Jump to content
PacificHurricane

Ciji je forum.cazin.net i koja je svrha ovog foruma

Ciji je forum.cazin.net, i u koju svrhu navedeni forum sluzi???  

40 members have voted

1. 1. Ciji je forum.cazin.net, i u koju svrhu nevedeni forum sluzi???

• Forum je vlasnistvo odredjene manjine, i svrha foruma je korist u vidu internet zarade!
    • Forum je vlasnistvo odredjene manjine, i svrha foruma je politickog karaktera!
    • Forum je vlasnistvo odredjene manjine,i svrha foruma je opcekorisno dobro grada Cazina, mjesto transparentnih diskusija!
    • Forum je vlasnistvo svih starih, sadasnjih i buducih clanova koji su na pozitivan nacin instalirali utroseno vrijeme, i svrha foruma je opcekorisno dobro grada Cazina, mjesto transparentnih diskusija!

Recommended Posts

Diskusiju otvaram zbog jednog licnog probleme... Zbunjen sam oko svog utrosenog vremena na ovom forumu i svrhe istoimenog foruma..
Posto mi se zivotni moto kosi sa tim da sam dragocijeno vrijeme ulozio na neku stvar, pojavu ili zajednicu a da je rezultat toga svega bio negativan...
Nadam se da ce mi netko dati jake argumente da karijera jednog aktivog clana (o mom slucaju moja aktivnost, ili necija druga) ne moze zavrsiti negativno.. Jer moje misljenje do skoro je bilo da ovaj forum nije pogodjen ili osnovan na temeljima kapitalisticki prohtjeva...

Mislio sam da je ova online zajednica osnovana da siri demokraciju, ljudska prava i slobodu misljenja, da se sire misljenja i medjuljudski odnosi. Da je ovo mjesto opcekorisno za grad Cazin, njegove gradjanje i da su tvorci i ti koji odrzavaju ovaj forum svjesni ovih rijeci i da se navode prema kazanom...

Ne mogu da se pomirim sudbinom da na ovom forumu netko moze steci negativne utiske o meni, da je forum ogranicen ka pozitivizmu..
Da je ogranicena uloga pojedinca koji neovisno, logicki i pozitivno pristupa forumu..
Da politika i privatni interesi dirigiraju odredjenim stavkama na ovom forumu..

Nadam se da grijesim i da moja frustracija spram ovom forumu nema osnove...
  • Upvote 1

[quote name='scooby-doo' timestamp='1329325905' post='449256']
Diskusiju otvaram zbog jednog licnog probleme... Zbunjen sam oko svog utrosenog vremena na ovom forumu i svrhe istoimenog foruma..
Posto mi se zivotni moto kosi sa tim da sam dragocijeno vrijeme ulozio na neku stvar, pojavu ili zajednicu a da je rezultat toga svega bio negativan...
Nadam se da ce mi netko dati jake argumente da karijera jednog aktivog clana (o mom slucaju moja aktivnost, ili necija druga) ne moze zavrsiti negativno.. Jer moje misljenje do skoro je bilo da ovaj forum nije pogodjen ili osnovan na temeljima kapitalisticki prohtjeva...

Mislio sam da je ova online zajednica osnovana da siri demokraciju, ljudska prava i slobodu misljenja, da se sire misljenja i medjuljudski odnosi. Da je ovo mjesto opcekorisno za grad Cazin, njegove gradjanje i da su tvorci i ti koji odrzavaju ovaj forum svjesni ovih rijeci i da se navode prema kazanom...

Ne mogu da se pomirim sudbinom da na ovom forumu netko moze steci negativne utiske o meni, da je forum ogranicen ka pozitivizmu..
Da je ogranicena uloga pojedinca koji neovisno, logicki i pozitivno pristupa forumu..
Da politika i privatni interesi dirigiraju odredjenim stavkama na ovom forumu..

Nadam se da grijesim i da moja frustracija spram ovom forumu nema osnove...
[/quote]

Forum je odraz ljudi koji ga posjećuju. Većinom su to ljudi iz Cazina i cazinske krajine i USK.
Ti sam izvuci zaključak zašto su stvari takve kakve jesu i zašto su diskusije takve kakve jesu.

