresirale za njega,i da li ste iskrene prema sebi kad to trazite jer vidimo mnoge normalne recemo zene djevojke sa nenormalnim muskarcima?
  • Upvote 1

E drug, on da je normalan :) znacilo bi da je nenormalan, pa nas eto opet na pocetku :D

Da je visi od mene, da je crnokos, smeđe oci, snazne ruke, lijepo uređeni nokti, i da voli bijelu boju .... :D

Dovoljno da kazem da je covjek, jer je to ipak danas najteze. A ima ih, istini za volju :)
LP

[quote name='mell' timestamp='1340021352' post='459270']
E drug, on da je normalan :) znacilo bi da je nenormalan, pa nas eto opet na pocetku :D

Da je visi od mene, da je crnokos, smeđe oci, snazne ruke, lijepo uređeni nokti, i da voli bijelu boju .... :D

Dovoljno da kazem da je covjek, jer je to ipak danas najteze. A ima ih, istini za volju :)
LP
[/quote]
Sve to u redu :), ali to da ima snazne ruke... broji li se to sto mi je desna puno jaca od live? Edited by Jiggy Bau
  • Upvote 1

[quote name='Jiggy Bau' timestamp='1340022696' post='459277']
Sve to u redu :), ali to da ima snazne ruke... broji li se to sto mi je desna puno jaca od live?
[/quote]

et hajd ja bi rekla nek je srednja jaka po prirodi a ovo sotalo se da izrrenirat :D

normalaan muskarac... sta je to...

osoba koaj stoji objema nogama na tlu soba kojoj mama tata sestra itd nekroje zivot

mora biti bar malo skolovan da je bar ista zavrsio... ne zadrte naravi

mora biti financijski neovisan :D

normalna za mene je i da imamo iste ciljeve u zivotu

i da nije kao vecina na isti kalup...

ima ih jos par al ovo su malo vise bitniji...
  • Upvote 2

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1340025419' post='459282']
et hajd ja bi rekla nek je srednja jaka po prirodi a ovo sotalo se da izrrenirat :D

normalaan muskarac... sta je to...

osoba koaj stoji objema nogama na tlu soba kojoj mama tata sestra itd nekroje zivot

mora biti bar malo skolovan da je bar ista zavrsio... ne zadrte naravi

mora biti financijski neovisan :D

normalna za mene je i da imamo iste ciljeve u zivotu

i da nije kao vecina na isti kalup...

ima ih jos par al ovo su malo vise bitniji...
[/quote]
ja o srednjoj, ruci/nozi ne pricam, vec je dam na provjeru i testiranje koliki god dug vremenki period hoce, ne bas sad predugacak vremenski period, ali dovoljno dugo.
Ipak je to najbitnija stvar, uglavnom nikad spominjana.
  • Upvote 2

[quote name='Jiggy Bau' timestamp='1340026463' post='459286']
ja o srednjoj, ruci/nozi ne pricam, vec je dam na provjeru i testiranje koliki god dug vremenki period hoce, ne bas sad predugacak vremenski period, ali dovoljno dugo.
Ipak je to najbitnija stvar, uglavnom nikad spominjana.
[/quote]

ambciozan mlad sposoban savremen.... citajte muskarci... i da zene izgleda da nije nevin navalite :D

Guest
svako definise normalu drugacije. al to je i pokretac teme sigurno hteo reci...
za mene muskarac netreba biti normalan, nego poseban :D ako razumjete sta s tim hocu da kazem :)

[quote name='_Sany_' timestamp='1340027061' post='459292']
svako definise normalu drugacije. al to je i pokretac teme sigurno hteo reci...
za mene muskarac netreba biti normalan, nego poseban :D ako razumjete sta s tim hocu da kazem :)
[/quote]

Ja razumijem.... :)

