Jump to content
Sign in to follow this  
lucky

Prijedlog za moderatora DU : Vikinga

Recommended Posts

Pošto na DU urnebesu nema cenzure ... moze se pisati mimo topica i lijevom i desnom rukom ...

Predlažem da taj forum preuzme u svoje ruke VIking ...

eto da cujem sta vi imate reci na ovaj prijedlog ...
  • Upvote 1

batali nama`...ja da volim raditi ja b`radio u mcdonalldsu sad i primo dvi plate :)

Da nije rekao da nece, ja sam za :) Edited by mell

na zalost po njega ... on nema pravo glasa kada je glasanje za njega ... xD

ne znam, meni to nema smisla. razumijem da je viking smijesan i srdacan tip.
ali da bude samo na DU mod, definitivno ne.. ili mu nadji jos neki forum da to bude malo ozbiljnije ili je ovo onda onaj potez po prijateljsko famelijarnoj osnovi...!
  • Downvote 1

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1340141574' post='459503']
ali da bude samo na DU mod, definitivno ne.. ili mu nadji jos neki forum da to bude malo ozbiljnije ili je ovo onda onaj potez po prijateljsko famelijarnoj osnovi...!
[/quote]
Nek' si mu rek'o. Uglavnom kako god, samo nemojte onog skubina za moderatora icega... Uvijek neka upozeranje, prijetnje kako on moze meni dati ban... i tako. Edited by Jiggy Bau
  • Upvote 2

Vikinze,nek' si im rek'o. :kiffer: Znala sam da ce od tebe nesto biti. :D Ne m'res ti biti mod i vozati ono svoje roza paciklo,vidis da ovdje preovlada plava i haman ha zelena boja. :kiffer:
  • Upvote 2

[quote name='Jiggy Bau' timestamp='1340142069' post='459505']
Nek' si mu rek'o. Uglavnom kako god, samo nemojte onog skubina za moderatora icega... Uvijek neka upozeranje, prijetnje kako on moze meni dati ban... i tako.
[/quote]

Hahaha ;) kralj :D
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='CAZINJANIN' timestamp='1340201185' post='459563']
Hahaha ;) kralj :D
[/quote]
[quote]
Ja: evo imacu razumijevanja pa ti se i na PP obracam i lijepo te molim da me vise ne vrijedjas sa pogrdnim nazivima ili sta vec...
Posto ja i ti nemamo razvijeno forumsko prijateljstvo sa tim ni ti nemas pravo zajebavati se sa mnom kako ti volja
Peace
On: Nemam kad ste mi ga oduzeli i konstantno cenzurirate. Toliko o razumijevanju.
Sieg heil[/quote]
Pa da kralj, al u svemiru.. a i ti si mi ko mod pofino floderski nastrojen..
Ja sam ovdje predmet vrijedjanja i pod budnim okom jednog "odlipitog" clana...

Naravno to se moze tolerirati jer pojedinci misle da je to prava formula za posjecenost foruma :suicide:
  • Downvote 1

Vječita prepucavanja i podkajlavanja na Forumu, djeca se zrelije ponašaju.
  • Upvote 1

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1340141574' post='459503']
ali da bude samo na DU mod, definitivno ne.. ili mu nadji jos neki forum da to bude malo ozbiljnije il[b]i je ovo onda onaj potez po prijateljsko famelijarnoj osnovi...![/b]
[/quote]

po tebi ispada da ja nesmijem neskim se ni pozdraviti jer sutra ce biti ako ga predlozim za nesto da ce biti po prijateljskoj osnovi ...

ja sam na forumu da bih upoznao ljude ... puno sam ih upoznao na forumu ... s nekim sam i dalje dobar i kontaktu s nekima nisam ... al tako je to u ziovtu ...

Vikinga sam predlozio za DU iz razloga sto tamo ne treba nista ni brisati ni uredjivati jer sam opis fourma ima opisnu recenicu u kojoj stoji "hajmo sada bez cenzure" ...

Viking je u svom stilu i odgovorio na prijedlog i izmamio osmijeh svakom koje procitao njegov odgovor ... sem mozda tebi ... :)

Ako ti neko pise na PP ,al ne samo tebi vec i drugi, imate opciju prijaviti poruku i ona dolazi citirana u prijavi administratorima ... e onda ce se administratori javiti na PP doticnom koji putem PP krsi pravila foruma ....

VIking zadnja ponuda ... al hajde da se nadjemo na temi EURO 2012 i posavadjamo oko onog sinoc nedosudjenog gola Ukrajincima ... jer ovako si mi prijatelj pa te nesmijem predloziti za moderatora ... a ne znaju da se prijedlog i ne mora usvojiti ... xD
  • Upvote 1

eto recemo da se ovd`radi o mojoj glavi,vratu,rukama itd. pa cemo lipo ovu diskusiju zavrsiti i zakljuciti da mene preskocimo zbog manjka volje i jednostavno zato sto sam linguza i ne volim obaveze...od mene iskrenije i postenije ne mere biti :)...a zbog gola se ovaj put necemo svadjati jer ipak i ja volim da su englezi prvi tek toliko da francuzi dobiju po gujci od furije...narode peace,sto bi rekli nasi susjedi englezi :)
  • Upvote 2

Da ne otvaram novu temu, predlozila bi za podforum Djeca i Roditelji clanove Zelku i Auslenderku za modove :) mislim da bi bile dobre moderatorice tamo ;) pozz
  • Upvote 1