Vradžbine i čarke!!! - Stranica 2 - Ljubav, Život & Sex - Cazin.NET Forum

Skok do sadržaja

Slika
- - - - -

Vradžbine i čarke!!!

• Please log in to reply
161 odgovora na ovoj temi

#21 Remzudin

Remzudin

Srednja Legenda

• Članovi
  • 547 Poruke
  • Spol:Muško
  • Ljubavni status:Vjenčani

Objavljeno 14 February 2013 - 12:10

osoba oboljelih od raka bas u Njemackoj koliko hoces,cudno da bi ti lijecio nekog ko je umro:-))) CitiraM Remzudina:(mnogi bolesti kao Rak,Leukemija i drugo mogu izljeciti za 24 sata,bez medicinske Terapije).Pa dostu brate da ti to mozes nebi ovdje napisao posta nego izljecio koga sa tom bolescu..ti si  kao onaj pomozi mi sto je prodavao vodu u Sarajevu i kaze ma to je jeftino po marku jel prodavao a 10 hiljada kad proda po marku nakupi se para,ne znam jeli koga izljecila ta njegova voda,,,,,..Ali ja opet kazem,ma neka je prodavao vodu kad ima ko kupiti...

Pazi

Ja sam vec u Bosni experimentirao sa tesko bolestnicima,i uspijo sam njihovo ljecenje,a na nekima nisam koje su

i umreli.Nisam nista trazio i necu nikad traziti jednu cjenu,jer ja pratim jedan skroz drugi cilj,koji ti to

ne razumes.Meni je samo najvaznije da porodica od bolestnika ne dobivaju negativnost prema meni,ako

neuspijem ljecenje.Za mene ne igra uloga da li cu uspjeti ili ne,vazno je za mene samo da se isprobava.

Ako se neisprobava,onda se nece nikad ni saznati.

Necu ja ni da probavam svakog ljeciti nego ja biram koga hocu,jer mogu biti kasnije konfrontiram sa

Problemima,da cu se pokajati;-onda je bolje nek ta Osoba umre.

A kod Njemaca sam to isto uspjeho,ali nisu zahvalni i ponasaju se,kao da

sam njima duzan i zaduzen s tom slugom.Uz toga sam imao Problema sa njihovim

Ministarstvom Zdravlja.

Necu da ljecim djubrad i nek odu u prknu pasiju.

• -1

#22 Gorilla Biscuit

Gorilla Biscuit

Hobbit Foruma

• Članovi
  • 1828 Poruke
  • Interests:Čuvajte se vjernika našminkanih lica !
  • Ljubavni status:Slobodan/na

Objavljeno 14 February 2013 - 13:17

Na carke i vradzbine grohotom se smijem. Spreman sam se javiti bilo kakvoj vracari, čarobnici ili Merlinu da mi podmetnu, da ga nagazim ili šta već samo da se dokaze kakve su to gluposti.

Vjerujem da postoje psihicki bolesnici, da je mozak najneistraženiji organ jer je to činjenica i da su ljudi našli načine da manipulišu s tim. Meni su smijesni ljudi koji vjeruju u te carke, zamisli da imas 40 godina i vjerujes u Djeda Mraza, zar nije to malo smijesno ?

• 0

Trg Alije Izetbegovića = kružni tok - Trg Zlatnih Ljiljana = parking - Općina Cazin = vukojebina puna seljačina

#23 Cain

Cain

hiperaktivna seljacina

• Članovi
  • 1023 Poruke
  • Interests:Puno ima...

Objavljeno 14 February 2013 - 15:10

cuj svaki treci. pa da je tako zavrsili bi kao Haiti davnih dana

Na carke i vradzbine grohotom se smijem. Spreman sam se javiti bilo kakvoj vracari, čarobnici ili Merlinu da mi podmetnu, da ga nagazim ili šta već samo da se dokaze kakve su to gluposti.

Vjerujem da postoje psihicki bolesnici, da je mozak najneistraženiji organ jer je to činjenica i da su ljudi našli načine da manipulišu s tim. Meni su smijesni ljudi koji vjeruju u te carke, zamisli da imas 40 godina i vjerujes u Djeda Mraza, zar nije to malo smijesno ?

