Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost1

Zmije U Bih

Recommended Posts

Evo, ovo suncano vrijeme... ovdje u S. Mostu gdje sam ja trenutno ima ih ko kise. Al evo nekih korisnih savjeta oko njih...

Poskok (

Eto, ni ja ne volim zmije, jezim se od pomisli da ih gdje sretnem! Koje su najcesce kod nas i koje su otrovne? Ko zna nek digne dva prsta! :D

Ne bojim se zmija uopste. Cak sam neke drzala u ruci. Ne boji ih se moj tata,pa vjerovatno s njega preslo na mene :lol:
Nikad ih ne ubijamo (kao neki <_< ) vec ih uhvatimo i bacimo dalje od kuce..

Neki dan je jedna prosla kraj bratovog sina,koji usput ima godinu dana,i nije se ni pomjerila. Nece ti nista,ako ti njima neces nista ;)

[quote name='[_maza_]' post='235108' date='May 21 2008, 23:37']Ne bojim se zmija uopste. Cak sam neke drzala u ruci. Ne boji ih se moj tata,pa vjerovatno s njega preslo na mene :lol:
Nikad ih ne ubijamo (kao neki <_< ) vec ih uhvatimo i bacimo dalje od kuce..

Neki dan je jedna prosla kraj bratovog sina,koji usput ima godinu dana,i nije se ni pomjerila. Nece ti nista,ako ti njima neces nista ;)[/quote]
ja cu ga nagovoriti od sad da ih ubija... to je vec 8 zmija ove godine ne daj boze da naleti otrovnica i ujede dijete....

znam da je smjesno al ja zivim u zemlji gdje nema zmija :) u hollandiji nisma vidio smije nikad a njiva koliko hoces lezi gdje hoces u sumi isto tako jedino ovi predjeli koji granice sa njemackom vjerovatno ima al ovo je tako smjesno zemlja bez zmija,mozda jer je puna canabisa :)

[quote name='BeLaY' post='235147' date='May 22 2008, 00:27']ja cu ga nagovoriti od sad da ih ubija... to je vec 8 zmija ove godine ne daj boze da naleti otrovnica i ujede dijete....[/quote]

:lol:

Ti nagovoriti? :lol: Covjek u zivotu nije ubio zmiju i poslusace tebe sad sa svojih 46 godina :lol: