Jump to content
Dobar_Los_Zao

Pravi lovac zna kako dobiti ženu

Recommended Posts

[quote]Pravi lovci mogu povesti razgovor koji će biti jednako zanimljiv bilo kojoj dami, a koji će značajno povećati šanse da večer završi u željenom položaju.

Odabir prave teme za razgovor može biti presudan ako lovac želi odvući nekoga u krevet. Iako mnogi misle da je ‘ulet’ ključan, stari lisci znaju da je ono što se događa nakon što ste već nekoga ‘pokupili’ mnogo važnije. Govorimo o temama za prave lovce u mutnom, koji svoj plijen odaberu na licu mjesta. Koliko god to na prvi pogled zvučalo nelogično, ali lako je zaljubljenom srednjoškolcu koji je objekt svoje žudnje pomno pratio dva, tri ili više polugodišta, prije nego li je konačno skupio hrabrosti pozvati je van: on nju dobro pozna, zna što je pročitala, tko joj je frend na Fejsu, što misli o sladunjavim vampirskim sagama…. Ali samo pravi znalci mogu povesti razgovor koji će biti jednako zanimljiv bilo kojoj dami, neovisno o njezinim sklonostima i iskustvu, a koji će značajno povećati šanse da večer završi u željenom položaju.

Dvije teme s kojima nikad ne može promašiti su hrana i seks. Iz nekog praiskonskog razloga, hrana je uvijek seksi tema, čak i onima koji ne pomisle odmah na scene iz ‘Devet i pol tjedana’. Osim toga, ova tema daje mnogo manevarskog prostora za poteze poput: ‘Znam jedno odlično mjesto gdje serviraju baš takvu hranu, želiš li ga vidjeti?’ ili ‘Humus! Pripremam najbolji humus na svijetu! Želiš li ga probati?’ Jasno vam je što dalje trebate činiti…

Seks, naravno, neće spominjati izravno (neće nakon prvog pića pitati ‘I, koja je tvoja omiljena poza?’), ali ga može suptilno uklopiti u priču, tek toliko da joj zagolica maštu. Može, na primjer, prokomentirati kako ni najmanje ne zavidi klincima na klupi, koji se moraju drpati pred publikom, jer nemaju bolje uvjete. Ili joj prepričati neku smiješnu, ali seksi zgodu kojoj je svjedočio (a da ga nije nužno uključivala; bolje je ne govoriti izravno o svojim seksualnim podvizima).

Ako ona spremno prihvati temu, može i hrabrije nastupiti. Ako vidi da joj smjer razgovora nije ugodan, ne znači da joj nije stavio slike u glavu… Polako ispipava teren i dalje. I zapamtite, vježba čini majstora. Dobar majstor će vas brzo smotati, a vi nećete ni razmišljati zbog čega vam se sviđa.

cazin.net
[/quote]

koji su po Vama glavni maniri za dobar uulov,

koje je vaše glavno "oružje" ?

opustenost spontanost smjeh price koje su zanimljive a uvjek ih ima,prvi pristup je odmjeravnje pa u tom odmjeravanju uvjek naleti rijec koja ce pogoditi..
  • Upvote 1

''Djeste mačke,stig'o [font="arial, sans-serif"][size="3"][color="#2200c1"][b]WHISKAS[/b][/color][/size][/font]'' :laugh:
  • Upvote 4

Kad se pije kafa , šećer u pepeljaru a papir u kafu..." E šta mi radiš, izgubio sam se...." :D
  • Upvote 1

hmmm nebi se slozio da je bas super pricati stalno o hrani, sta ako se radi o nekoj debeloj? siguran sam da necete zavrsiti u krevetu ako tad spomenute hranu :DDD

[quote name='Banditozzzz' timestamp='1315465449' post='439948']
hmmm nebi se slozio da je bas super pricati stalno o hrani, sta ako se radi o nekoj debeloj? siguran sam da necete zavrsiti u krevetu ako tad spomenute hranu :DDD
[/quote]

ma hoces zavrsiti u krevetu sa njom i dvije porcije cevapa sa duplom lepinjom
  • Upvote 1

