Jump to content
Sign in to follow this  
Ciklama

Bioenergija

Recommended Posts

Koliko znate o bioenergiji? Vjerujete li u učinkovitost liječenja na taj način? Imate li kakvog iskustva s tim?

Ne vjerujem takvim nacinima lijecenja. Sto se tice iskustva, licnog nemam, ali koleginica je prakticirala. Ona je doduse bila zadovoljna.
Za mene su na prvom mjestu doktori i narodna medicina u manjem obimu.

Nemam iskustva s tim ali znam ih par sto su bili zadovoljni, kazu da im je pomoglo dosta. Edited by selma90

Guest
i ja sam svasta cula, neki vjeruju, neki nevjeruju. ja se do sad nisam ljecila na taj nacin...

te osobe sa to bioenergijom, valjda se to nekim istrazivanjima moze dokazati da su oni malo cudniji tj da mogu utjecati na nekog drugog???
Toliko se nisam informisao o tome ali bi htio da se jednom na kraj stane svim onim seljacima koji zgrcu novac varajuci narod sa tom bioenergijom ili nekim carkama...!

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1340292438' post='459695']
te osobe sa to bioenergijom, valjda se to nekim istrazivanjima moze dokazati da su oni malo cudniji tj da mogu utjecati na nekog drugog???
Toliko se nisam informisao o tome ali bi htio da se jednom na kraj stane svim onim seljacima koji zgrcu novac varajuci narod sa tom bioenergijom ili nekim carkama...!
[/quote]

Hm, uglavnom lovuške imaju ti bioenergičari ..... Moje iskustvo s tim je prvi put bilo prije par godina, onako bez veze, da vidim šta će reći, i tip mi skrenuo pažnju na problemčić koji sam ignorisala a na kraju je to ispao problem zbog kojeg me i prpa bila uhvatila, izgubila dane po bolnici. Da sam mu vjerovala, poštedjela bih sebe komplikacija.
Od zimus vučem neki kašalj, više me počeo psihički opterećavati. Nalazi svi ok, pluća, bronhije, nije alergija, nisu sinusi, čak su sumnjali na vraćanje kiseline iz želudca (GERB). Odem kod bionergičara, mahne tip rukama oko mene i za pola minute kaže da su problem uši tj. ušni kanali koji vode u grlo (tako nešto). Kašalj je skoro nestao i čovjeku sam zahvalna na dijagnozi.
Draže mi je otići kod njega, iščita mi nalaze, pregleda od glave do pete, u bolnici bi to danima trajalo, a pet puta više bih platila.
  • Upvote 3

Cura,kad je u mene mama nesto bila bolesna i sad ona po bolnicama ,i sjedi dole u hitnoj kod nas,jadna sva skrsena,kad ce njoj zena do nje : " Znades ti sta,mlada,ti b' trebala otic' kod 'noga madjionicara,vele da je samo tako dober,on je nonde kraj Grupexa." :kiffer: I taman prestala pricati ,kad ce nakon nekog' vremena : " Ama,taj je cojek zlatni saka." :D Ja sam "crkla". :D
  • Upvote 1

[quote name='mecolynna' timestamp='1340625078' post='460158']
Cura,kad je u mene mama nesto bila bolesna i sad ona po bolnicama ,i sjedi dole u hitnoj kod nas,jadna sva skrsena,kad ce njoj zena do nje : " Znades ti sta,mlada,ti b' trebala otic' kod 'noga madjionicara,vele da je samo tako dober,on je nonde kraj Grupexa." :kiffer: I taman prestala pricati ,kad ce nakon nekog' vremena : " Ama,taj je cojek zlatni saka." :D Ja sam "crkla". :D
[/quote]

Hhahhaahaa, jes' jes' kod Grupexa, ruke mu se pozlatile. :D

to je Loki...dokazani istjerivac svega i svacega :)

Koliko znate o bioenergiji? Vjerujete li u učinkovitost liječenja na taj način? Imate li kakvog iskustva s tim?

Ja znam za to,i pravio sam tajne experimente sa bolestnima.

Bioenergije se nalazi u auraticnoj zoni izmedju 0,5 cm do 20 cm od koze.
Kada se stavljaju Ruke na jednu osobu traje od prilike 10 Sekunde dok
jedna reakcija pocinje.
Ruke nesme direktno dirati kozu nego mora biti jedna minimalna distancija,ma da je
lipo jedna Krpa a nesmi biti dalje od 20 cm.
Osoba ako je bolestna osjeca povecanje temperature na kozi.
Od 0,5 cm do 10 cm je optimalno dejstvo za kozu i more izljeciti kozije bolesti
svakakve vrsti.Od 10 do 20 cm djeluje u unutrasnji Organe koje su bolestni,ali mora
u tom pravcu se drzati.Ne vredi ako nekom boli Jetra,a ruke su na Ledzima.
Ako se Ruke stave na Glavu onda se aktivira Imunski system koje djeluje na
krvne bolesti,kao Rak ili Leukemija.
U dobroj konstelaciji ako su oba 2 Osobe kompaktibli,povecava se sansa i
mogucnost,da bolestna Osoba za 24 sata komplet ozdravi.