Ali ako misliš da možeš regulacijom uvesti nekog svog reda otvori ti svoj forum - to danas na webu nije nimalo teško. Međutim problem nije ni u administraciji ni u regulaciji - problem je u ljudima - i ostaje ti ili prihvatiti takvu diskusiju ili ne psojećivati forum. To je to.

Nije mi jasno sta sa ovakvim temama zelis postici???

Ako hoces da ti neko kaze da je forum vlasnistvo grupe entuzijasta koji godinama samo ulazu, onda ti ja to mogu potvrditi.
Ako zelis da ti neko kaze da se na forumu zabranjuje diskutovanje po pravilima, onda ces to cuti od hasuma koji imaju svakakve, samo ne postene namjere.
Ako zelis da cujes da je forum mjesto na kojem se vodi politicka propaganda protiv njih i njihovih politika, onda ces to cuti od mnogih koji imaju interes da svoju politicku sapu stave bas na ovaj forum.

Sve u svemu, forum je mjesto gdje su se vode diskusije o svemu i svacem i tako ce biti i u buduce. Ako neko ima namjeru nametati svoje kriterije po kojim ce raditi cazin,net forum onda ce ostati razocaran, jer je ovo mjesto gdje se uvazavaju svacija misljenja.
  • Upvote 3

forum je mjesto gdje svi mogu izreci svoje misljenje po zelji, ali nece biti na isti nacin tretirani..
moje iskustvo mi to govori..
  • Upvote 1

[quote name='snake' timestamp='1329382849' post='449308']
forum je mjesto gdje svi mogu izreci svoje misljenje po zelji, ali nece biti na isti nacin tretirani..
[/quote]

To je uvijek tako i razumijem tvoju ljutnju - ipak si ti bio najvise blacen na ovom forumu, ali to samo govori o sabanu, a i onima koji su fanovi takve politike.
Znas ono o psima koji laju...nemoj se previse sekirati ni zbog clanova ni zbog administratora.

[quote name='Incubus' timestamp='1329384068' post='449312']
To je uvijek tako i razumijem tvoju ljutnju - ipak si ti bio najvise blacen na ovom forumu, ali to samo govori o sabanu, a i onima koji su fanovi takve politike.
Znas ono o psima koji laju...nemoj se previse sekirati ni zbog clanova ni zbog administratora.
[/quote]

ma ne sikiram se ni blizu, ali takav sam covjek da ne mogu ne reagirati na nesto ako se sa necim ne slazem pa kud puklo da puklo..

[quote name='snake' timestamp='1329382849' post='449308']
[/quote]

U potpunosti se slazem sa tobom. Mozes reci svoje misljenje ali tvoje misljenje nece biti postovano na isto nacin kao sto ja naprimjer postujem svacije misljenje bez obzira da li slazem ili ne. Isto tako Amdinistracija foruma je ponekad direktno i indirektno nekorektna. Ali razumijem da i njima nije lako citati i pregledavati sve i jedan post i dolaziti do zakljucka da li su pravila foruma prekrsena.... Edited by Clark Kent
  • Upvote 1

[quote name='Incubus' timestamp='1329327172' post='449259']
Forum je odraz ljudi koji ga posjećuju. Većinom su to ljudi iz Cazina i cazinske krajine i USK.
Ti sam izvuci zaključak zašto su stvari takve kakve jesu i zašto su diskusije takve kakve jesu.

Ali ako misliš da možeš regulacijom uvesti nekog svog reda otvori ti svoj forum - to danas na webu nije nimalo teško. Međutim problem nije ni u administraciji ni u regulaciji - problem je u ljudima - i ostaje ti ili prihvatiti takvu diskusiju ili ne psojećivati forum. To je to.
[/quote]
Po ko zna koji put, ne trazim ja ovdje nikakvu regulaciju, ja ovdje trazim ravnopravnost, prosperitet..
A drugo gdje je tu logika napraviti neki novi forum, nit bi ja dobio sa tim forumom ista, i ovaj postojeci bi se samo za jos koji procenat oslabio..
Da izvrsim nekakve podjele i separaciju brani mi vjera, brani mi moj odgoj, razumom kad bih sabrao to bi bila samo negativna stvar..
Mora postojati volja za dijalogom, ja imam dovoljno zivaca da ustrajem na tome..!

[quote name='barca' timestamp='1329327758' post='449260']
Nije mi jasno sta sa ovakvim temama zelis postici???