Guest
[quote name='devilwoman' timestamp='1340027182' post='459293']
Ja razumijem.... :)
[/quote]

onda se razumjemo :D
p.s. ja se samo htjela pohvaliti da ja imam posebnog :P hihi

a sta ce mo reci za one koje su se udale imale dobre jake imucne svadbe i potrosili mnogo novca i rekli u oci volim te ili ti si osoba jedina u mom zivotu i zelim provesti zivot stobom,pa nakon dva do 5 mjeseci ili uglavnom u godini dana se razisli i postali naj veci neprijatelji jedno drugom?to ja i za muskarce koji se ozene pa rastave u brzom roku,ali tu temu ce mo otvoriti o muskarcima opet kasnije,sad me zanima ovo sto sam naveo,i jos hocu da kazem,ne treba misliti na gubitak kad vec imas osobu uz sebe,ali stvarno se situacija moze okrenuti preko noci da si ono sto si volio izgubis u jednom trenutku i da se zivot srusi u sekundi koji si gradio godinama,da prevedem sad moje rijeci,nista nije sigurno,ali je lijepo kad zena ili muskarac kazu da su jedno drugom posebni,pa bar i to vrijeme dok su zajedno uzivali u osjecajima i smislu zajednice--
I lijepo je kad je i zena neovisna i kad ne slusa uvjek mater a udala se i ima svoj zivot,nije samo da muskarac ima komunikaciju sa materom to se ocekuje i od zenska,pa kad su neovisni od sviju mogu biti u jos boljim odnosima sa svima.
vole zene pojake ruke odma im masta proradi o prebacivanju kroz ruke hehe.. Edited by x-men

Moram i ja da opisem normalnog muskarca ali ozbiljno da ga opisem... Jedino onaj koji je sasvim iskren svidjalo se to meni ili ne.... Ako mi se svidja to sto cujem super, ako mi se ne svidja, idemo dalje.... Znaci, nisu bitne ruke, noge, auto, kuca, sljivik... :)) Naravno, nesto me mora privuci na prvi pogled ali na drugi, fizicki izgled je potpuno nebitan... :P

vidi se da su teme o zenama bolje za komentarisat,posto nema normalnih muskaraca hehe,al kad je rijec o zenama onda se ima sta tipkati na 5 stranica,bila odbrana ili napad,.

mislim da je slicna tema pokrenuta vec,al dobro....sta ste udarili po terminu normalan,ne trazim ja nekog normalnog vec nekog ko je na neki nacin moja srodna dusa :)

jos cu na kraju skuziti da ja nisam normalna,jer meni ove teme s normalnim zenama i muskarcima nisu bas jasne :(
  • Upvote 2

Budalestina zesca....

Ko to ima recept za takve stvari... Pa obogatio bi se do sad.....

Onako usput moj dragi je skoz lud tip, lud zivot ludi hobby, uspijesan u poslovno a isto tako i privatno... to i zraci.... Ali za mene je on poseban i skroz normalan muskarac u nasem privatnom zivotu.. A gledala sam ga i u akciji kad ga ovako ko barne :D al to je onaj izazov u partneru...

Meni netreba nrko koga cu ja motat kako hocu, nego na koga cu ja uzdizat pogled...

Ipak on meni i dan danas svaki put vrata od auta otvara itd itd...... Edited by EcI PeCi PeC

Ja mislim da sam se vec izjasnila na onoj drugoj temi tamo,al' mogu jopet "veliti". :D
Eto,i bella rece isto da treba pronaci srodnu dusu sebi. :) E,pa i ja sam takvog misljenja.

"Bila je moja zlatna sansa,a tek sam naceo svoj krug,moj mali verni Sanco Pansa,moja ljubavnica, saborac i moj najbolji drug" - ovo veli cika Balasevic pa da velim i ja.
Ali ja velim " On nije bio,on je ... " :wub: :)
  • Upvote 2

[quote name='mecolynna' timestamp='1340348942' post='459777']
Ja mislim da sam se vec izjasnila na onoj drugoj temi tamo,al' mogu jopet "veliti". :D
Eto,i bella rece isto da treba pronaci srodnu dusu sebi. :) E,pa i ja sam takvog misljenja.

"Bila je moja zlatna sansa,a tek sam naceo svoj krug,moj mali verni Sanco Pansa,moja ljubavnica, saborac i moj najbolji drug" - ovo veli cika Balasevic pa da velim i ja.
Ali ja velim " On nije bio,on je ... " :wub: :)
[/quote]

za oovog balasevica bih ti dala 2 plusa :)

Slazem se :)

Shvatam pitanje za to " normalnog " ali kako i gdje hmm .. ne moze se reci da se ide negdje naci neko normalan :P, ja sam et nasla normalnog sasvim slucajno, upoznali se i ev ostali zajedno :D

