Jump to content
Sign in to follow this  
EcI PeCi PeC

Pedofilija

Recommended Posts

I gori smo od zapada.. zasto.. pa jednostavno dosta toga ima lice vjere... vjernik odma je dobar... zadnji primjer pedofilije u Cazinu.. dosta se desava po tim mantilom vjere... moje misljenje da previse ljudi vjeruje u to da je ramazan za to nama dat da unaprijed mozemo grijesitii i da se taj mjesec saperemo od svega..
drugo kod nas su sve teme koje su skaljive TABU...tako da se dosta sa zrtvama manipulisati moze...
trecekad se vec dicimo kao muslimani i ricemo i bucemo.. kako to da se po zapadu mjeriti mozemo...

ecika o kojoj naciji mi govorimo ili sta ti zelis reci sa ovim,jel opet nesto vjersko ili?pedofili su i u vjerama i u nevjerma tako da koliko sam primjetio muslimani i islam je problem ,svi smo drugaciji,mene iskreno ne zanima koje dobar vjernik ko nije mene ja zanimam a karakter i glava nam nisu isti niukog,lucky je rekao i svi znamo pedofila iz cazina za kojeg ja ikad nebi pomisilo da je pedofil ali eto to je tako,kad ne mislis o nekom nesto jer ti to karakter nedoupusta da mislis lose o covjeku ono se bas obistini da je neko o kome si mislio da je normalan nenormalan,pedofila nema samo po zapadu ima ih na citavoj zemaljskoj kugl..i od zivotinja kojima je hormon homoseksualizma pa do ljudi kojima je mozak tako reci naj inteligentnije bice na zemlji isto homosaksualizmom zrace ti neki umovi.priroda i normalnost bitna ako mi bilo ko kaze da je homo normlano ja isto tu osobu smatram nenormlanom,tu normlanost je izmislila ta nekakva demokratija ali ko medicina sta kaze o tome,sta kaze medicina o pedofiliji?psiholozi porucavaju i kazu homosexualizam je normalna orjentacija i izbor ,pa ko kaze da je taj psihijatar normalan kad moze tako reci a medician kaze suprotno.. Edited by x-men
  • Upvote 1

[b]Nije Islam problem[/b].. Nego pojedini muslimani imaju dva lica... Kuzis...Vjera nijedna nije problem...I treba biti maximalna tolerancija sto se toga tice...
POneki ljudi sto se pridrzavaju ti neki vjerski pravila, si dozvole neke stavri da se ja pitam kako je to uopste moguce, ako je taj toliki strah od boga tu i prezentan svakim dahom i korakom.. Jes u prici i na onom licu sto se narodu zeli da pokaze predstavi....

Meni je drago sto se mnoigi osvjescuju po nekim pitanjima.. Preokret je i kod nas...

I nije samo taj jedna slucaj u Cazinu gdje je mulsliman silovo necije djete.. Postoje osudjeni didovi komsije hodze etc.... Gdje neki stari krkani jure necije kcerkice po carsiji.. Kuzis... I ta forma nasilja ide u pedofiliju...

A sto se tice homosexulnosti zamisli sin ti sutra bude tako sojecao.. Samo si to na tren zamisli... Dali bi ga prestao voljeti?? Nije valjda da bi nebi bio vise tvoj sin...

I to vase demokratija nepije vode.. Jos prije rata su vozicci bili i to bez sina.. U TITINOJ drzavi joos... To je oduvijek postojalo.... I popricajte malo sa covjkeom ili zenskom koja tako osjeca pa ce te vidjeti da it ljudi se takvi i sa tim osjecajima radjaju...

Opustite se pa ce vam lakse uci he he he he ja umri...

x-men kada dodjes u Cazin javi se da te castim ... xD

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1328863123' post='448898']
[b]Nije Islam problem[/b].. Nego pojedini muslimani imaju dva lica... Kuzis...Vjera nijedna nije problem...I treba biti maximalna tolerancija sto se toga tice...
POneki ljudi sto se pridrzavaju ti neki vjerski pravila, si dozvole neke stavri da se ja pitam kako je to uopste moguce, ako je taj toliki strah od boga tu i prezentan svakim dahom i korakom.. Jes u prici i na onom licu sto se narodu zeli da pokaze predstavi....

Meni je drago sto se mnoigi osvjescuju po nekim pitanjima.. Preokret je i kod nas...

I nije samo taj jedna slucaj u Cazinu gdje je mulsliman silovo necije djete.. Postoje osudjeni didovi komsije hodze etc.... Gdje neki stari krkani jure necije kcerkice po carsiji.. Kuzis... I ta forma nasilja ide u pedofiliju...

A sto se tice homosexulnosti zamisli sin ti sutra bude tako sojecao.. Samo si to na tren zamisli... Dali bi ga prestao voljeti?? Nije valjda da bi nebi bio vise tvoj sin...

I to vase demokratija nepije vode.. Jos prije rata su vozicci bili i to bez sina.. U TITINOJ drzavi joos... To je oduvijek postojalo.... I popricajte malo sa covjkeom ili zenskom koja tako osjeca pa ce te vidjeti da it ljudi se takvi i sa tim osjecajima radjaju...

Opustite se pa ce vam lakse uci he he he he ja umri...
[/quote]

ma znam ecika ima svakakvi ljudi svagdje,i ovdje ima starih klipana kojima dolaze maloljetnice i placaju ih za usluge a kod nas isto tako,neki bogatiji imucniji zavode te maloljetnice u toplo auto i svasta nesto ali iskreno da ti kazem,nemam cerku a da imam ma ne moze tebe zavesti neko ako ti imas savjest i znas da to nije dobro,,pitao bi te jedno privatno pitanje oko hmosexuaizma ali necu hehe,kad vec kazes da se opustimo pa ce uci lakse al neka doce i to pitanje na red hihih,,lucky popicemo mi kafu i posjediti...hehe

x man mjesate kruske i jabuke... cak i na zapadu oni koji se nejavise grce na homosexuaöozam su u najmanje bi...

[b]I samo vam kazem da homosexualac i pedofil nisu isto[/b].. imam prijatelje homice bolji i casniji su ljudi od ponekog hetero muskarca...

na kraju meni se cini da sam ja nekog poskakljila sa ovim jurenjem necji curica pocarsiji... pa pokusa paliti paliti..

nemoj pa se neboj

x man neodgovori mi ono pitanje za sina.... sta ako bi bio... ;)

sta bi ti uradio..

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1328952129' post='448982']
x man mjesate kruske i jabuke... cak i na zapadu oni koji se nejavise grce na homosexuaöozam su u najmanje bi...

[b]I samo vam kazem da homosexualac i pedofil nisu isto[/b].. imam prijatelje homice bolji i casniji su ljudi od ponekog hetero muskarca...

na kraju meni se cini da sam ja nekog poskakljila sa ovim jurenjem necji curica pocarsiji... pa pokusa paliti paliti..

nemoj pa se neboj

x man neodgovori mi ono pitanje za sina.... sta ako bi bio... ;)

sta bi ti uradio..
[/quote]

sta bi ti da tvoj?uci ga odmalehna sta je ispravno pa nece biti ono sto mnogi postaju i nakon osnivanja familija i pravljenja djece i svate zamisli da su homosexualci,hehe,to ako je normalno onda stvarno ljudska vrsta propada na naj nize nivoe karaktera i normlanosti..

[quote name='x-men' timestamp='1328986036' post='449019']
sta bi ti da tvoj?uci ga odmalehna sta je ispravno pa nece biti ono sto mnogi postaju i nakon osnivanja familija i pravljenja djece i svate zamisli da su homosexualci,hehe,to ako je normalno onda stvarno ljudska vrsta propada na naj nize nivoe karaktera i normlanosti..
[/quote]

cuj moj se vec interesuje za koke... ;) a i da je drugacije sigurno nebi zivio u tolikoj ignoranciji kao sto je vi prosipate... niko nebi zucnuti smio..
kaoo sto sam se uvijek za njega borila takoo bi i tad... a odjebala bi najblize koji bi oko toga sranja pricali...

ako stvarno dijelis ovo misljenje i stojis iza toga onda si malo slijep pored ociju i ni svjesan nisi u kakom svjetu zivis...

nedo bog da od bilo kog takvog sin bude homic.. nebi to tom djetetu nikad pozeljela...

u rusiji i poljskoj se podifli na silu kastriraju.. dobro risenje...

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1328998795' post='449026']
cuj moj se vec interesuje za koke... ;) a i da je drugacije sigurno nebi zivio u tolikoj ignoranciji kao sto je vi prosipate... niko nebi zucnuti smio..
kaoo sto sam se uvijek za njega borila takoo bi i tad... a odjebala bi najblize koji bi oko toga sranja pricali...

ako stvarno dijelis ovo misljenje i stojis iza toga onda si malo slijep pored ociju i ni svjesan nisi u kakom svjetu zivis...

nedo bog da od bilo kog takvog sin bude homic.. nebi to tom djetetu nikad pozeljela...

u rusiji i poljskoj se podifli na silu kastriraju.. dobro risenje...
[/quote]

eci i moj hvata za sisu sad dok je mali hehe,sale malo al nemam ja vremena da razmisljam o pederima i da se brinem oko toga,to je moje misljenje a sto se tice pedofilije oko toga se treba pozabaviti jer psolije toga dijete bilo cije ima dozivotn traume i nema onaj zivot koji bi imalo prije nego sto se desilo ,taj normlani djeciji zivot i odrastanje,oko toga se treba pozabaviti a buducnost se jos mnogo stvari dokazati jer nece ovako drustvo razmisljati ili masa kao sto sad razmislja,dosadit ce nama sviam na zemlji i doci ce do jos gorih predrasuda sto se tice pederluka.

[quote name='lucky' timestamp='1328443273' post='448610']Ja nisam želio izričito samo okriviti zapad za pedofiliju, već da se pod okriljem slobode puštaju da prodju raznorazni prirodni poremacaji ... Pogledaj kolika je dobna granica za pedofiliju na zapadu ... Istok ne spominjem jer nije nam uzor u zakonskim a ni drugim normama ...[/quote]

Zamisli da jest pa da žena u seksualni odnos može stupiti već nakon prve menstruacije (tako propisuje šerijat, zar ne?). Podsjetiću na onaj primjer iz Maglaja gdje je vehabija Smajo Abdurahmanović htio malodobnu kćerku jednog čovjeka za svoju ženu pa kad je nije dobio, ubio je oca te žene.

Homoseksualci i pedofili su neusporedivi, to smo već prije konstatovali. :P Ovi prvi su ravnopravni građani ove zemlje sa heteroseksualcima, a ovi drugi su počinioci krivičnog djela.
  • Upvote 2

[quote name='Vento' timestamp='1329482987' post='449438']

Zamisli da jest pa da žena u seksualni odnos može stupiti već nakon prve menstruacije (tako propisuje šerijat, zar ne?). Podsjetiću na onaj primjer iz Maglaja gdje je vehabija Smajo Abdurahmanović htio malodobnu kćerku jednog čovjeka za svoju ženu pa kad je nije dobio, ubio je oca te žene.

Homoseksualci i pedofili su neusporedivi, to smo već prije konstatovali. :P Ovi prvi su ravnopravni građani ove zemlje sa heteroseksualcima, a ovi drugi su počinioci krivičnog djela.
[/quote]

stvarno ne znam sta šerijat o tome kaze ...

al da dam komentar na neusporedivost ... formalno pravno je covjek pedofil ako ima sekskusalne odnose sa osobom maldjom od zakonske dobne granice ... nisam siguran al ti znas sigurno mislim da je kod nas 14 godina ... onda nije pedofil ako ima seksualne odnose sa osobom koja ima recimo 14 godina i jedan mjesec u ocima zakona jel tako ?
al u ocima nas sviju jeste pedofil ... kao sto cemo nazavati ga pedofilom ako je razlika u godinama povelika na primjer ona ima 30 godina a on 50 godina ... to je tako u ocima vecine ...

zato ja pisem da su mojim ocima , ne po slovu zakona, pedofili i homoseksualci jedni te isti ... jer su neprirodni ...
  • Downvote 1

[quote name='lucky' timestamp='1329641291' post='449531']
stvarno ne znam sta šerijat o tome kaze ...

al da dam komentar na neusporedivost ... formalno pravno je covjek pedofil ako ima sekskusalne odnose sa osobom maldjom od zakonske dobne granice ... nisam siguran al ti znas sigurno mislim da je kod nas 14 godina ... onda nije pedofil ako ima seksualne odnose sa osobom koja ima recimo 14 godina i jedan mjesec u ocima zakona jel tako ?
al u ocima nas sviju jeste pedofil ... kao sto cemo nazavati ga pedofilom ako je razlika u godinama povelika na primjer ona ima 30 godina a on 50 godina ... to je tako u ocima vecine ...

zato ja pisem da su mojim ocima , ne po slovu zakona, pedofili i homoseksualci jedni te isti ... jer su neprirodni ...
[/quote]

Po serijatu ti je granica kao sto je vento rekao kad djevojka dobije prvu menstruaciju (13-14 godina, neke i prije). To u redu? Edited by Incubus
  • Upvote 1

[quote name='Incubus' timestamp='1329815378' post='449691']
Po serijatu ti je granica kao sto je vento rekao kad djevojka dobije prvu menstruaciju (13-14 godina, neke i prije). To u redu?
[/quote]
pa to je i medicina dokazala ne samo serijati da li je istina da je mnogo 12 estogodisnjakinja po evropi zatrudnijelo,jel to serijattski ili tijelo je spremno na oplodnju u tim godinama,kako bilo da bilo rano je..

[quote name='x-men' timestamp='1329830333' post='449703']
pa to je i medicina dokazala ne samo serijati da li je istina da je mnogo 12 estogodisnjakinja po evropi zatrudnijelo,jel to serijattski ili tijelo je spremno na oplodnju u tim godinama,kako bilo da bilo rano je..
[/quote]

Pa da, ali se govori o tome kako ta posast dolazi sa zapada. Znaci ako i zapad stavi granicu kao serijat da je to o.k. ako je cura imala menstruaciju onda bi i zapad brzo potpisom pera skinuo puno slucajeva pedofilije i mogao reci - "toga kod nas nema:)".
  • Upvote 2

Takve ljude treba iskreno samo pobiti ... nedo Bog da mi ko samo dijete ruzno pogleda a ne da bi ga dotakao ... bi ga vlastitim rukama ubila fujj

[quote name='Incubus' timestamp='1329831252' post='449709']
Pa da, ali se govori o tome kako ta posast dolazi sa zapada. Znaci ako i zapad stavi granicu kao serijat da je to o.k. ako je cura imala menstruaciju onda bi i zapad brzo potpisom pera skinuo puno slucajeva pedofilije i mogao reci - "toga kod nas nema:)".
[/quote]

de provjeri kolika je dobna granica za pedofiliju na zapadu pa ces vidjeti ... u nekim zemljama je 12 godina ...

ja cu se opet ponoviti ... nikom od nas istok nije uzor vec zapad ... zasto zapad koji je uzor pravdati losim sa istoka ?

[quote name='lucky' timestamp='1329849533' post='449740']
de provjeri kolika je dobna granica za pedofiliju na zapadu pa ces vidjeti ... u nekim zemljama je 12 godina ...

ja cu se opet ponoviti ... nikom od nas istok nije uzor vec zapad ... zasto zapad koji je uzor pravdati losim sa istoka ?
[/quote]

Drago mi je da je i tebi zapad uzor. Mislio sam da ti zagovaraš šerijat i islamsko pravo. Oprosti.

[quote name='lucky' timestamp='1329849533' post='449740']de provjeri kolika je dobna granica za pedofiliju na zapadu pa ces vidjeti ... u nekim zemljama je 12 godina ...[/quote]

Gdje?

U Holandiji je bila osnovana Stranka pedofila koja je htjela da se snizi granica sa 16 na 12 godina. Iz toga zaključujem da je Holandija strožija od nas, kod nas je dijete osoba koja nije napunila 14 godina.
  • Upvote 1

[quote name='Vento' timestamp='1329857157' post='449755']
Gdje?

U Holandiji je bila osnovana Stranka pedofila koja je htjela da se snizi granica sa 16 na 12 godina. Iz toga zaključujem da je Holandija strožija od nas, kod nas je dijete osoba koja nije napunila 14 godina.
[/quote]

Bilo je u Vatikanu sa 12 (a gdje će drugo nego tamo gdje je religija najmoćnija), ali su se morali prilagoditi talijanskim zakonima i sad je 14.
  • Upvote 1

pa mozda je dobro da se osnuje stranka tako ce ih bolje drzati pod kontrolom i mnogi pedofili ce se osloboditi i nece se kriti iza onog sto rade.

jel moguce ili se meni ovo cini da poneki pedofile brane i traze opravdanje za njihove postupke???

jedno je kad curica i djecacic su prerano zreli i naprave te grske rano.. tu se roditelji trebaju zapitati u cemu su zakasnili ili sta su propsutili u razgovorima ^.. ili ih nikako nije ni bilo...¨¨a drugo je kad stari krkan siluje curicu od 12 godina.. hallooo.. ja mislim da je to jasna stvar...

na fb ima jedna geruppa iz njemacke koja tarez nestalu djecu i pedofile,.,. nedavno se pojavili snicmi kako frajer siluje curicu od 5 mjeseci i sad neke sitnice us objavili u nadi da ga tako pronadju... hajte to opravdajte....

to je bolescura i te osobe bilo musko ili zensko sto na takav nacin zlostavlja treba izkorijeniti.. smao smrtna kazna njima pomaze nista drugo...

a sto se vjere tice.... sto dublje zalazim u te vode sve sam dalje od iste te......

nebitno koja, sve i jedna ima zadatak da drzi masu pdo kontrolom... Edited by EcI PeCi PeC
  • Upvote 1

Vjerovatno ste upoznati sa izrekom koji će monogi muškarci u međusobnim razgovorima upotrijebiti: "Ma može ona njega primiti ako može dohvatiti šalter"

I onda ja skontam zašto su po ovoj novoj grradnji šalteri sve niže i niže. hahahahhahahahahahahahahhaaaaaa
  • Downvote 3

Šta vam je?! Ja sam samo iznio svoje zapažanje u vezi razloga zašto su šalteri iz dana u dan sve niže i niže. Pa ne ugrađujem ih ja niti projektujem električne instalacije. Baš ste neki. Neću se više sa vama igrati na ovoj temi.

[quote name='Legionar' timestamp='1329929874' post='449830']
Šta vam je?! Ja sam samo iznio svoje zapažanje u vezi razloga zašto su šalteri iz dana u dan sve niže i niže. Pa ne ugrađujem ih ja niti projektujem električne instalacije. Baš ste neki. Neću se više sa vama igrati na ovoj temi.
[/quote]

citam neki post od tebe na religiji pa se pitam, kako je moguce da se "vjernik" ovako neslano sali???

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1331111709' post='450699']
citam neki post od tebe na religiji pa se pitam, kako je moguce da se "vjernik" ovako neslano sali???
[/quote]

Šala je šala, samo je problem što ti to doslovno shvatila. Sa zezom to ne ide tako. I normalno, to što drugi to tako kažu je isto zeza.
A o pedofiliji i pedofilima bih mogao pričati nadugačko i naširoko. Ali se na sreću ne želim još sa tim zamarati.