Ako hoces da ti neko kaze da je forum vlasnistvo grupe entuzijasta koji godinama samo ulazu, onda ti ja to mogu potvrditi.
Ako zelis da ti neko kaze da se na forumu zabranjuje diskutovanje po pravilima, onda ces to cuti od hasuma koji imaju svakakve, samo ne postene namjere.
Ako zelis da cujes da je forum mjesto na kojem se vodi politicka propaganda protiv njih i njihovih politika, onda ces to cuti od mnogih koji imaju interes da svoju politicku sapu stave bas na ovaj forum.

Sve u svemu, forum je mjesto gdje su se vode diskusije o svemu i svacem i tako ce biti i u buduce. Ako neko ima namjeru nametati svoje kriterije po kojim ce raditi cazin,net forum onda ce ostati razocaran, jer je ovo mjesto gdje se uvazavaju svacija misljenja.
[/quote]
Ne radi se o nametanju nekakvih zakona, radi se o tome da je forum zapostavljen!
"Grupa entuzijasta koja godinama ulaze" kakva je to grupa ako vec odredjeno vrijeme djeluje zatvoreno??? I drugo o tom ulaganju, nikad se nije zalilo na investicije, nit je kako znam dozvoljeno nekom novom trecem licu da nesebicno da vrijeme ili novac..

Nervira me to sto je bilo x clanova koji su se jucer uclanili i sa 0 postova dobili nekakve statuse (jer su bliski nekom adminu)
Nervira me to sto je odredjeni moderator prije nekoliko ulazio i otvarao stotine tema bez da bih ijednu poslije komentarisao, kakve koristi ima placeni/nagovoreni otvarac tema za ovaj forum???
Nervira me to sto par administratora, moderatora godinama nisu radili svoju funkciju..
Sta fali tebi barca ili Ventu da budete novi admini???

Vrijeme svakog pojedinca koje je ulozeno na ovom forumu vrijedi nesto.
Ne znam zasto se islo takvom politkom da se forum sveo samo na izivljavanje slobodnog vremena i krajnje dosade..

Zale se obicni forumasi koji vise ne pisu, ja zalim isto neprisutnost admina, zalim sto se doslovno svelo na diktaturu i dovelo do potpune neaktivnosti..
Ako nekog ne zanima vise ovaj forum, kriv je jer nije desetinama drugih dozvolio da ih zanima...

[quote name='scooby-doo' timestamp='1329401625' post='449337']
Po ko zna koji put, ne trazim ja ovdje nikakvu regulaciju, ja ovdje trazim ravnopravnost, prosperitet..
A drugo gdje je tu logika napraviti neki novi forum, nit bi ja dobio sa tim forumom ista, i ovaj postojeci bi se samo za jos koji procenat oslabio..
Da izvrsim nekakve podjele i separaciju brani mi vjera, brani mi moj odgoj, razumom kad bih sabrao to bi bila samo negativna stvar..
Mora postojati volja za dijalogom, ja imam dovoljno zivaca da ustrajem na tome..!

Ne radi se o nametanju nekakvih zakona, radi se o tome da je forum zapostavljen!
"Grupa entuzijasta koja godinama ulaze" kakva je to grupa ako vec odredjeno vrijeme djeluje zatvoreno??? I drugo o tom ulaganju, nikad se nije zalilo na investicije, nit je kako znam dozvoljeno nekom novom trecem licu da nesebicno da vrijeme ili novac..

Nervira me to sto je bilo x clanova koji su se jucer uclanili i sa 0 postova dobili nekakve statuse (jer su bliski nekom adminu)
Nervira me to sto je odredjeni moderator prije nekoliko ulazio i otvarao stotine tema bez da bih ijednu poslije komentarisao, kakve koristi ima placeni/nagovoreni otvarac tema za ovaj forum???
Nervira me to sto par administratora, moderatora godinama nisu radili svoju funkciju..
Sta fali tebi barca ili Ventu da budete novi admini???

Ne znam zasto se islo takvom politkom da se forum sveo samo na izivljavanje slobodnog vremena i krajnje dosade..

