Jump to content
lucky

Moderatori na forumu

Recommended Posts

Ovih dana smo uveli nekoliko novina. Update foruma na zadnju verziju, FB komentarisanje itd.

Odlučili smo i mod team osvjeziti. Neki moderatori nisu toliko aktivni neki jesu al u svemu smo odlucili malo da osvjezimo mod team.

Od starih moderatora jedino je mell ostala moderator na ekonomiji jer je je radila posao moderatora, otvarala teme na podforumu za koji je bila zaduzena.

S toga ko zeli da bude moderator neka procita temu [topic='21210']Dužnosti i pravila ponašanja moderatora na forumu[/topic] i prijavi se ako smatra da moze isto ispuniti.

sta ja nisam dobro radio:-p

bicu ja moderator na podforum ostalo

vi znate da ja hocu rad i red. ja sam o ovome vana razbijao glavu prije godinu dana...
napokon i ta reorganizacija :)

Znam da malo boli i da je osjetljivo, ali zasto kod administratora vlada anarhija??? :P
Izvinite ja se ne znam ulizivati (bar ne normalno ko svi ostali) i sve, rekao bih, volim otvoreno... :)

Dali se ovaj forum smatra kao jedna online zajednica??? Ako da, onda bi valjda i svi ostali mogli nesto reci, predloziti... Tako ja npr predlazem clana @Eci Peci Pec za moderatora, daleko od toga sto mi ponekad imamo konflikte ( :) ) ali zenska zna otvoriti i pogoditi temu ono pravo! Takodjer mislim da bi je status moderatora malo spustio na zemlju i da bi vise gledala na opste stanje foruma i clanova...
  • Upvote 1

ja dosao na radno mjesto a ono otkaz haha,i samo saopstenje nisu moderatori radili svoj posao,neznam vala ni sta vise otvoriti na sex ljubav zivot...

Slozila bih se ovdje s scoobyem, mislim da i ostali daju neke sugestije, a Vi, Admini, ipak odlucite koliko cete uvaziti iste :D
Lp

predlazem @šaban da bude mod. na forumu politike

et toliko od mene

[quote name='x-men' timestamp='1336541554' post='456043']
sta ja nisam dobro radio:-p
[/quote]

ti si bio aktivan u pisanju psotova ... al zadnju temu si otvorio jos pocetkom aprila ... ako nema o cemu diskutovati na podforumu LJ Z S bar ti znas da tu uvijek ima sta za pricati ...
[quote name='Perviz' timestamp='1336551771' post='456069']
bicu ja moderator na podforum ostalo
[/quote]

nema foruma ostalo ...
[quote name='scooby-doo' timestamp='1336560971' post='456090']
Znam da malo boli i da je osjetljivo, ali zasto kod administratora vlada anarhija??? :P
Izvinite ja se ne znam ulizivati (bar ne normalno ko svi ostali) i sve, rekao bih, volim otvoreno... :)

Dali se ovaj forum smatra kao jedna online zajednica??? Ako da, onda bi valjda i svi ostali mogli nesto reci, predloziti... Tako ja npr predlazem clana @Eci Peci Pec za moderatora, daleko od toga sto mi ponekad imamo konflikte ( :) ) ali zenska zna otvoriti i pogoditi temu ono pravo! Takodjer mislim da bi je status moderatora malo spustio na zemlju i da bi vise gledala na opste stanje foruma i clanova...
[/quote]

otvri temu u prikaldnom forumu i vidjet cemo sta ce reci ostali clanovi ...
[quote name='x-men' timestamp='1336575174' post='456119']
ja dosao na radno mjesto a ono otkaz haha,i samo saopstenje nisu moderatori radili svoj posao,neznam vala ni sta vise otvoriti na sex ljubav zivot...
[/quote]

kao sto vec napisoh nisi otvarao teme ... :)

[quote name='mell' timestamp='1336575214' post='456120']
Slozila bih se ovdje s scoobyem, mislim da i ostali daju neke sugestije, a Vi, Admini, ipak odlucite koliko cete uvaziti iste :D
Lp
[/quote]

otvoriti temu u kojoj predlazete clana pa cemo vidjeti sta ostali kazu na vas prijedlog ...
[quote name='barca' timestamp='1336577796' post='456123']
predlazem @šaban da bude mod. na forumu politike

et toliko od mene
[/quote]

šaban je banovan tako da ne moze biti moderator ...

dalje vidim da su neki svatili na licnoj osnovi ... jos jedno apeliram da se procita tema navedena u prvom postu ove teme ...

Pa ko ce onda biti moderator Teen podforuma ?

Ili nece biti moderatora dok se ne aktivira podforum ?