Opustiti se i ne razmisljati uopste o tome i jednostavno desit ce se :)
  • Upvote 1

tesko je ostati normalan kad covjek u zivotu sretne toliko vidljivo nenormalnih osoba :)

haj neka kontra teme ovdje je sve opustenije, ali niko ne prica o tome moze li se naci normalan muskarac ili ne moze... paralela sa suprotnom temom :D

Hej,krpa uvijek nadje zakrpu,brete mili. :D Nek' me ne tuce,nek' donosi kruh u kucu,nek' mi nista ne fali i pravi je. :kiffer: :rofl:
  • Upvote 3

[quote name='mecolynna' timestamp='1340647692' post='460202']
Hej,krpa uvijek nadje zakrpu,brete mili. :D Nek' me ne tuce,nek' donosi kruh u kucu,nek' mi nista ne fali i pravi je. :kiffer: :rofl:
[/quote]
"nek' mi nista ne fali" - ova sitnica je jako širok pojam :) , cini mi se da muskarci vise zele neku "normalnu" djevojku a zene nekog "posebnog" i haj ti to sklopi :D

[quote name='muhamedt' timestamp='1340695617' post='460243']
"nek' mi nista ne fali" - ova sitnica je jako širok pojam :) , cini mi se da muskarci vise zele neku "normalnu" djevojku a zene nekog "posebnog" i haj ti to sklopi :D
[/quote]

kako se to moj muhamede lako sklopi kad nadjes nekog ko ti se svidja :)

vidjet ces kad neka okrene "lingispir" u tvojoj glavi,a nece biti savrsena....ali tebi hoce biti savrsena,u tome je caka :D

[quote name='muhamedt' timestamp='1340695617' post='460243']
[/quote]

Prvo ja mislim da svaki covjek ima pravo da si kaze "ne zelim nista da mi fali".

Ali sta je sad problem. Sto je vecini u ovom nasem patrijarhalnom drustvu "normalno" da zena sjedi kod kuce, bude poslusna, dobro kuha, ne hoda, cuva djecu itd.. ali najvaznije da i ne zahtjeva puno, a muskarac je taj koji ce se brinuti za familiju.
Ali sad ako zena zeli vise (ovo da mi nista ne fali) onda je ona neracionalna i pohlepna, a ako kaze: "Pa o.k. ja cu sebi to sama priustiti" i onda zena ide raditi i nema je po 10-12 sati u kuci onda je vjerovatno raspustenica koja se ne brine za "coj'ka i djecu".

Znaci muhamedt-e svako treba da si trazi po svojim kriterijima. "Normalno" i "posebno" su jako rastezljive i totalno subjektivne kategorije.

Edit: Ali otprilike znam sta je problem s muskarcima - nesigurnost - svi bi da je zena tiha, mirna, da se ne zna kruha najesti i da gleda svog coj'ka ko boga... jer se boje ako spozna sta od zivota shvatice da mozda ima i bolje i da se ne moze s njom postupati svakako.. Edited by Incubus
  • Upvote 2

[quote name='Incubus' timestamp='1340699437' post='460247']
Prvo ja mislim da svaki covjek ima pravo da si kaze "ne zelim nista da mi fali".

Ali sta je sad problem. Sto je vecini u ovom nasem patrijarhalnom drustvu "normalno" da zena sjedi kod kuce, bude poslusna, dobro kuha, ne hoda, cuva djecu itd.. ali najvaznije da i ne zahtjeva puno, a muskarac je taj koji ce se brinuti za familiju.
Ali sad ako zena zeli vise (ovo da mi nista ne fali) onda je ona neracionalna i pohlepna, a ako kaze: "Pa o.k. ja cu sebi to sama priustiti" i onda zena ide raditi i nema je po 10-12 sati u kuci onda je vjerovatno raspustenica koja se ne brine za "coj'ka i djecu".

Znaci muhamedt-e svako treba da si trazi po svojim kriterijima. "Normalno" i "posebno" su jako rastezljive i totalno subjektivne kategorije.

Edit: Ali otprilike znam sta je problem s muskarcima - nesigurnost - svi bi da je zena tiha, mirna, da se ne zna kruha najesti i da gleda svog coj'ka ko boga... [b]jer se boje ako spozna sta od zivota shvatice da mozda ima i bolje i da se ne moze s njom postupati svakako..[/b]
[/quote]

i onda te samo zamjeni ko disk plocice na golfu :)
  • Upvote 3