Jump to content
lucky

FB komentari na Cazin.NET-u

FB komentarisanje  

21 members have voted

1. 1. Å ta mislite o FB komentrisanju ?

• NiÅ¡ta
      3
    • super stvar
      9
    • bezveze
      4
    • bolje mi je anonimno komentarisanje
      4
    • ne kladim se nikako pa zato i ne komentarisem
      1

Recommended Posts

Guest
I Klix kopira sa portala novinskih agencija, odnosno oni imaju manje autorskih od Cazin.net-a :D

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1336566264' post='456097']
Pa oni koji žele svoje mišljenje dati anonimno bolje da ga i ne daju.

Ne vidim razloga da se nekoga bojimo.

Takvo je društvo kod nas - svi bi rekli svašta a niko ne bi da se zna da je on to rekao.

Kao recimo superhik i pirgo!
[/quote]

boze,mislila sam na zabavne teme...da to uradimo kao klix,politika me i ne zanima bas...i to je samo moje misljenje,nece se zbog njega ukinuti FB komentari.

ako je vecina zato,i trebaju onda biti....ja iznosim svoje licno misljenje!
  • Upvote 1

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1336566494' post='456100']
I Klix kopira sa portala novinskih agencija, odnosno oni imaju manje autorskih od Cazin.net-a :D
[/quote]

eh,nemoj ipak da se poredimo s njima :)
  • Upvote 1

Imal ko jaci! Bice sad dvojni racuna na FB da mogu komentarisati svasta !Malo ko dace sa svog profila pisati gluposti!

U svakom slucaju smo najboljiiii!

[quote name='bella swan' timestamp='1336566671' post='456101']
boze,mislila sam na zabavne teme...da to uradimo kao klix,politika me i ne zanima bas...i to je samo moje misljenje,nece se zbog njega ukinuti FB komentari.

ako je vecina zato,i trebaju onda biti....ja iznosim svoje licno misljenje!
[/quote]

mislim da nije izvedivo dijeli portal na dva različita načina komentarisanja...

na MAGAZINU nece niko psovati ... ali kad je politika u pitanju... tu je bio show... zato magazin mozda trpi zbog politickih komentara...

jednastavno sebi otvorite FB stranicu, postavite se za admina i problem anonimnog komentarisanja rjesen za 1 minut... :D

ovdje ja nebih to posmatrao kao problem kako komentarisati ... da li ce neko sa svojim pravim identitetom ili laznim komentarisati ...

stvar je da imas ljudi , evo ovdje na forumu vikinga ... uzgred cije komentare volim citati i uvijek me oraspoloze ... koji nemaju FB profil ... licno imam nekih pet sest prijatelja koji nemaju nikako registrovan FB profil ... imam poznanika desetke koji koriste FB samo radi toga da nadju nekog prijatelja s kojim su izgubili kontakt ...

znaci sa FB komentarima se ljudi ogranicavaju da mogu samo sa FB profilom komentarisati ...

imam jos toga za reci al ne mogu vise ... :)

Guest
Ima tu još jedna stvar, sad je puno više komentara na vijestima nego onda. Ispravi me ako griješim...

Uz to smo koliko-toliko riješili problem anonimnog komentiranja

Kad sam vam ja trubio da ostavite komentare kakvi su bili vi ste svi bili pametniji, a od tada kako ste poceli sta mijenjati niste vise ni stali jer sve cinite da se to koristi opet a ono niko nece... bice za dva tri mjeseca sve onako kako je bilo dok gospoda iz administracije se uvjeri da sam bio u pravu i da su samo usrali motku dirajuci komentare ikako!
Ja nisam napisao komentar od kako ste poceli zajebavati sa komentarima niti namjeravam dok ne budem mogao amonimno komentarisati, bojkotujem!
Fuck FB comments!

Guest
[quote name='Skrgan' timestamp='1336583902' post='456139']
Kad sam vam ja trubio da ostavite komentare kakvi su bili vi ste svi bili pametniji, a od tada kako ste poceli sta mijenjati niste vise ni stali jer sve cinite da se to koristi opet a ono niko nece... bice za dva tri mjeseca sve onako kako je bilo dok gospoda iz administracije se uvjeri da sam bio u pravu i da su samo usrali motku dirajuci komentare ikako!
Ja nisam napisao komentar od kako ste poceli zajebavati sa komentarima niti namjeravam dok ne budem mogao amonimno komentarisati, bojkotujem!
Fuck FB comments!
[/quote]

Pa ne možeš pustiti ljude da vrijeđaju svakoga i svaku temu okreću na relaciju korpus-autonomija. Tu su se gubile posjete i to je činjenica. Bolje imati manje dobrih komentara, nego sve loše...

Bitan je kvalitet, ne kvanitet.

cazin.NET je bio sjedište kolektivnog vrijeđanja, psovki i vulgarnog ponašanja sa anonimnim komentarima, biće i sada vrijeđanja ali u 95% manjoj količini.

