Jump to content
Sign in to follow this  
muhamedt

Kako i gdje naci normalnu ženu

Recommended Posts

Samo i zenski dio foruma pres...pretjeruje sa feminizmom
  • Upvote 1

[quote name='mell' timestamp='1340547372' post='460036']
Samo i zenski dio foruma pres...pretjeruje sa feminizmom
[/quote]

nije to feminizam,ne odredjuje me kao licnost jesam li djevica ili ne....nekim muskarcima je tesko shvatiti da i zene zele seks,a neke zene to ne zele priznati

pojasnite termin drolja,lako je jiggija banovat,a zene se moze vrijedjati,to je o.k......
  • Upvote 1

kakve veze sad ima jiggy sa ovim sto se kaze koja rijec o zenama,pa ovdje su uvjek muskarci krivi,moramo malo i na zene skociti :-P

[quote name='muhamedt' timestamp='1340532099' post='460022']
Slušajući "Words of Wisdom" pojedinih, čovjek bi trebao oženiti najveću drolju i biti sretan do neba, jer se je ipak oženio. Jer naime trebao bi biti sretan što ako se ikako uspije oženiti.
Kao što svi imamo pravo na mišljenje, pravo izbora, i ja iznosim svoje. "Ili će biti akobogda biti prava žena ili neće biti nijedna!" .
Ne mislim da ću oženiti sveticu, ali sigurno ne mislim oženiti ni kurvu, ni alkoholičarku,ni narkomanku, ni komplexašicu, ni glupaču i sl.
[b]Nije jednaka djevojka koja je pazila na svoj obraz, čuvala ga, uz brojna odricanja, sa onom koja je raskalašeno uživala u svemu. [/b]
[b]Ko god ima iskrenosti, i morala, priznat će da nisu jednake.[/b]
[b]I zato nije svejedno koju će čovjek izabrati.[/b]
[i]Svi imamo pravo na svoje izbore, jer sami nosimo rezultate tih izbora. [/i]
[/quote]

Nema nas savršenih, ne mislim samo na žene nego i muškarce.
Šta je kome normalno, pa o tome bi svako od nas mogao pisati romane, meni bi možda nešto bilo normalno dok bi nekom bilo to isto nenormalno. :))))
Činjenica da kod naših odabranika ima mahana isto kao i kod nas samih, može biti i iz prošlosti, ali kompromis mora postojati, nekad zbog nekih vrlina biramo nekog ali moramo da zanemarimo neku mahanu.

Slučaj iz stvarnosti: Tip upozna žensku koja je konobarica i ima dijete (ne zna se ko je otac). Oženi je. Siromašna porodica, kućica je bila katastrofa, ali ta konobarica je tu kućicu sredila, ubijelila, uvila je u cvijeće. Bila je radnik, vrijedna, poštovala i njega i roditelje (oboje dohranila do smrti), priklonila se vjeri, njenu kćerku su zajedno teškom mukom odhranili, iškolali, dočekali da se uda itd. Zajedničko dijete nikad nisu dobili, ali iza njih je sretan zajednički život. Mnogi su mu spočitavali "konobaricu", ali je ta "konobarica" bolja od pola žena u tom selu. ;)
  • Upvote 2

[quote name='x-men' timestamp='1340549651' post='460039']
kakve veze sad ima jiggy sa ovim sto se kaze koja rijec o zenama,pa ovdje su uvjek muskarci krivi,moramo malo i na zene skociti :-P
[/quote]

ma samo udrite po droljama,razracunajte se,a vodja vam moze biti muhamedt.....zivjeli muskarci :)
  • Upvote 1

moj muhamede zato ti sad ovdje nas pitas oogorcano za recept... covjek je kao pas rodjen da je u grupi a ne da drijema kao vuk smaotnjak kroz zivot...

Mozda i bez partnera bi ostala al bez djeteta ama nikad, iako nije sam sa djetetom biti lahko...

Moja tetka jedna bi tebi ovak rekla tako tim momcima sto grcevito traze hajd nacu ti je nekako ,a zbilja bil da je i j..em za tebe... ;)

SPominjes da svako nosi posljedice svog izbora... Pa da tako je.... Samo sto je neke posljedice i lakse u dvoje nositi, nego u starosti sma ostat...

hajd dok je cole i cokolade bar niko gladan nece biti he he

[quote name='bella swan' timestamp='1340547986' post='460037']
nije to feminizam,ne odredjuje me kao licnost jesam li djevica ili ne....nekim muskarcima je tesko shvatiti da i zene zele seks,a neke zene to ne zele priznati

pojasnite termin drolja,lako je jiggija banovat,a zene se moze vrijedjati,to je o.k......
[/quote]

Ti mi tako simpaticno zboris... :)

a to sto se tice epiteta drolje... to su izkomplekisrani muskarci, i da ddodam koji god muskarac trun drzi do sebe i svoje licnosti nikad ama bas nikad ni jednu zenu nece ovako nazvati...