Zale se obicni forumasi koji vise ne pisu, ja zalim isto neprisutnost admina, zalim sto se doslovno svelo na diktaturu i dovelo do potpune neaktivnosti..
Ako nekog ne zanima vise ovaj forum, kriv je jer nije desetinama drugih dozvolio da ih zanima...
[/quote]

Cazin.net je prije svega BIZNIS.
I ljudi koji vode cazin.net vode biznis i vode ga onako kako oni misle da je najbolje. Zato su neki modovi i admini, neki nisu.
Ovo nije dobrotvorna ustanova niti bilo kakvo udruzenje gradjana ili nesto slicno i nemoj se sa tim zavaravati.

[quote name='Incubus' timestamp='1329401931' post='449338']
Cazin.net je prije svega BIZNIS.
I ljudi koji vode cazin.net vode biznis i vode ga onako kako oni misle da je najbolje. Zato su neki modovi i admini, neki nisu.
Ovo nije dobrotvorna ustanova niti bilo kakvo udruzenje gradjana ili nesto slicno i nemoj se sa tim zavaravati.
[/quote]
O cazinetu nije nitko nista govorio, ja govorim o forumu.. to su nekad bile dvije dobro podjeljene stvari..!
stranica je posve nesto drugo, tamo sa namjerom urednici rade profesionalno neke stvari, dobivaju se reklame itd itd..

Ako se na ovom popisanom forumu ne zaradi sa aktivnoscu kao na stranici, otkud nekom pravo da zloupotrijebi svoj polozaj, tj da zapostavi ovo mjesto jer njemu nije u novcanom interesu..

Bravo to cekam vec 6 mjeseci da netko kaze..

Sta je sa ovim udruzenjem mladih koje je bila poddomena na stranici??? i ono bilo samo biznis?
kontam da se to jednom moralo privatizirati. Cak i ove svadje vodecih jer se ima tu posjecenosti, politika i novac upleteni bla bla..

Ali kojeg vraga se morao unistavati ovaj forum i zapostavljati, ogranicavati, nedjelovati pravovremeno???

Imam osmjeh na licu jer me ova ljutnja cini sretnim :D
ja cu bar svoje protraceno vrijeme naplatiti satisfakcijom...

[quote name='scooby-doo' timestamp='1329402201' post='449339']
O cazinetu nije nitko nista govorio, ja govorim o forumu.. to su nekad bile dvije dobro podjeljene stvari..!
stranica je posve nesto drugo, tamo sa namjerom urednici rade profesionalno neke stvari, dobivaju se reklame itd itd..

Ako se na ovom popisanom forumu ne zaradi sa aktivnoscu kao na stranici, otkud nekom pravo da zloupotrijebi svoj polozaj, tj da zapostavi ovo mjesto jer njemu nije u novcanom interesu..

Bravo to cekam vec 6 mjeseci da netko kaze..
[/quote]

Moze se na forumu drugacije "zaraditi":). Uglavnom ljudi sve rade iz koristi (ali ne vidim ni zasto je to lose) tako da nemoj se zavaravati - korist je i ne znam npr. dati stipendiju nekom uceniku jer ce danas sutra mozda on unaprijediti sredinu u kojoj i ti zivis. Uglavnom - sve je korist, cak kad tako i ne izgleda.

Dobro, ovdje na forumu su uglavnom neke koristi malo recimo "vise politickog" oblika.

[quote name='scooby-doo' timestamp='1329403290' post='449341']
Sta je sa ovim udruzenjem mladih koje je bila poddomena na stranici??? i ono bilo samo biznis?
kontam da se to jednom moralo privatizirati. Cak i ove svadje vodecih jer se ima tu posjecenosti, politika i novac upleteni bla bla..

Ali kojeg vraga se morao unistavati ovaj forum i zapostavljati, ogranicavati, nedjelovati pravovremeno???

Imam osmjeh na licu jer me ova ljutnja cini sretnim :D
ja cu bar svoje protraceno vrijeme naplatiti satisfakcijom...
[/quote]

Naravno. Kao sto sam rekao. Sve je biznis koliko god neko negirao i bjezao od toga.
Udruzenje mladih ima za cilj poboljsanje svoje zivotne sredine u kojem i oni zive i oni ce isto od svog rada imati korist:).
A da li to udruzenje ima jos neke druge koristi od nekoga - to ja ne znam.

