Jump to content
Sign in to follow this  
Banditozzzz

Komentari na stranici

Recommended Posts

Citam cesto komentare na portalu i moram reci da mi se smucilo.

Stalna svadja, prepucavanja, vredjanja, stvaranja i sirenja mrznje nista vise. Konkretno najvise izmedju rajom Kladuse i Cazina. Cemu to?

Zasto se to ne sprijeci?

Evo ja konkretno kazem i bicu malo provokativan i reci: Cazin.net kroz nebrisanje i ne pregledanje komentara na portalu siri svadju i mrznju medju ljudima iz Kladuse i Cazina, jer je omogucio mjesto i prostor za prepucavanje i vredjanje!
  • Upvote 4

evo dovoljno mi je da otvorim ovu vijest i citam komentare i cudim se:

[quote]Evlita zaprdim ti u supak tako zgoljavoj[/quote]

[quote]IMA BOGA STIGLA JE I DUDAKA KAZNA MATER MU BALIJSKU[/quote]

[quote]KLADUŠA IM NAJBOLJE ORGANIZOVANO KOMUNALNO PREDUZEĆE ZA TO ŠTO IMA U NJOJ NAJVIŠE SMEĆA LJUDSKOG NA ČELU SA OVIM GUBOM ABDIĆEM[/quote]

eto to su jedni od prvih komentara, ne zelim uopste da dalje citam, valjda vam je svima jasno o cemu pricam..

niko se nije javio na ovo? nikog ovo sto pisem ne interesuje?

samo da ubacim jos jedan komentar, mozda ovo bude interesovalo nekog?!

[quote][/quote]

Gost [url="http://www.cazin.net/usk/mars-%e2%80%9eput-za-generala-izeta-nanic%e2%80%9c/#comment-94315"]02.10.2011 15:50[/url]
kao vas nije sramota da dozvoljavate ovakve komentare za najveceg bosanskog gaziju i sehida ako bog da.Ne razumijem kako urednistvo ovakvog portala moze dozvoliti da se uopce ovako nesto komentarise.Idiotu jedan(Administrator).Volio bih te vidjeti djubre jedno danti pljunem u facu.Idiote jedan cazinski.Fujj Edited by Banditozzzz

Ljudno taki su oni :)
Govorio sam i ja svasta ali kome!!! Opusti se, upali sebi tv i uzivaj jer ovdje vladaju dozivotno :D
Na forumu se opet faca prasina ali isto kome govoriti???

p.s opet sam opozicija :P
  • Upvote 1

Mi smo takav narod, rodjeni sa teskim Krajiskim inatom i tvrdoglavost nam je mana bez obzira koliko smo obrazovanja postigli. Ovakva prepucavanja na zalost nista nisu nova. Desavaju se na netu, preko telefona, e-maila izmedju komsija, famelije itd itd. Na zalost NIKAD necemo imati isto misljenje a uvjereno i cvrsto vjerujemo da su nasi stavovi istiniti i pravedni a tudji lazni i nepravedni.

Komenatri su živa gadost.. Stvarno bi trebali nesto poduzeti oko vulgarnih komentara...
  • Upvote 1

[quote name='Clark Kent' timestamp='1317653584' post='441838']
Mi smo takav narod, rodjeni sa teskim Krajiskim inatom i tvrdoglavost nam je mana bez obzira koliko smo obrazovanja postigli. Ovakva prepucavanja na zalost nista nisu nova. Desavaju se na netu, preko telefona, e-maila izmedju komsija, famelije itd itd. Na zalost NIKAD necemo imati isto misljenje a uvjereno i cvrsto vjerujemo da su nasi stavovi istiniti i pravedni a tudji lazni i nepravedni.
[/quote]

sa dvije riječi: Bogatstvo različitosti :)