ps. cini mi se da n...bica neurozu izaziva :D Edited by x-men
  • Upvote 1

[quote name='bella swan' timestamp='1340550082' post='460042']
ma samo udrite po droljama,razracunajte se,a vodja vam moze biti muhamedt.....zivjeli muskarci :)
[/quote]

evo lagano pitanje ... xD

nisi ti nikad neku zensku nazvala dorljom ? :P

a sto se tice teme mislim da sam ja dao odgovor ... ako nekog smatras nenormalnim neces ni ici na mjesta gdje se nalazi nenormalne osobe ...

a normalno da svako ima svoj stav sta opn smatra "normalnim" ... tako da svakom njegovo jer je njegov izbor ...

[quote name='lucky' timestamp='1340552608' post='460051']
evo lagano pitanje ... xD

nisi ti nikad neku zensku nazvala dorljom ? :P

a sto se tice teme mislim da sam ja dao odgovor ... ako nekog smatras nenormalnim neces ni ici na mjesta gdje se nalazi nenormalne osobe ...

a normalno da svako ima svoj stav sta opn smatra "normalnim" ... tako da svakom njegovo jer je njegov izbor ...
[/quote]

meni ova tema nije normalna!!!
  • Upvote 2

hahahha dobro sloboda govora je u pitanju ... xD

samo nisi mi odgvorila na pitanje ... xD

[quote name='bella swan' timestamp='1340553775' post='460056']
meni ova tema nije normalna!!!
[/quote]

Pa stvarno je postala bezveze tema... samo se svadjate... saburite... bice zena i muskaraca, i normalnih i nenormalnih... pun grad svega..... :))

stvarno ste smjesne,pa i vi birate skim ce te ici kroz zivot,zar to nemaju pravo muskarci?zasto se date tako brzo nalljutiti?lijepo je kad se cjenis i imas samopouzdanje ali stvarno ima covjek pravo da bira skim ce ici kroz zivot,ali opet kazem nista nije garancija,ni nevino ni one koje su imale partnera,organizuj svoj zivot onako da tebi bude dobro i osobi skojom si,onaj ko zeli takav zivot i cijenit ce trud i borbu da bude sve dobro u zajednici,onaj ili ona koja to ne cijeni,pa i treba iskoristavati nema veze musko ili zensko,ima i nas ala salameti al i zena,..

[quote name='x-men' timestamp='1340556152' post='460070']
stvarno ste smjesne,pa i vi birate skim ce te ici kroz zivot,zar to nemaju pravo muskarci?zasto se date tako brzo nalljutiti?lijepo je kad se cjenis i imas samopouzdanje ali stvarno ima covjek pravo da bira skim ce ici kroz zivot,ali opet kazem nista nije garancija,ni nevino ni one koje su imale partnera,organizuj svoj zivot onako da tebi bude dobro i osobi skojom si,onaj ko zeli takav zivot i cijenit ce trud i borbu da bude sve dobro u zajednici,onaj ili ona koja to ne cijeni,pa i treba iskoristavati nema veze musko ili zensko,ima i nas ala salameti al i zena,..
[/quote]

a ko mu brani,nek trazi sta god hoce,ali zene naziva droljama,ovakvim,onakvim....ako ce ostati djevac citav zivot,i to me briga.

imam i ja kriterije ali se nisam ovdje raskokodakala kako zelim princa na bijelom konju :)...opet bi rekli da sam nenormalna :D
  • Upvote 4

smaaaraaa covjece...

samo s e poneki nisu zapitali dali njih tako nenormalne te normalne cure zele.. kuzis...

djeluje mi skolovano malogradjanstvo :(

[quote name='bella swan' timestamp='1340543027' post='460034']
mozda cuva obraz,a daje nesto drugo haha.......da danas neko tako lako lijepi epitet drolja mi je cudno,pogledaj prvo sebe kakav si.

meni se cini da ti mrzis zene
[/quote]
Hmmm kad sam rekao cuva obraz, mislio sam metaforički...., ali čovjek u nekim sredinama nije shvaćen, jer je ispred vremena tih sredina. Opet će neko reagovati na ove moje riječi iz prostog razloga sto ih ne shvata. A znam da če reagovati jer sam ispred nekih i u vremenu i u razmisljanju.
"da danas neko tako lako lijepi epitet drolja mi je cudno".... vidi meni je čudno da se pokušava nametnuti razmisljanje da je danas biti drolja društveno prihvaćena pa čak i moralna pojava, dok se čedne i poštene djevojke pokušavaju prikazati retrogradnim, i ograničenim.
Ono što bih ja poručio čednim djevojkama, da dijamant ostaje dijamant i kad padne u prašinu, a prašina i kad je u dijamantima ostaje prašina.
Hmmm kakav sam??? -Možda me nekad upoznaš pa ćeš mi reći :).
Ne mrzim žene to je sigurno. :)