Ja ne vidim cime se to forum zapostavio i unistio? Ko ga je unistio? Da ima kvalitetnih rasprava i da zelimo raspravljati pa valjda bi raspravljali. Ocito to ljudi ne zele i ne da im se. To je to.

[quote name='Incubus' timestamp='1329404979' post='449343']
Moze se na forumu drugacije "zaraditi" :). Uglavnom ljudi sve rade iz koristi (ali ne vidim ni zasto je to lose) tako da nemoj se zavaravati - korist je i ne znam npr. dati stipendiju nekom uceniku jer ce danas sutra mozda on unaprijediti sredinu u kojoj i ti zivis. Uglavnom - sve je korist, cak kad tako i ne izgleda.

Dobro, ovdje na forumu su uglavnom neke koristi malo recimo "vise politickog" oblika.

Naravno. Kao sto sam rekao. Sve je biznis koliko god neko negirao i bjezao od toga.
Udruzenje mladih ima za cilj poboljsanje svoje zivotne sredine u kojem i oni zive i oni ce isto od svog rada imati korist:).
A da li to udruzenje ima jos neke druge koristi od nekoga - to ja ne znam.

Ja ne vidim cime se to forum zapostavio i unistio? Ko ga je unistio? Da ima kvalitetnih rasprava i da zelimo raspravljati pa valjda bi raspravljali. Ocito to ljudi ne zele i ne da im se. To je to.
[/quote]
Neaktivnoscu i ignoriranjem pojedinih grupacija.. Ljudi su polako poceli odlaziti jer nisu primjetili da je i "vlasnicima" ovog foruma stalo uistinu do zdrave diskusije i pravovremenog djelovanja...

Ja imam pravo, imam argumente prozivati administraciju jer fala Bogu pa se vidi koliko su ukupno aktivni na ovom forumu zadnji godinu dvije. Takodjer i vecinu modova koje su odredjeni ljudi postavili, naravno po rezultatima. takodjer i sve ostale nepravilnosti i nebriga, nemarnost...

Ali me cudi kako sam 6 godina bio slijep na oci i dobivao pogresnu sliku da je ovo djelo svih forumasa koji su se nekako zalagali kroz odredjeno vrijeme...

Jos vise me cudi ova anketa na temi, jer izgleda nisam jedini koji je ovako caravo razmisljao...

[quote name='scooby-doo' timestamp='1329405784' post='449345']
Neaktivnoscu i ignoriranjem pojedinih grupacija.. Ljudi su polako poceli odlaziti jer nisu primjetili da je i "vlasnicima" ovog foruma stalo uistinu do zdrave diskusije i pravovremenog djelovanja...

Ja imam pravo, imam argumente prozivati administraciju jer fala Bogu pa se vidi koliko su ukupno aktivni na ovom forumu zadnji godinu dvije. Takodjer i vecinu modova koje su odredjeni ljudi postavili, naravno po rezultatima. takodjer i sve ostale nepravilnosti i nebriga, nemarnost...

Ali me cudi kako sam 6 godina bio slijep na oci i dobivao pogresnu sliku da je ovo djelo svih forumasa koji su se nekako zalagali kroz odredjeno vrijeme...

Jos vise me cudi ova anketa na temi, jer izgleda nisam jedini koji je ovako caravo razmisljao...
[/quote]

Hej ja sam clan od 30.8.2003. vjerovatno medju prvim clanovima tu na forumu i puno sam komentirao i puno pokretao rasprava, ali ne ocekujem nista za to.
Komentiram kad ima nes zanimljivo, pokrenem temu kad mi se da. Necu se zamarati administracijom. Kad mi ne budu stvari odgovarale jednostavno cu se pokupiti.
Ne razumijem zasto smatras da mi nesto tu na forumu stvaramo ili nesto tako...jednostavno prebacit ce se oni koji budu htjeli diskutirati negdje drugo kad im cazin.net forum vise ne bude pogodno mjesto za to...uostalom vjerujem da vecina nas ucestvuje i na brojnim drugim forumima razlicitih tematika...

Naravno, ima x drugih foruma, ali npr i ja i ti cazin nosimo u srcu..
Ja sam misljenja da nama ortodoksnim cazinjanima znaci nesto vise od obicnog foruma!

Ne brini dok naplatim svoju zadovoljstinu krenucu i ja nekim drugim putem!
Bar cu ostaviti nadu u zivotu da ce feudalci ovog foruma na propisan nacin zbrinuti istoimeni forum...