@lucky,. nesto su mi sitne te brojke kada si rekao ko nema FB profil... :D

[quote name='Skrgan' timestamp='1336583902' post='456139']
Fuck FB comments!
[/quote]
Ono nisu bili komentari nego hrpa smeća i bolesnog naroda. Najjace kad na nekoj temi sporta ili magazin ljudi povezu sa Ogresevicem ili autonomijom :D

[quote name='bull' timestamp='1336587389' post='456148']
Ono nisu bili komentari nego hrpa smeća i bolesnog naroda. Najjace kad na nekoj temi sporta ili magazin ljudi povezu sa Ogresevicem ili autonomijom :D
[/quote]

sad ispada kao da ce samo pametni i civilizirani komentirati.pa vec sam citala neke komentare,ko je ogranicen i tup nece mu pomoci FB profil da bude pametniji :)
  • Upvote 2

[quote name='bull' timestamp='1336587389' post='456148']
[/quote]

Hahaha e baš to.
Pogledaš temu sex i veze a tamo se svađaju oko babe i alije. Pa u pm...

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1336592998' post='456163']
Ma neeee, to nije istina. Kaže nam tako Skrgan :)
[/quote]

pa nije istina,stalno sam komentirala na tim temama,i nikad mi napamet nije pao nijedan od njih :)eto,kaze i bella ;)

[quote name='bella swan' timestamp='1336588254' post='456150']
sad ispada kao da ce samo pametni i civilizirani komentirati.pa vec sam citala neke komentare,ko je ogranicen i tup nece mu pomoci FB profil da bude pametniji :)
[/quote]
Samo sto mi tad komentar nece pisati ogresevic, babin, seljak nego ce pisati neko sa punim imenom i prezimenom i sa svojom slikom na profilu a fejk profile je i tako lako prepoznati tako da na njih nece niko pametan ni obracati puno paznje. To je VELIKA razlika. A i oni su komentari bili dno dna, tako da ispod onog ne moze, sad ako nista bice zanimljivije

[quote name='bella swan' timestamp='1336593357' post='456166']
pa nije istina,stalno sam komentirala na tim temama,i nikad mi napamet nije pao nijedan od njih :)eto,kaze i bella ;)
[/quote]
[quote name='Namik Šepić' timestamp='1336592998' post='456163']
Ma neeee, to nije istina. Kaže nam tako Skrgan :)
[/quote]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=G6dkMsogZ30[/video]

ako je to sto nisam gledala ovog jadnika dokaz moje gluposti,uspio si...bravo....bas si mi pokazao haha

ne moramo svi misliti jednako,vec sam rekla da je to samo moje misljenje!

[quote name='bull' timestamp='1336595679' post='456174']
Samo sto mi tad komentar nece pisati ogresevic, babin, seljak nego ce pisati neko sa punim imenom i prezimenom i sa svojom slikom na profilu a fejk profile je i tako lako prepoznati tako da na njih nece niko pametan ni obracati puno paznje. To je VELIKA razlika. A i oni su komentari bili dno dna, tako da ispod onog ne moze, sad ako nista bice zanimljivije

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=G6dkMsogZ30[/media]
[/quote]

nije tacno!

Guest
Šta nije tačno?

Želiš pobiti činjenicu da je na 80% komentiranih članaka bio barem jedan komentar vezan za korpus-autonomija? Ili želiš reći da ti nisi ostavljao takve komentare? - Ako nisi to nema nikakve veze s obzirom da je takvih komentara bilo na pretek.

Opet kažem da je bitan kvalitet a ne kvantitet.

nekad je bilo jako zabavno na komentarima,a sad niti komentiram,niti imam cije komentare citati :)

i ima ljudi koji nemaju profil,to je cinjenica...ali,eto,vidjet cemo kako ce ovo funkcionirati,ja bih voljela da bude dobro,zbog portala!!!

a to namik sa kvalitetom i kvantitetom...hmmm,mislis da cemo stvarno dobiti kvalitet?
  • Upvote 1

[quote name='bella swan' timestamp='1336631211' post='456214']
[b]nekad je bilo jako zabavno na komentarima[/b],a sad niti komentiram,niti imam cije komentare citati :)

i ima ljudi koji nemaju profil,to je cinjenica...ali,eto,vidjet cemo kako ce ovo funkcionirati,ja bih voljela da bude dobro,zbog portala!!!

a to namik sa kvalitetom i kvantitetom...hmmm,mislis da cemo stvarno dobiti kvalitet?
[/quote]

bilo je i zabavno sto je svaki komentar sadržao ničim izazvanu psovku nekog balavca?
  • Upvote 1

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1336631582' post='456215']
bilo je i zabavno sto je svaki komentar sadržao ničim izazvanu psovku nekog balavca?
[/quote]

vrijedjaju i psuju i na fejs dodatku,i to na sve nacine.i to sto nisu u pravu ne sprijecava ih,jer oni misle da su najpametnij!!!pa meni je bilo zabavno...:)
  • Upvote 1

[quote name='bella swan' timestamp='1336632872' post='456218']
vrijedjaju i psuju i na fejs dodatku,i to na sve nacine.i to sto nisu u pravu ne sprijecava ih,jer oni misle da su najpametnij!!!pa meni je bilo zabavno... :)
[/quote]

U MANJOJ mjeri, puuuuno manjoj... budimo realni...

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1336634947' post='456223']
U MANJOJ mjeri, puuuuno manjoj... budimo realni...
[/quote]

aha,daj im temu autonomije haha....pa tad sam samo pocela raditi,nisam mogla vjerovati sta ljudi pisu,kakve originalne psovke ispaljuju,a i jedni i drugi nam psuju mater :)

ma nema veze,sad su ionako FB komentari,pa nema smisla rastezati ovu temu dalje!

nadam se da ce ljudi poceti malo vise komentirati !!!
  • Upvote 1