Znas li da sa ovim postom postajes kuffar ? Cak Muhammed alejhisselam je jednom imao problem sa istim tim stvarima kojim se ti smijes, a zabiljezeno je u vjerodostojnim predajama.

• 0

Sto citas ovo ???  :zombi: 

#24 Gorilla Biscuit

Gorilla Biscuit

Hobbit Foruma

• Članovi
  • 1828 Poruke

Objavljeno 14 February 2013 - 19:40

Nisam znao do sada, sad znam da sam postao kofer. Natrpajte me i posaljite u Australiju.

• 0

Trg Alije Izetbegovića = kružni tok - Trg Zlatnih Ljiljana = parking - Općina Cazin = vukojebina puna seljačina

#25 Banjaluka

Banjaluka

Hobbit Foruma

• ModMod Team
  • 1878 Poruke
  • Ljubavni status:Neću da kažem

Objavljeno 14 February 2013 - 19:47

Sigurno je ovaj Remzo i vas dvojicu ubacio u kakav "proces" pa se prepirete oko ničega.

Ova tema je uređena od Banjaluka: 14 February 2013 - 19:48

• 0

#26 Gorilla Biscuit

Gorilla Biscuit

Hobbit Foruma

• Članovi
  • 1828 Poruke

Objavljeno 14 February 2013 - 21:18

Moguće, inače se Cain i ja volimo malo podbadati ali znamo mi i normalno komunicirati. Dobar je Cain :D

• 0

#27 hanzonehatori

hanzonehatori

Velika Legenda

• Članovi
  • 783 Poruke

Objavljeno 15 February 2013 - 11:29

Ma , ima toga Gorilla , crna magija zaista postoji tj. moze  vise naskodit ljudima nego sto moze pomoci.   Ali ja se mislim ,ako mi je bog odredio da budem "psihicki" zdrav,  onda mi ti vracevi mogu trpati noktiju ,brucaka, dlaka sa ledja  itd.  u hranu .. i nista mi se nece desiti  ako mi je odredjeno od Onog u kojeg je sva vlast, ja to na taj nacin vjerujem , mada  u drugu ruku mislim da nas narod u te kerefeke prenapuhano vjeruje ..  

Poznajem neke ljude koji su isli kod nekog srbina u Bos.Krupu  (taj vrac lafo zna sve ) :)  ,  na moje pitanje  , sta im je taj vrac rekao  , svi su odgovorili od pril. isto ..  kazu , rekao vrac da moramo klanjati .. hahahhahahhahah

hahahah*   sto je narod glup majko moja ...  Znaci morali su otic kod vraca ,srbe , homoseksualca   platit mu 100 €    da im kaze da moraju da klanjaju ..    

• 0

#28 Gorilla Biscuit

Gorilla Biscuit

Hobbit Foruma

• Članovi
  • 1828 Poruke

Objavljeno 15 February 2013 - 13:59

Vi vjerujete ja ne vjerujem, i pocet cu vjerovati u te vradzbine kada ih vidim svojim ocima i uvijerim se da nisu prevara ili nešto što se može razumno i logički objasniti s dokazima. To je sve, ne moramo se natezati preko foruma oko toga normalno jer ja zaista želim da se uvjerim u (ne)postojanje toga.

• 0

#29 Cain

Cain

hiperaktivna seljacina

• Članovi
  • 1023 Poruke

Objavljeno 15 February 2013 - 15:15

Vi vjerujete ja ne vjerujem, i pocet cu vjerovati u te vradzbine kada ih vidim svojim ocima i uvijerim se da nisu prevara ili nešto što se može razumno i logički objasniti s dokazima. To je sve, ne moramo se natezati preko foruma oko toga normalno jer ja zaista želim da se uvjerim u (ne)postojanje toga.

Ja postujem tvoje stavove iako se negdje i ne slazem sa tobom, ali procitat cu tvoj post jer si iskren covjek. Znam kad bi ti se neke stvari objasnile da bi mogao biti dobar potencijal samo ne ide ovako preko foruma da se prica kako treba. Kazu da je samo 20% verbalna komunikacija, 80% ide na ostale stvari.