@lucky,nije niko licno nista svatio,kao prvo svi znamo da je posjecenost foruma u zadnje vrijeme smanjenja,ja ili niko ne moze nikog natjerati da komentarise teme ako nece,mnogi nece da se javljaju na teme jer im drugi smjetaju,jedni drugima su hasumi,onaj onom smeta onaj onom,sad kad procesljas sve teme na LJ;Z;S naci ces naj manje pet istih tema sa drugim nazivima,dzabe govoriti procesljajte teme pa vidite da tema postoji,svi se znaju sluziti forumom i opcijom trazi ali niko je ne koristi,lakse je otvoriti novu temu sa starim komentarima a novim nazivom,ne treba ni biti rigorozan prema nikom toliko,odbija se sa tema a novih clanovi se samo uclanuju a niko ne komentarise,tako moze narednih 100 godina potrajati,nije problem u tome sto se skine mod ali sta se postigne stim,aktivan sam pa mislim naj vise na forumu,svaki dan sam tu,bio sam i kad nisam imao cina,sve jedno je ja se nadam da neko ko nas zamjeni radit ce bolje od nas,i otvarati nove teme,svima hvala sto su bili strpljivi na nekim ispravkama greski ali eto koliko god se trudio vazda treba vise hehe...na politici predlazem@incubusa,na LJZS Eci,i bella, Edited by x-men

Neka ovo bude ponuda i potraznja, hajte Vi (administracija) sami javno obznanite dali imate neke prijedloge. Jer ako se netko interno prijavi, samim tim gubi na kredibilitetu i postaje povlasten..
Recemo da su ovo rigorozni postupci, ove smjene. Iako sam ja to nekad davno zagovarao, okej desilo se sad na malo tezi nacin za neke... Ali hajmo javno praviti vladu :)

Evo npr "sad ozbiljno" :)
Namik je odlican sugovornik, iako ne djelimo skoro pa nikakva misljenja i zakljucke. osjetio sam da ima dozu tolerancije i razumjevanja prema drugima.
Od mene, kao aktivnog forumasa, jedan + "Namika za moderatora"

Ovim putem bih takodjer predlozio @barcu za starog/novog moderatora..
Moje je misljenje da je on jedan od rijetkih koji je pokusavao ostati neutralan, iako takodjer nije mi najomiljeniji forumas, ali pokusavam neutralno sagledati cinjenice..

Jeste mozda da je on shvatio ulogu moderatora kao tip koji nagleda situaciju/bude policajac i tu se malo povukao u komentarima i otvaranju tema.
Ali Boze moj, takva ti je politika i takav ti je nas narod. Znam da je imao dovoljno posla kod uredjivanja postova i da bi svojim komentarima izgubio epitet "neutralnog" bar je to moje misljenje zasto nije otvarao teme i zato ga je administracija ubacila u ovu listu "osakaceni statusom"
Moje je misljenje da nam bas takav treba na politici..
  • Upvote 2

I ja bih barci dala +
  • Upvote 1

Guest
Perviz nikad nije znao ništa pametno napisati :) Al sam mu moro dati plus :)

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1336596242' post='456178']
Perviz nikad nije znao ništa pametno napisati :) Al sam mu moro dati plus :)
[/quote]

moj drugaru nisi ti htio moje postove citati izmedju redova :)))
  • Upvote 1

[quote name='Skrgan' timestamp='1336601736' post='456195']
Predlazem efendiju rider-a da bude mod na religiji!
[/quote]
+PcDoctore na hardware, software, igre i internet
  • Upvote 1

iako sam vec nekoliko puta pisao nije mi tesko ponovo napisati ... ako nekog predlazete za moderatora otvorite temu u prikladnom forumu ...

Perviz , malo smanji dozivljaj ...

Majko moja jesam li ja toliko los sa rajom??? pa niko da me predlozi ni za ovaj podforum sverc a kamoli sta drugo xD :D Edited by scooby-doo
  • Upvote 1

KOME ... ČEMU "moderatori" ?

ionako će forumi za koju godiinu biti pregaženi od FB-a

--------------

neka ostane ovako bez modova, sloboda govora je i demokratija, biće bolja posjeta foruma, dok traje... :P
  • Upvote 2

To je bezze, mozda nisam toliko aktivan ali sam uvjek bio tu da editujem, sankcionisem, zatvorim, al ima moderatora opet, mell je ostala
  • Upvote 1

I admini i moderatori su vecinom neaktivni ;) moderatore ste "kaznili" a ko će vas admine :D Scobby daj rjesenje :D hahah
  • Upvote 2

[quote name='CAZINJANIN' timestamp='1336649222' post='456244']
I admini i moderatori su vecinom neaktivni ;) moderatore ste "kaznili" a ko će vas admine :D Scobby daj rjesenje :D hahah
[/quote]
Da naravno, kao sto sam rekao i ove anarhiste treba jednom skinuti :D

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,361