Jump to content
Incubus

Agrokomerc - prilika kad bismo imali pametnu politiku!

Recommended Posts

Ti mozes samo da se napusis autonomasima kite i da se onda poslije najedes od govana pite.Mater ti svoju j**o vehabijskotalibansku.

:D

eee, nema apzb, tigar razvalio sine nikad je nece ni biti, kao sto rekoh, spali ste na vas par koji se kriju iza monitora. BiH sine;

U slučaju novog rata ja bih zamolio Sondu da ostavi u reziju ime, prezime i ostale podatke da dođemo proslaviti.

• Upvote 1

Ama, okanite se više Kladuše, Sonda je vaš Cazinjanin. :D

Ali mu je Kladuša sveta, ko vehabiji Meka. :D

• Upvote 1

Hani sonda za 30tak godina dok turska jos malo ojaca pa ce raditi yatagan opet za tebe i one iz ravnogorskog. A ja molim boga da docekam to pa da te ja nadjem makar morao u jednoj tuci svoj kateter nositi.

Jaro niste vi dobili dobru lekciju a ja da se pitam ne bi bio ostavljen ni jedan na zivotu a taj vas usrani dnz proglasiti drzavnom prijetnjom i pozatvarati ih na 60 godina zatvora pa da izidju senilni ko onaj tvoj lopov babo sto mu sve propade.

U slučaju novog rata ja bih zamolio Sondu da ostavi u reziju ime, prezime i ostale podatke da dođemo proslaviti.

Ma izvuci ga iz pecine u kojoj se rodio i silovati ga trkljom ko Gadafija a on nek pjevaaa fikreeete dobi ga u praksu zbog tebeee

Dzehennem ako bog da za murtede pa nek gore sa ostalim ubicama muslimana. Kad krepaju treba pašče sa njima zakopati u grob. Edited by Cain

Ti mozes samo da se napusis autonomasima kite i da se onda poslije najedes od govana pite.Mater ti svoju j**o vehabijskotalibansku.

Reci onda ko si da ti se dođemo napušiti kite :D

on bi volio nekom nesto dokazati  al mu ne uspjeva pa postaje nervozan na samog sebe i oboli covjek pojedega to,,nemojte mu to raditi:-)@ciklama je u pravu ovo on je iz Cazina nije iz Kladuse,poslat mu je profil nadleznima oni to ispituju....

u sumatcu agrofeniks nista ne radi ... malo razrovali za kamen temeljac i sve sada stoji prazno ... 

u sumatcu agrofeniks nista ne radi ... malo razrovali za kamen temeljac i sve sada stoji prazno ...

Izgleda da se nije primio kamen temeljac......Bice novi na proljece,al je bolji kalem(vec je zvanicno najavljena izgradnja trznog centra)

Nece vise biti DNZ-a,osniva se druga stranka,saopstio bi ime ali necu jos zbog poznatih razloga.Dovidjenja izdajnici Dolicu i Mulalicu.Povedite sad svoje sljedbenike ako budete imali koga voditi.Mozete se uzeti pod ruku i u Sarajevo onom debelom prascu Cericu na rame se osloniti i plakati.Zaigrajte kolo ali pozovite u kolo i Alijiccu-bega,Hafezu Sabljakovic i ostale igrace Sarajeva.Gradili ste karijeru i bogati li se na Abdicevoj harizmi,imidzu i imenu.Dosta je bilo Trojanci,znali smo mi za vas ali takvo je vrijeme bilo pa se nije nista moglo poduzeti.Sad je drugo vrijeme.

Volio bih da mi neko pojasni jednu stvar, malo je konfuzno: ako su autonomaši izdajnici, šta su onda izdajnici među autonomašima? Jesu li izdajnici na kvadrat ili su izdajom izdajnika prestali biti izdajnici?

Opet sami sebi mažu oči, jedva čekam dan kad ce ona svinja stara krepati i s njim onda kokosari gube sve nade pa ce napokon shvatiti ko je šef.

Izgleda da se nije primio kamen temeljac......Bice novi na proljece,al je bolji kalem(vec je zvanicno najavljena izgradnja trznog centra)

šta drugo očekivati od osudjenog ratnog zlocinca ... 

interesantna je "tisina" na forumu u vezi jos jedne obmane naroda od strane osudjenog ratnog zlocinca ...