[quote name='bella swan' timestamp='1340557185' post='460072']
a ko mu brani,nek trazi sta god hoce,ali zene naziva droljama,ovakvim,onakvim....ako ce ostati djevac citav zivot,i to me briga.

imam i ja kriterije ali se nisam ovdje raskokodakala kako zelim princa na bijelom konju :)...opet bi rekli da sam nenormalna :D
[/quote]

Hej,ja sam isto zeljela princa na b'jelom konju pa sam ga dobila. :D Grdna rano,da mi je znati 'dje postoji to "savrsenstvo". Kren'la b' veceras sa 'nim ljubljanskim u 22:00h :D u potragu. :D Al',posto znam da nema,onda se poklopim i cutim. :D I "zafaljivam" dragom' Allahu da mi je dao ovo sto mi je dao. :wub: :P
  • Upvote 1

Sve djevojčice odmalena sanjaju kako će jednog dana imati svog princa, raskošno vjenčanje, prekrasni dvorac i biti sretne do kraja života. No, te iste djevojčice odrastu i shvate da sve o čemu su maštale zapravo i nema veze sa istinom. Većina djevojaka princa na bijelom konju vidi kao savršenog muškarca koji će ih činiti sretnom do kraja života iako on zapravo nema ni kap plave krvi.
[color=#000000][left][background=rgb(255, 255, 255)]No, postoji dilema čekati ili potražiti princa na bijelom konju.

[b]Ako ga odlučite potražiti…[/b]
Budite ono što jeste, mislite pozitivno, naučite prihvaćati komplimente i vjerujte kako će stvari krenuti na bolje. No prije sve morate znati šta želite i šta ste spremni ponuditi svom budućem. Stvorite ‘filter’ kojim ćete odabirati osobe s kojima ćete izlaziti na sastanak.
Nemojte pristajati izlaziti sa svakim, jer ćete se doimati poput očajnice. Sitnicama nemojte davati posebnu pažnju, kao ni fizičkom izgledu fokusirajte se na bitne karakterne kvalitete, da je pažljiv, dobar, osjećajan. Ako budete gledale kako izgleda, šta vozi vjerovatno ćete prije naići na konja u bijelom BMW-u, nego princa na bijelom konju. Ako zaista želite muškarca koji će vas čuvati kao kap vode na dlanu uz malo truda imaćete ga kraj sebe i prije nego što mislite.
[b]Ako ga odlučite čekati…[/b]
Ova opcije je puno bolja jer ako tražite ljubav svog života u većini slučajeva ćete biti osuđeni na život bez partnera. Zato je bolje stvari prepustiti sudbini, jer suđeni ako postoji, on će doći bez obzira na sve. Izlaženjem na sastanke, ulijetanjem iz veze u vezu, zapravo nećete ništa postići, nego ćete se samo sve više i više razočaravati.
[color=#000000][left][background=rgb(255, 255, 255)]
eto jednostavno napisano,tako i slobodni decki,neprenagljujte,dodje to samo...[/background][/left][/color][/background][/left][/color]

[quote name='bella swan' timestamp='1340557185' post='460072']

[/quote]
:D trebala si mu reci da ima tak'i nevista u arabiji, nisu zbilja ni skupe, kupis je za 2-3 kamile.
Jos ce roditelji garantirati i dati servisnu knjigu da je djevica i da je redovno odrzavana.
Normala :P Edited by Jiggy Bau
  • Upvote 2

nekad samo dodje konj nidj` princa :D

nego da se vratimo temi trazenja zena

a jedan moj drug trazio zenu "normalnu" (po njegovim kriterijima) i ne moze je naci...jer kad nadje ako mu spomene da je vodi sa sobom u inozemstvo on je odmah ostavlja.... kaze da ga dirnula u slabu tacku

[quote name='picasso' timestamp='1340646268' post='460197']
nekad samo dodje konj nidj` princa :D

nego da se vratimo temi trazenja zena

a jedan moj drug trazio zenu "normalnu" (po njegovim kriterijima) i ne moze je naci...jer kad nadje ako mu spomene da je vodi sa sobom u inozemstvo on je odmah ostavlja.... kaze da ga dirnula u slabu tacku
[/quote]

a kolega je negdje vani....
misli se ozeniti i u bosni je ostaviti.... svasts covjek cuje....
  • Upvote 1

e muhamede takve su ponekiim previse zamotane ;) nece na more ncovjek je uzskracen u danasnjim blagodatima...

nepasu ni takve mnogima..

sami vi poneki neznate sta bi sami sa soobom.. Bolje vam i da se i nezeneite...

meni nesto nije jasno,sebe smatras malo naprednijim u svojoj glavi a nas pitas gdje naci normalno zensko,pa pametan i inteligentan momak ne pita to po internetu nego se fati posla:-P