Nedao Bog nikom takvu bolest (vradzbine) pa da covjek shvati i uvjeri se, postoji puno laksih puteva ali i ta bolest kasnije bude covjeku razlog upute pa opet dobro dodje. Moj prijatelj se lijecio godinama i stvarno je imao dzehenem od zivota, ali se promijenio 150%.

Puno tog jest izvikano, ima dosta narodnih provala i to je ono sto buni ljude. Ko vjeruje jos da se lopata sa dzenaze ne smije kuci nositi ili da sihr mora biti nagazen kao mina ??? To su gluposti.

• 0

#30 Gorilla Biscuit

Gorilla Biscuit

Hobbit Foruma

• Članovi
  • 1828 Poruke

Objavljeno 10 March 2013 - 02:10

http://www.cazin.net...bila-otkaz.html

Nije mi se dala otvarati nova tema ali ovu sam vijest danas pročitao na stranici onog sandzackog Avaza. Nije mi jasno nikako kako ovakve gluposti mogu dospjeti kao glavne vijesti na jedan od najcitanijih portala u zemlji.

Vise sam se puta uvjerio da Buzimljani i nisu bas najbistriji u nasoj zemlji ali ponekad me gluposti neke zaista fasciniraju kao sto je ova. 

Sad neku ženu zbog ovakve gluposti svi gledaju kao nekakvu vračaru i niko nece da ima ista s njom i njenom familijom zbog hodze cija rijec je u Buzimu jaka kao da je od Allaha. 

Ova tema je uređena od Gorilla Biscuit: 10 March 2013 - 02:11

• 0

#31 x-men

x-men

odabi bolan

• +VIP MEMBER
  • 9377 Poruke
  • Interests:radoznal brete

Objavljeno 10 March 2013 - 07:12

zamisli kad je i Hodza huknula onda je bas mocna haha,ma izgleda da je ona dobila otkaz zbog neceg drugog ne zbog toga a hodza da se opravda proglasi zenu vracarom,kakav hodza,to nije ni ho od hodze...

• 0
zivot se zivi zivot se ne uci

#32 Gorilla Biscuit

Gorilla Biscuit

Hobbit Foruma

• Članovi
  • 1828 Poruke

Objavljeno 10 March 2013 - 13:29

Pa da nije h od hodze to vidimo ti, ja i ostatak normalnih u Bosni ali u Buzimu to ne vide. Ja sam upoznao curu s kojom se niko nece da prica i svi je izrugivaju tamo samo zato jer je iz hrvatsko - bošnjačkog braka pa joj je ime na katoličkoj osnovi a cura dobra kao kruha i jos zgodna za ženiti. To je Buzim, hvala im za sve ali ja se bas i ne druzim puno s njima jer su to ljudi ( mislim na ove mojih godina ) koji samo znaju govoriti o ratu i svađati se oko vjere a druge stvari kao da ne postoje tamo.

• 0

#33 lucky

lucky

majstor za sve, od igle do lokomotive

• root admin
  • 11020 Poruke
  • Interests:Prazno

Objavljeno 10 March 2013 - 14:28

da je niko nece da gleda je njena prica ... a koja je stvarna istina ... 

• 0

"Vrijedis samo onoliko koliko vrijedi tvoja rijec"

John M. Templeton

#34 Gorilla Biscuit

Gorilla Biscuit

Hobbit Foruma

• Članovi
  • 1828 Poruke

Objavljeno 10 March 2013 - 15:07

Da rečenice počinju velikim slovom i da se ne završava SVAKA s tri tačke.

• 0

#35 Cain

Cain

hiperaktivna seljacina

• Članovi
  • 1023 Poruke

Objavljeno 10 March 2013 - 16:03

Ja par buzimljana znam i ni jedan kao covjek nije ok. Ne generaliziram al imaju oni svoju posebnu cud nekako.

Dalje... Valjda hodza treba znati da dzini lazu puno i da im se ne moze vjerovati, a jos na iskazu dzina napasti covjeka je retardirano. Sta da mu je rekao da mu je zena nemoralna npr ?? Kakva bi reakcija bila.

