Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost1

Kako se obrisati s foruma?

Recommended Posts

Želio bih obrisati moj user name sa cazin.net foruma. Pokušavao sam klikati svagdje ali mi ne ide... moze li me neko od admina ili moderatora uputiti, kojim redoslijedom klikam?

I mene zanima isto, i trebali bi nam to omoguciti . To je nase pravo, niko nema pravo da nam zabrani brisanje accounta kojeg ne zelimo jer to nije vase vlasnistvo. Ja sam prvi trazio da mi se obrise poslije onog jednog lika ( ne sjecam mu se nicka), njemu ste obrisali a meni niste htjeli. Evo sad javno OPET trazim da me obrisete jer imam pravo na to !

i ja trazim brisanje sa foruma

jeste vi dosadni,to je jednostavno,ako ne zeis dolaziti ne koristis forum i kraj price al djavo vuce jelde uvjek na forum pa bi naj radije izbrisali se,uozbiljite se malo nebudite djeca,ja ako ne zelim ici na neku stranicu na kojoj sma registrovan ne moram brisati nista nego jednostavno ne idem i kraj price...

Nije bas tako jednostavno x-men, trebalo bi da se moze obrisati, mozda poslati adminu nekom molbu ili nekako drugacije. To za "jednostavno" ne idenje na neku stranicu je jadan odg i nije u tome bit.
  • Upvote 2

Nije to tako druze, ja hocu da me obrisu, znaci ne da me banuju ili tako nesto vec da mi obrisi account koji vise ne zelim jer ne zelim biti dio ovog foruma i to se mora nama priustiti, ko to nama moze zabraniti ? Jedino ako oni zele provocirati ljude s tim, a zele. Dok god ne obrisu account ja cu biti dosadan ovdje na forumu, i otvarati jednu za drugom temom da mi obrisu account jer je to moje pravo, ja sam ga napravio a ne barca, lucky, dlz ili neko deseti . OBRISITE JEBENI ACCOUNT !

razumijem vas ali mislim da bi trebali ostati dio ovog foruma u lijepo smislu mislim,ostarit ce mo svi ili neki ne dozivjeti starots pa neka mojih postova neka mog nicka ovdje ,smijat cu se za 10 godina ili 5 a i sad se smijem svojim postovima koji su stari 5 godina..

Meni nije u lijepom smislu jer sam svasta dozivio od pojedinih, tako da hocu da mi se obrise account i mirna Bosna . Svako ima pravo na svoje :)

nisi vise od mene neugodnosti dozivio ovdje sigurno hehe,pa evo me opet,,,...

Trebao bi se moci nick obrisati!!! Za takve stvari fejs optuzuju iz cijelog svijeta...!
krse se osnovna prava o privatnosti...!

Ali ne razumijem ove admine koji su vremenom uceci se ignorirati pojedince sa foruma da bi se na kraju naucili ignorirati cijeli forum..

Kemal, Angel skupite koju stoju i idemo ih tuziti :D imam dobrog advokata dole :)

[quote name='scooby-doo' timestamp='1322229644' post='444990']
[b]Trebao bi se moci nick obrisati!!! Za takve stvari fejs optuzuju iz cijelog svijeta...!
krse se osnovna prava o privatnosti...![/b]

Ali ne razumijem ove admine koji su vremenom uceci se ignorirati pojedince sa foruma da bi se na kraju naucili ignorirati cijeli forum..

Kemal, Angel skupite koju stoju i idemo ih tuziti :D imam dobrog advokata dole :)
[/quote]

Ja pokusavam sve fino s njima, do jednom . To im je dva klika i gotovo, ne znam koji ku***c glume tu ? Imam ja advokata koji ce meni to dzabe uraditi, tacnije zensko ali necu da se natezem oko toga . Necu dugo ponavljati da mi se obrise account ...

acounti se ne brisu ...

pošto je scooby vam ponudio pomoc vidite s njim da tuzite ...

Angel of death , javno the ovdje opominjem za vulgarno pisanje ... ako nastavis bit ce kaznjen u skladu s pravilima foruma ...

EDIT : ako ovo prijetis slobodno ti se stavljam na raspolaganje da vidim o kakvim prijetnjama se radi ...

pozz Lucky

Lucky vi bi trebali izlaziti u susret finim i kulturnim clanovima koji bi poslali molbu npr da im je otkriven identitet i samim pravilnikom koji se dotice teme privatnosti i javni osoba pa srediti takve probleme.!

Nebih ulazio u to na kakav nacin se ophode kemal i angel prema forumu i njihovim zeljama ali ne znam zasto ignorirati vecinu i ponasati se diktatorski???

Sa prvim susretom sa svojom nevistom pa da je pitam kao strucnu osobu kako stoji zakon u EU oko te privatnosti na netu..!

Lucky iskreno misljenje da se ti ne ponasas korektno prema osobama koji su ti trn u oku i koji na neke nacine ne podrzavaju tvoj status vodje na forumu.
po ko zna koji put apelujem da te pravne odnose i tu nepristrasnost prebacis evo npr na Ventu koji je po meni u takvim skakljivim situacijama nepristrasno i logocki se ponasao...! Jesi ti fin i cesto cool ali samo prema bliznjim i poznanicima!!!
  • Upvote 2

a vidim ti citas misli pa znas jesmol mi ljudima koji su se obracali na PP izlazili ili ne u susret ...

A sto se tice tvog misljenj to je samo tvoje misljenje na koje imas pravo ...

a ako imas kakav dokaz da sam prema tebi ili nekom drugom ko nije moj bliznji bio nepravedan iznesi na nekoj posbnoj temi da vidimo ...

a posto sam odgovrio podnosiocima zahtjeva tema se zakljucava ...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,361