Nas forum je specifican iz razloga što su svi jaki na tastaturi,a kad treba nekakva realizacija ili akcija,odazvati se na neki poziv ili slicno tu se svi umire..
I opet opleti po tastaturi.... :postovanje_smile:

[quote name='scooby-doo' timestamp='1329401625' post='449337']Po ko zna koji put, ne trazim ja ovdje nikakvu regulaciju, ja ovdje trazim ravnopravnost, prosperitet..
[b]Da izvrsim nekakve podjele i separaciju brani mi vjera[/b], brani mi moj odgoj, razumom kad bih sabrao to bi bila samo negativna stvar..

Nervira me to sto je bilo [b]x clanova koji su se jucer uclanili i sa 0 postova dobili nekakve statuse (jer su bliski nekom adminu)[/b]
Nervira me to sto je [b]odredjeni moderator prije nekoliko ulazio i otvarao stotine tema bez da bih ijednu poslije komentarisao[/b], kakve koristi ima placeni/nagovoreni otvarac tema za ovaj forum???
Sta fali tebi barca ili [b]Ventu da budete novi admini[/b]???

Ako nekog ne zanima vise ovaj forum, kriv je jer nije desetinama drugih dozvolio da ih zanima...[/quote]

1.Bože sačuvaj da bi ti bio za kakve separacije, samo što bi određivao vjernicima i one koje ti ocijeniš kao nevjernicima o kome od javnih ličnosti smiju pisati.

2.Imena. Ko je dobio status sa 0 postova?

3.Imena. Ko je otvarao stotine tema bez da ih je poslije komentarisao?

4.Posao administratora iziskuje puno, puno, puno slobodnog vremena za usavršavanje stranice, ponekad i izdvajanje vlastitih finansijskih sredstava da bi stranica i forum radili, a "satisfakcija" je ta da taj trud često omalovažavaju ili fasuješ nepravedne optužbe.

[quote name='Incubus' timestamp='1329404979' post='449343'][b]Moze se na forumu drugacije "zaraditi"[/b] :). Uglavnom ljudi sve rade iz koristi (ali ne vidim ni zasto je to lose) tako da nemoj se zavaravati - korist je i ne znam npr. dati stipendiju nekom uceniku jer ce danas sutra mozda on unaprijediti sredinu u kojoj i ti zivis. Uglavnom - sve je korist, cak kad tako i ne izgleda.[/quote]

Mene jako zanima kako obzirom da sam na forumu otprilike otkad i ti, a nisam zaradio ni u jednom pogledu (osim u onom ljudskom jer sam upoznao puno sjajnih ljudi). Neke stvari se ipak rade i bez opterećenja interesima. :)

ja cu samo pitati ove sto im ne pase nesto na forumu,da li bi vi vodili bolje forum i recite direktno ko je to po vama kocnica na forumu?nabrajajte po imenima,hemo biti direktni u svemu..

[quote name='Vento' timestamp='1329411265' post='449354']

Mene jako zanima kako obzirom da sam na forumu otprilike otkad i ti, a nisam zaradio ni u jednom pogledu (osim u onom ljudskom jer sam upoznao puno sjajnih ljudi). Neke stvari se ipak rade i bez opterećenja interesima. :)
[/quote]

E pa o tome ja govorim. Ne mora se zaraditi materijalno. Ja sam isto na forumu jer mi neke diskusije ipak gode, godi mi i čuti različita mišljenja itd itd.. i profitiram od toga (duhovno) :)

1. ne nedaj Boze, nego se mora imati respekta prema javnim licnostima. Bio to reis ili Dodik. Takodjer prema vjernicima, sloboda vjeroispovjesti. Meni nije fino ako neko pali Kuran ili Bibliju. to je samo poziv na mrznju, takodjer kad se neko zajebava na racun vjere...

2.Jedan od zadnje primjecenih je onaj sto je sa nula postova bio VIP i njegov prvi post je bio napad na drugog clana gdje je spomenuo govna. manje od 6 mjeseci se to desilo. napisao je jos dva ili tri posta na toj temi i onda je isceznuo. uvjeren sam da se sjecate toga..

