Jump to content
Sign in to follow this  
x-men

windows blockiert

Recommended Posts

ljudi nisam ja neki expert za ovu tehniku a dolazi mi takvo upozorenje i blokira sve sa ovom plaketom ,i moram ugasiti laptop,sta bi to moglo biti ,ima li neko ideju,ili da nosim laptop kod majstora haha,,,

Jeli se pojavi plavi ekran ili sta???
Opisi u detalje od tog trenutka kad ga upalis do kad se pocne gasiti..

Sumnjam na virus ako ti se "nesto" pojavi.
Sve je dobro dok vidis ista na ekranu :D

upalim ga normlano sve pocne raditi i najednom narandzaste boje kao pismo dodje windows blockiert i nemogu nikakve funkcije obavljati nego jos pise ako zelim da se to skloni moram platiti 50 eura,ili naravno ugasim laptop i upalim ponovo i opet radi jedno vrjeme dok se to ne pojavi...

to mi je cudno, mozes li uslikati to mobitelom, to mi prije lici na spam, kada je genuine u pitanju onda je crna pozadina i pise da je windows istekao, te odbrojava bi loginu na desktop, te mozes dalje raditi bez ikvih blokiranja, odi desnim klikom na computer te zadnju opciju properties, ne znam kako se na de kaze ali samo da vidis jel ti pise windows is activated, takodjer pri dnu novo otvorenog ekrana

uslikat cu kad opet dodje i staviti sliku,a zna mi se po nekad kad sma ja na laptop i boja promjeniti,sve se desava kad sam ja na laptop haha,

U control panelu ako uspijes pogoditi sa kojim si to programom instalirao. Mozda sklones. U suprotnom novi sistem ce ti svakako ubrzati comp :)

Malware je u pitanju.

Probaj sa nekim alatom za detekciju virusa: Malware Bytes ili McAfee Stinger (http://www.mcafee.com/us/downloads/free-tools/how-to-use-stinger.aspx), njega ne moras instalirati.

malwarebytes je ekstra, ima free scan te i tako je efikasan, to sam bojama, jelda izgubi onu kristalnu boju te postane ko bruseno staklo, to je to

A to je sve kad se ne gleda na kvacice kad skidas kakav player il programcic i sta ti sve nudi..!
Tacno cu se jednom snimati kad mi dodje kakav comp u sake a ono ššššesnessst toolbara dodano :suicide:

[quote name='PC_DoctorE ' timestamp='1322430867' post='445145']
malwarebytes je ekstra, ima free scan te i tako je efikasan, to sam bojama, jelda izgubi onu kristalnu boju te postane ko bruseno staklo, to je to
[/quote]
od juce poslije podne prestalo je pa sad vidjet cu da li ce opet doci a malwere i mcAfe imam,jes sto se tice boje bas kao bruseno staklo,lap top je dobar ali izgleda da ja nisam dobar :-)) hvala vam javicu se ja opet ako sta bude..

[attachment=5034:achtung.JPG]
eto to je to

[quote name='x-men' timestamp='1322637565' post='445333']
[attachment=5034:achtung.JPG]
eto to je to
[/quote]