Volio bih da mi neko pojasni jednu stvar, malo je konfuzno: ako su autonomaši izdajnici, šta su onda izdajnici među autonomašima? Jesu li izdajnici na kvadrat ili su izdajom izdajnika prestali biti izdajnici?

Izdajnici su uvijek izdajnici, bez obzira sto jedni pokusavaju oprati ruke i necistu savjest pricom o navodnoj visegodisnjoj zaludjenosti pa ce u svrhu svoje odbrane svakog ko im ukaze na savjest nalijepiti etiketu ovog ili onog (procitaj fiskalov odgovor meni par postova vise), po dobro zazradjenoj taktici SDA i njezinih derivata (tu spada i DNZ). Drugi i dalje srljaju  istim putom kao i 93. u nesto imaginarno sto niko ni nazrijeti ne moze osim njih i njihovog vozda. Sustina je da su to iskljucivo licne razmirice i interesi ljudi koji su do jucer tvrdili da niti jedna stranka u BiH nije nikad i nece biti jedinstvenija od njihove. 

Sve ti je to: "Promuckaj i prospi".

Edited by barca

Ja sam i dalje fasciniran isključivošću stavova kod pojedinaca. Čini mi se da je palo isprranje mozgova u sjevernokorejskom stilu. Niko da sasluša sagovornika, razmisli malo, presabere se...

Diskusija podrazumijeva dvije ravnopravne strane u kojoj niko ne može polagati monopol nad istinom i samo istinom.

Nije problem sutnja na forumu,problem je sutnja drzavnih organa. Sumnjive pozajmice i nevracanje istih(prevara).Koristenje imovine Agrokomerca u Hrvatskoj u licne svrhe.Krsenje uvjetnog otpusta. Neplacanje poreza.Neplacanje radnika.Izbjegavanje vracanja kredita.Krajnje upitna akrivnost na radovima u Sumatcu itd...........

Ako je već poznato, da li je iko podnio krivičnu prijavu? Ekonomski kriminal je kriminal kao i svaki drugi.

Meni ce biti drago ako moje dijete jednog dana se pocne zanimati za historiju naseg kraja i uopste BiH, pa mu babo pokaze svoje misljenje :) znaci kao i ovih zadnjih godina, a sad kako je na slobodi jos direktnije i argumentovanije F.A zvani babo srlja u historiju da bude zapisan kao izdajnik, prevarant i ratni zlocinac.. Slicno nesto kao Draza, a i sami autonomasi me podsjecaju na cetnike! Takvima ni na onom svijetu tesko da ce neko promijenuti misljenje...
  • Upvote 1

Pa nije valjda da su ga opet talibani opljackali.

• Upvote 1

Posted · Hidden by barca, September 16, 2013 - vrijedjanje
Hidden by barca, September 16, 2013 - vrijedjanje

Meni ce biti drago ako moje dijete jednog dana se pocne zanimati za historiju naseg kraja i uopste BiH, pa mu babo pokaze svoje misljenje :) znaci kao i ovih zadnjih godina, a sad kako je na slobodi jos direktnije i argumentovanije F.A zvani babo srlja u historiju da bude zapisan kao izdajnik, prevarant i ratni zlocinac.. Slicno nesto kao Draza, a i sami autonomasi me podsjecaju na cetnike! Takvima ni na onom svijetu tesko da ce neko promijenuti misljenje...

Mi autonomasi vjerujemo samo u ovaj svijet.Zato smo najsretniji kad nam pusite kitu i jedete od govana pitu.

Nije problem sutnja na forumu,problem je sutnja drzavnih organa. Sumnjive pozajmice i nevracanje istih(prevara).Koristenje imovine Agrokomerca u Hrvatskoj u licne svrhe.Krsenje uvjetnog otpusta. Neplacanje poreza.Neplacanje radnika.Izbjegavanje vracanja kredita.Krajnje upitna akrivnost na radovima u Sumatcu itd...........

A ciji je Agrokomerc?? ko moze dokazati i pokazati papire sa federalne razine koliko ima kapitala u Agrokomercu.Koliko imate kapitala u TA-Mostar? Drzava se ne oglasava po ovom pitanju jer drzava i ne postoji.Ko je ulagao u razvoj Agrokomerca od njegovog osnivanja do dana propadanja i pljackanja od strane SDA stranke. Sta ako se pojave povjerioci iz bivsih Jugoslovenskih Republika.Bosna i Hercegovina nije drzava,nego je po Dejtonu ugovorna zajednica,nesto slicno Jugoslaviji.Dok je bilo para,bilo je pjesme i muzike,kad je nestalo para,doslo je do razlaza.Pricati o drzavnim organima je izlisno.Mene zivo interesuje mozes li uporti prstom i pokazati koji su to drzavni organi.A na ovo mi posebno odgovori,da li je Opstina drazvni organ/ustanova.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Biće da je ovaj sonda prošao kurs kod Dobrice Ćosića koji je pozvao Srbe "da lažu kreativno i maštovito zarad ptariotizma" (citaj velikosrpske ideje).

Ko kaže da BiH nije država odnosno da je kako ti lupaš "ugovorna zajednica"??

BiH ja svojim ustavom upravo Država i sa Dejtonom je pored nastavka njenog državotvornog kontinuiteta i teritorijalnog integriteta dobila i garancije velikih sila da to ne može i ne smije biti narušeno.

U administrativnom smislu se sastoji od dva entiteta a entitet najbliže rečeno znači region!(region sa aspekta neke državnosti=prdina bara)

Za sve ono što nije regulisano Dejtonskim sporazumom kao novim ustavom je i dalje na snazi prethodna zakonska regulativa R BiH koja je i tada bila međunarodno priznata država.

Zapamti jado,,DRŽAVA!

• Upvote 2

Ako je već poznato, da li je iko podnio krivičnu prijavu? Ekonomski kriminal je kriminal kao i svaki drugi.

Čuj podnio prijavu,to je isto kad bi neko od tebe tražio da hodaš gol po čaršiji samo da bi dokazao da si muško.Ispada da organi gonjenja i otkrivanja ne gledaju televiziju,ne čitaju novine,ne znaju za internet i ne izlaze u grad....

Ako važi da je neprijatelj mog neprijatelja moj prijatelje,te ako važi da množenjem dva negativna broja dobiješ pozitivan rezultat,onda je izdaja izdajnika pozitivan događaj. Onako usput mislim da se unutar DNZ radi o obračunu dva koncepta,jednoga koji je Autonomiju smatrao zaista privremenim rješenjem i drugoga koji je zagovarač koncepta "što gore to bolje" pa i po cjenu nove autonomije i novog haosa..

Neke stvari se gone po službenoj dužnosti, kao npr. krvni delikti. Druge po krivičnoj prijavi koju svako može da podnese. Ako tebi neko nešto ukrade, naravno da policija neće doći i napraviti uviđaj i započeti istragu, dok ih sam ne pozoveš i podneseš prijavu. Ako i dođu na uviđaj a ti ne podneseš prijavu, slučaj se obustavlja. Tako to funkcioniše, kako za male, tako i za velike krađe.
Dokazivanje nečeg je slučaj za sebe, ako ne postoji dovoljno dokaza, ili su dokazi slabi, sve pada na sudu. A tada slijedi protivtužba za povredu časti, izgubljenu zaradu i drugu materijalnu i nematerijalnu štetu, zbog toga na sud dolazi samo ono što tužilac procijeni da može dobiti.

Biće da je ovaj sonda prošao kurs kod Dobrice Ćosića koji je pozvao Srbe "da lažu kreativno i maštovito zarad ptariotizma" (citaj velikosrpske ideje).

Ko kaže da BiH nije država odnosno da je kako ti lupaš "ugovorna zajednica"??

BiH ja svojim ustavom upravo Država i sa Dejtonom je pored nastavka njenog državotvornog kontinuiteta i teritorijalnog integriteta dobila i garancije velikih sila da to ne može i ne smije biti narušeno.

U administrativnom smislu se sastoji od dva entiteta a entitet najbliže rečeno znači region!(region sa aspekta neke državnosti=prdina bara)

Za sve ono što nije regulisano Dejtonskim sporazumom kao novim ustavom je i dalje na snazi prethodna zakonska regulativa R BiH koja je i tada bila međunarodno priznata država.

Zapamti jado,,DRŽAVA!

Pa sta su ostale drzave nego ugovorene zajednice ? xD Ma pusti tu budalu autonomasku, taj samo gluposti prica, sere i jede na istom mjestu.

• Upvote 1
  • Downvote 1