3. Meca, znaci ima vise od godinu ipo sto osim otvaranja teme nije napisao niti jedan post...

4. Znaci makcode je zaduzen za tehnicki dio foruma. cojek radi sve perfektno..
[b]Ponavljam ne pricam o stranici, niti cu kad zadriti u to polje, sto vise i sam podrzavam rad stranice, par puta sam i sam vam exluzivno slao neke stvari. I voljan sam podijeliti bilo sta. Skidam kapu za stranicu[/b]...
Ali da nastavimo biti otvoreni.. Ibro je odavno zasutao, Doticni Nermin, magli mi kroz sjecanja da je taj covjek ovdje ikad i bio :)
Picaso i Profac odavno su nevazan faktor na ovom forumu, ali eto jos posthumno nose ordenja :D i onako progovore svaki kvartal i tako to..

i jos par moderatora koji su godinu dvije totalno sutjeli. npr za x-mena smo lobirali mjesec dva..

Nekontam vas dvojicu, sto ti Vento i ti Barca koji ste ustrajali u svojim duznostima i do dan danas. Zasto vas nisu prepustali kao logican izbor za nasljednike generacija???
A i Clark je takodjer sutao odredjeno vrijeme dok nije promijenio stranu..

I ostaje Baschar al-Assad :mosking: naravno zalaganje ovog admina je zadnjih godina neupitna, nosi covjek na svojim ledjima sve. Samo sto to meni izgleda vise kao rezim a ne slucajni odabir glave kuce..

Zasto zanemarivati povremena kukanja na forumu kako nije nesto u redu??? Gdje je tu ravnopravnost da i obicni clanovi ne mogu ucestvovati u reogranizaciji..
Zasto se ne zeli renovirati ovaj forum.

Kako to da se na stranici svaki mjesec pojave neki novi urednici i konstantno se mijenjaju. A na forumu se ufatila paucina... Edited by scooby-doo
  • Upvote 2

[b]"A i Clark je takodjer sutao odredjeno vrijeme dok nije promijenio stranu.."[/b]

KAKVU SAM JA TO STRANU PROMIJENIO????? PRESAO IZ DNZa u SDA????? POSTAO "KORPUSOVAC"???????POSTAO ZENSKO????? :D
Scooby postujem te ali ponekad moras paziti sto govoris o clanovima jer tvoje misljenje o nekom nije uvijek realnost!

[quote name='Clark Kent' timestamp='1329414222' post='449365']
[b]"A i Clark je takodjer sutao odredjeno vrijeme dok nije promijenio stranu.."[/b]

KAKVU SAM JA TO STRANU PROMIJENIO????? PRESAO IZ DNZa u SDA????? POSTAO "KORPUSOVAC"???????POSTAO ZENSKO????? :D
Scooby postujem te ali ponekad moras paziti sto govoris o clanovima jer tvoje misljenje o nekom nije uvijek realnost!
[/quote]
gosp Gable, jedan drugi validation member :D
halali ako si se nasao prozvan. Ti si za pohvaliti aktivan i da se sa tobom nekako :)

[quote name='scooby-doo' timestamp='1329414497' post='449366']
gosp Gable, jedan drugi validation member :D
halali ako si se nasao prozvan. Ti si za pohvaliti aktivan i da se sa tobom nekako :)
[/quote]

No problem...Halalim :rolleyes:

[quote name='[I-B-R-O]' timestamp='1329419913' post='449369']
Facebook cojece :)
Satra, ubi puru :)
[/quote]
morao sam sjesti i zapaliti. Odmah sam nazvao Kleopatru da mi prelije strahu jer sam izgleda poceo buditi duhove ovog foruma :D
1. zadnji crveni koji je izustio argument o facebook-u, mah necemo pocinjati tu temu..
2. tvoj zadnji post je bio krajem 2008 godine kako ovdje u inventaru stoji.. Bas sam neki dan dobio iz ministarstva kulture Grcke dopis da te planiraju uvrstiti u mitska stvorenja :sarcastichand:

Nikad se nija radilo o kvantitetu nego o kvalitetu..
da te interesovalo, davno bi se ti bavio se ovom tematikom i problemom a ne ja..

Ali opet drago mi je vidjeti post cuvenog forumasa ibre.. nesto kontam mozda moja djeca dozive tvoji novi post, bar u ovom stoljecu :bye: