Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost

Brisanje accounta

Recommended Posts

Pošto imam pravo na privatnost iza svog nicka, a u vasim pravilima lijepo pise da imam dobijao sam prijetece poruke na moje ime i prezime preko vaseg foruma u inbox i zahtjevam da mi se obrise account. Posto ljudi znaju ko sam sad , zahtjevam brisanje svog accounta ! To je zadiranje u tudju privatnost, ista je meni narusena i vise ne zelim biti dio ovog foruma.

ok,

imas opciju prijavi poruku ... de je prijavi da nama administratorima dodje ta poruka u izvornom obliku u kojoj ti je prijeceno ...

kada dodje poruka nama administratorima nacemo nacin da obrisemo tvoj acount a da ostanu postovi ...

P.S. Nemoj smo napisati da si je obriso ...

Mislim da sam vam je vec slao, i otvorio jos temu kada mi je Grga prijetio. Pa gdje su onda prijetnje sa mojim imenom po forumu od bivseg Viziosa, i poruke njegove itd ... Sad ne mozes reci da lazem jer sam to poslao svima a Grga je dobio ban na jedno vrijeme, eto hajde sad brisite mi account da se rijesimo tog posla, da ne gnjavim vise .

[quote name='Angel of Death' timestamp='1322241707' post='445016']
Pošto imam pravo na privatnost iza svog nicka, a u vasim pravilima lijepo pise da imam dobijao sam prijetece poruke na moje ime i prezime preko vaseg foruma u inbox i zahtjevam da mi se obrise account. Posto ljudi znaju ko sam sad , zahtjevam brisanje svog accounta ! To je zadiranje u tudju privatnost, ista je meni narusena i vise ne zelim biti dio ovog foruma.
[/quote]
Ne znam od koga si i kakve poruke prijeteceg sadrzaja dobijao, ali si za to i sam kriv. Znas ti dobro razlog zbog kojeg je to tako, stavljao si screen PP na svoj FB profil, na kojem si registrovan pod svojim imenom i prezimenom, cak i nadimkom. Jutra su ovde jako hladna, pogotovo u novembru.

ok, prica s njim je zavrsena ...

Barca, on ne zna da ga njegov sef ce ostaviti ko otrnjak kada ovo sve prodje ...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,361