[quote name='viking' timestamp='1316035097' post='440577']

ma hoces zavrsiti u krevetu sa njom i dvije porcije cevapa sa duplom lepinjom
[/quote]

hahahahhahaaahhahahaahahahha!!!!!!

trebalo je to napisati na glavi ... zato i mora uspjeti ... xD

Pravi lovac ne lovi uvjek istu lovinu :D :P

[quote name='lucky' timestamp='1316190934' post='440674']
trebalo je to napisati na glavi ... zato i mora uspjeti ... xD
[/quote]
hahah vidis moras se zvrtvovati za uspjeh,,,cilj opravdava sredstvo

oruzje pravog lovca zenskarosa je odabir lovine koju je najlakse uhvatiti :D iskusan zna procjeniti na brzinu :D

[quote name='devilwoman' timestamp='1320747700' post='443826']
Mislim da u ovom slucaju lovci nisu ti koji biraju lovinu vec obratno :D
[/quote]

vi lopuze ste uvijek bile u boljem "polozaju" :dwarf:

ko je rekao da sam lopuza?
Zena MORA dati pristanak lovcu bilo cime, osmijehom, pokretom, ocima, bilo cime.
Da li bi ti prisao nekoj a vec unaprijed znas da nemas sanse?
Zato mislim da lovine biraju svoje lovce :)

[quote name='devilwoman' timestamp='1320758546' post='443845']
ko je rekao da sam lopuza?
Zena MORA dati pristanak lovcu bilo cime, osmijehom, pokretom, ocima, bilo cime.
[b]Da li bi ti prisao nekoj a vec unaprijed znas da nemas sanse?[/b]
Zato mislim da lovine biraju svoje lovce :)
[/quote]

jel postoji takva? :D

PS: to sa lopuzom je bila zeza ;)
  • Upvote 1

[quote]Zena MORA dati pristanak lovcu bilo cime, osmijehom, pokretom, ocima, bilo cime.[/quote]

pa to je to, birace onu koja prije odgovori na njegove znakove. Ona koja teze odgovara na znakove je teza lovina

[quote name='devilwoman' timestamp='1321359271' post='444211']
Ne slazem se. Dobar lovac ce uvijek birati tezu lovinu. Ali dobar lovac. ;)
[/quote]

hahah ovo mi je poznato. u mene jedan kolega je navecer prvo kod najljepse u kaficu iso, pa ako ne prodje onda do druge i tako do najruznije. ujutro sam ga cesto gledo dje odlazi sa nekim debelima kuci :D

[quote name='Banditozzzz' timestamp='1321362507' post='444215']
hahah ovo mi je poznato. u mene jedan kolega je navecer prvo kod najljepse u kaficu iso, pa ako ne prodje onda do druge i tako do najruznije. ujutro sam ga cesto gledo dje odlazi sa nekim debelima kuci :D
[/quote]

najbolje je sa debelima kuci otici....kod njih ti je dorucak siguran :)
  • Upvote 1

[quote name='devilwoman' timestamp='1321359271' post='444211']
Ne slazem se. Dobar lovac ce uvijek birati tezu lovinu. Ali dobar lovac. ;)
[/quote]

a sta je po tebi dobra lovina? ona koja ce prije dati ili ?

[quote name='Daisy' timestamp='1321783265' post='444493']
a sta je po tebi dobra lovina? ona koja ce prije dati ili ?
[/quote]

hahahah. Zavisi kakav je lovac. Ako je lovac "slab", njemu je dobra svaka lovina, znaci ona koja prije da.
A ako je lovac "dobar", onda njemu nije "ceif" uloviti nesto sto moze svaki slabi lovac, onda on bira onu tezu, tj.onu koja nece odmah dati i oko koje ce se morati potruditi.
Po tome i mi prosudjujemo dobre lovce, zar ne? :)