• 0

#36 hanzonehatori

hanzonehatori

Velika Legenda

• Članovi
  • 783 Poruke

Objavljeno 10 March 2013 - 17:33

Pa, zar se i dzamija moze opsihirit ili zacarati  ? hm * 

Ovo sto Gorilla kaze za Buzimljane da cesto govore o ratu i svadjaju se samo oko vejre je djelimicno istina.   A, tihi posmatrac koji ih kuzira sa strane vidi da nemaju plaho pojma niti od jedne stvari .  Puno se Buzimljani udaraju po prsima kako su vjernici (pravi) , ali su i glasni i nagli ljudi ,  a  te osobine ne dolice pravim vjernicima , sto sam jos primjetio , forsiraju da govore o vjeri i da ocjenjuju ko valja a ko ne , a sami nemaju neko znanje(o vjeri) sa kojim bi se mogli pohvaliti.

Zbog toga se i hvataju za hodze , kako hodza kaze bice da je tako ,   u ovom slucaju ispade da se i dzamija moze zacarati . c cc*    Glupo mi ovo malo !

• 0

#37 lucky

lucky

majstor za sve, od igle do lokomotive

• root admin
  • 11020 Poruke
  • Interests:Prazno

Objavljeno 10 March 2013 - 19:34

ja ih znam malo vise od par ... i znam da su pravi ljudi i da bi dali bubreg ako covjeku treba ... 

sto se tice zene ... nema se sta reci kada se vidi koje izvor vijesti ... 

• 0

"Vrijedis samo onoliko koliko vrijedi tvoja rijec"

John M. Templeton

#38 Gorilla Biscuit

Gorilla Biscuit

Hobbit Foruma

• Članovi
  • 1828 Poruke

Objavljeno 10 March 2013 - 21:20

Niko i ne kaze da nisu dobri ljudi i da ne bi dali bubreg. Cinjenica je da ti ljudi jos nisu mozgom izasli iz rata, bar ovi mlađi s kojima sam se ja druzio. Stvarno raja tamo mojih godina nema ništa osim dosade i postekije.

• 0

#39 x-men

x-men

odabi bolan

• +VIP MEMBER
  • 9377 Poruke
  • Interests:radoznal brete

Objavljeno 11 March 2013 - 07:56

Kako ce i imati druge vizije kad politicari pale ratnim rijecima i ne zaboravimo,a niko se ne pita kako usmjeriti mladi kadar da se zemlja obnjavlja ili radi...Ima svagdje losih karaktera ne samo u Buzimu ali svako mjesto u okolici Cazina ima nesto svoje,kad se mogu dva brata izbiti ili ubijati za medz ili obalu to stvarno nema nigdje nego kod nas...

• 1
zivot se zivi zivot se ne uci

#40 hanzonehatori

hanzonehatori

Velika Legenda

• Članovi
  • 783 Poruke

Objavljeno 11 March 2013 - 13:41

Ovo sto x-men kaze  se treba uzet u obzir , treba priznati da smo mi svi malo cudni kao ljudi (posebni) , sto ne mora znaciti da je to negativno .

Sto se tice Buzimljana treba se uzet isto tako u obzir da je kod njih u ratu toliko mnogo ljudi izginulo da nema skoro kuce a da nije neko poginuo ,  stoga se treba razumjeti  zbog cega ih cesto dusa vuce na temu RAT ,  sto se tice price o vjeri , to ne mogu nikom zamjeriti ako je ta prica o islamu u okviru  islama .  Ovakve price poput ove u vezi vracanja i caranja ne volim , ne kazem da to nema u islamu ali , mislim da mi imamo mnogo vecih problema od ovih .    

Cudni smo mi ljudi , danas citam , nekom tipu  prave kucu , i slikaju se na ploci nacelnik  i drugi ...     ne znam dje ovo jos ima , pa sto ne nadju covjeku posao , pa nek sebi sam pravi !?    Sad ce se neki drugi covjek koji isto tako zivi u nemogucim uslovima naljutit i reci :"Njemu prave meni ne prave !   Ovo mi sve lici na samoreklamiranje .    Zar nije bolje covjeku koji nije u stanju da financira svoju porodicu i da se izgradjuje ,naci posao , kako bi mogao neke stvari ostvarit u svom zivotu , nego  napravit mu kucu - sa znanjem da pored njega ima jos 5000-6000 hilj  istih ili slicnih njemu. 

• 1

0 Korisnik(a) pregleda ovu Temu

0 Gosti i 0 Anonimnih korisnika