Jump to content
lucky

FB komentari na Cazin.NET-u

FB komentarisanje  

21 members have voted

1. 1. Å ta mislite o FB komentrisanju ?

• NiÅ¡ta
      3
    • super stvar
      9
    • bezveze
      4
    • bolje mi je anonimno komentarisanje
      4
    • ne kladim se nikako pa zato i ne komentarisem
      1

Recommended Posts

Danas smo na stranicu implementirali FB komentare ... kakvo je Vaše misljenje o FB komentarima ?
  • Downvote 1

Trebali bi dobiti opet jos vise na posjecnosti sajta, jer nas narod voli tu hajku Edited by bull

FB je mocan zato sto ga mi cinimo takvim ... samo u Bosni ljude vise cjeli dan na FB ...
  • Upvote 1

[quote name='lucky' timestamp='1336508256' post='456014']
FB je mocan zato sto ga mi cinimo takvim ... samo u Bosni ljude vise cjeli dan na FB ...
[/quote]

FB je zanimljiv svima, čime sam sebe čini moćnim, nije do nas nego do fejsa ...

[quote name='lucky' timestamp='1336508256' post='456014']
[/quote]
[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1336510980' post='456020']
FB je zanimljiv svima, čime sam sebe čini moćnim, nije do nas nego do fejsa ...
[/quote]
Slazem se sa luckynom. Ipak je do nas.

Guest
I ja se slažem da je FB moćan zbog nas.

A šta to nije moćno zbog čovjeka? :D

Offtopic:

kako to stvarno izgleda u facebooku i koji genijalci tamo rade:

[url="http://highscalability.com/blog/category/facebook"]http://highscalability.com/blog/category/facebook[/url]
[url="http://arstechnica.com/business/news/2012/04/exclusive-a-behind-the-scenes-look-at-facebook-release-engineering.ars"]http://arstechnica.com/business/news/2012/04/exclusive-a-behind-the-scenes-look-at-facebook-release-engineering.ars[/url]

Appleovi laptopi :D

[quote name='bull' timestamp='1336514636' post='456026']
Appleovi laptopi :D
[/quote]

Nema bolje od Apple-a :)

vijaj sad belaja....nemam profil na FB...nemam hotmail,aol ni yahoo... i ne meres komentarisati vise...haj mozda je i bolje,mogu samo sebi belaja naci :)

Guest
Heh vidim ovdje jedan glas za anonimno komentiranje.

Da je ovaj forum slučajno Facebook stranica sa onoliko aktivnih članova siguran sam da bi ta opcija imala najmanje 50% glasova naspram ostalih.

Što je ŽALOSNA realnost

[quote name='viking' timestamp='1336517293' post='456035']
vijaj sad belaja....nemam profil na FB...nemam hotmail,aol ni yahoo... i ne meres komentarisati vise...haj mozda je i bolje,mogu samo sebi belaja naci :)
[/quote]

napravit cu ja za tebe i sebe da mozemo komentarisati ... :)

meni se ne svidja,naravno :)....moje misljenje se uvijek razlikuje,ali ako na klix-u na magazinu mozes komentirati anonimno,zasto ne bi kod nas!a na politicke teme moze FB komentiranje,ali ni to nije nesto.

znaci,ako nemas FB profil,kao da ne postojis i ne mozes reci svoje misljenje.

zapravo,ja sam definitivno protiv,ne svidja mi se!!!
  • Upvote 1

[quote name='bella swan' timestamp='1336551051' post='456067']
meni se ne svidja,naravno :)....moje misljenje se uvijek razlikuje,ali ako na klix-u na magazinu mozes komentirati anonimno,zasto ne bi kod nas!a na politicke teme moze FB komentiranje,ali ni to nije nesto.

znaci,ako nemas FB profil,kao da ne postojis i ne mozes reci svoje misljenje.

zapravo,ja sam definitivno protiv,ne svidja mi se!!!
[/quote]

ha ya, bili su i anonimni kmentari prošle godine, čiji je sadržaj bio 90% psovka... .. pa sad.. registrovati se treba, kako god, ovo je jedan laksi način registracije... pošto je ima većina posjetioca...

Ja podrzavam facebook komentiranje.

Iako vec vidim stranacke obozavatelje svih nasih stranaka i zaposlenike javnih poduzeca kako kreiraju lazne profile na facebooku i komentiraju na politicki osjetljivim temama :imsohappy:
  • Upvote 4

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1336551653' post='456068']
ha ya, bili su i anonimni kmentari prošle godine, čiji je sadržaj bio 90% psovka... .. pa sad.. registrovati se treba, kako god, ovo je jedan laksi način registracije... pošto je ima većina posjetioca...
[/quote]

ja nikad nisam psovala,a kao admin na fejsu,vidim da to sto nesto objavljuju pod svojim imenom,upce ih ne sprijecava da budu prosti i primitivni :)...navela sam primjer klix-a,tako bi bilo bolje....to je moje misljenje :)
  • Upvote 1

[quote name='bella swan' timestamp='1336552033' post='456071']
ja nikad nisam psovala,a kao admin na fejsu,vidim da to sto nesto objavljuju pod svojim imenom,upce ih ne sprijecava da budu prosti i primitivni :)...navela sam primjer klix-a,tako bi bilo bolje....to je moje misljenje :)
[/quote]

Jesi ti citala komentare na klixu? Pa tamo je vise vulgarnosti nego sto je bilo na cazin.netu kad je bilo komentiranje bez registracije....

[quote name='Incubus' timestamp='1336553646' post='456074']
Jesi ti citala komentare na klixu? Pa tamo je vise vulgarnosti nego sto je bilo na cazin.netu kad je bilo komentiranje bez registracije....
[/quote]

jesam,pa sta?ima prostih,glupih,ali i duhovitih komentara....ne moramo mi biti veci katolici od pape :)...pogledaj net.hr,dnevnik.hr,index....komentari,boze sacuvaj!
toga ce biti i sa FB komentarima,budala uvijek ima,a da ne spominjem lazne profile !
  • Upvote 1

[quote name='bella swan' timestamp='1336555681' post='456082']
jesam,pa sta?ima prostih,glupih,ali i duhovitih komentara....ne moramo mi biti veci katolici od pape :)...pogledaj net.hr,dnevnik.hr,index....komentari,boze sacuvaj!
toga ce biti i sa FB komentarima,budala uvijek ima,a da ne spominjem lazne profile !
[/quote]

Ima jedan veliki problem s cazin.net-om - Mala smo sredina gdje se svi poznaju.
Isto tako na forumu se pojavljuje ekipa koja zna identitete nekih clanova (vidi primjer snake) i onda vrijedja na licnoj osnovi. I to nisu bezveze vrijedjanja.

Zato smatram ovakav nacin komentiranja bolji - pa da se vidi ko stoji iza svojih rijeci.

Iako cinjenica je da ce se lazni profili otvarati. Ja cu sve lazne profile koji budu komentirali po temama koje mene zanimaju prijavljivati facebooku. Ne trebaju ni njima lazni profili:))

[quote name='Incubus' timestamp='1336556719' post='456084']
Ima jedan veliki problem s cazin.net-om - Mala smo sredina gdje se svi poznaju.
Isto tako na forumu se pojavljuje ekipa koja zna identitete nekih clanova (vidi primjer snake) i onda vrijedja na licnoj osnovi. I to nisu bezveze vrijedjanja.

Zato smatram ovakav nacin komentiranja bolji - pa da se vidi ko stoji iza svojih rijeci.

Iako cinjenica je da ce se lazni profili otvarati. Ja cu sve lazne profile koji budu komentirali po temama koje mene zanimaju prijavljivati facebooku. Ne trebaju ni njima lazni profili:))
[/quote]

pa bas zato sto snmo mala sredina,bolje je bilo aninimno ili kad smo se morali registrirati.Pod punim imenom i prezimenom mi je bez veze,bilo je nekog sarma u tome sto se ne poznajemo.
eto,meni je registracije bila u redu,ako se vec mora nekako....
  • Upvote 1

Facebook komentarisanje će biti kvalitetnije, svatko pazi i drži jezik za zubima kad treba nešto napisati...

znamo da je ranije apsolutno svaka tema bila politizirana sa obaveznim psovkama.. to nisu komentari, vec ispoljavanje frustracije

A sta je klix neko mjerilo kakav portal treba biti ? OMG!

Guest
Pa oni koji žele svoje mišljenje dati anonimno bolje da ga i ne daju.

Ne vidim razloga da se nekoga bojimo.

Takvo je društvo kod nas - svi bi rekli svašta a niko ne bi da se zna da je on to rekao.

Kao recimo superhik i pirgo! Edited by Namik Šepić

[quote name='bull' timestamp='1336565372' post='456093']
A sta je klix neko mjerilo kakav portal treba biti ? OMG!
[/quote]

bilo bi licemjerno kopirati sa njega ,i reci da nije neko mjerilo.
  • Upvote 1