Jump to content
Aga

Da li su na pomolu podjele u SDP Cazin?

Recommended Posts

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1316382707' post='440914']
eh da se tako lako dolazi na listu,samo poslao pristupnicu i odmah bi na listu...ccc
[/quote]

pa kako je onaj od Pupana Oždrljića odmah doboi mjesto na kantonalnoj listi, a trebali drugi ljudi biti

[quote name='cincilator' timestamp='1316636262' post='441131']

pa kako je onaj od Pupana Oždrljića odmah doboi mjesto na kantonalnoj listi, a trebali drugi ljudi biti
[/quote]
ma koji od pupana,ne kontam,koji broj na listi bio.

sta se iza brda valja ? xD

[quote name='lucky' timestamp='1316721407' post='441196']
sta se iza brda valja ? xD
[/quote]

Iza kojeg brda???

[quote name='pirgo' timestamp='1316514980' post='441008']
Možda je reporter cazin.net bio pozvan na druženje, i reportažu pripremio na licu mjesta???
[/quote]
Možda a možda i nije bio.
Mišljenja sam da ovakvi skupovi trebaju biti, ali u sklopu OO i sa učešćem cijelog rukovodstva OO.

[quote name='Aga' timestamp='1316769129' post='441221']
Možda a možda i nije bio.
Mišljenja sam da ovakvi skupovi trebaju biti, ali u sklopu OO i sa učešćem cijelog rukovodstva OO.
[/quote]

E hebi ga, kad treba ići u Stovrela, onda se neki ne zovu i može se raditi kako se hoće, a kad trebaju biti demonstracije proziv izmjestanja spomenika, onda valjamo svi. Ovakvi potezi, gdje se izbjegavaju pozvati neki ljudi i neke organizacije, direktno doprinosi podjeli SDP-a. Naročio je pogubno što ovakve stvari dolaze od predsjedništva i OO SDP-a Cazin. Niko nema prava da određuje ko je SDP, to je regulisano statutom.

Po tvom MO nemaju pravo da samostalno djeluju što nije istina, fino piše u statutu da da svaka organizacija u sklopu svojih nadležnosti može djelovati samostalno.
MO SDP je jedina organizacija koja je ubjedljivo odnijela pobjedu na izborima za MZ, i povodom toga je organizovala ovo druženje na Ostrožcu.
Pozvane su sve organizacije, poziv je dostavljen i u centralu organizacije, protokolisan i javan.
Meni je neshvatljivo da se neki ljudi nisu odazvali na ovo druženje, kao na primjer bar predsjednik i uže predsjedništvo. Edited by pirgo
  • Upvote 1

Ali kako će doći kod nas na Ostrožac kad on isti uništava našu organizaciju i bez ikve veze napada našeg predsednika Lelića.
A mi smo jednina organizacija koja je pobjedila na izborima za MZ , a onda dođe predsednik iz Cazina i hoće da postavi svog čoeka za predsednika MZ.
  • Upvote 1

[quote name='g-din' timestamp='1316778626' post='441232']
Ali kako će doći kod nas na Ostrožac kad on isti uništava našu organizaciju i bez ikve veze napada našeg predsednika Lelića.
A mi smo jednina organizacija koja je pobjedila na izborima za MZ , a onda dođe predsednik iz Cazina i hoće da postavi svog čoeka za predsednika MZ.
[/quote]
Zaboravio si i Slatinu :) :mail:

[quote name='diesel' timestamp='1316783088' post='441238']
Zaboravio si i Slatinu :) :mail:
[/quote]
pa niste vi pobjedili, mislim svaka čast na 100 glasova, al ipak je to neusporedivo sa pobjedom Ostrožca

[quote name='g-din' timestamp='1316778626' post='441232']
[/quote]

Niko ne smije da dira Lelića, ništa se ne sekirajte. Uzalud ljudi koji nisu u SDP-u kupe potpise po Ostrožcu da ga smijene. Zna se ko stoji iza tih pokušaja, neki Zet i neki Rašo.

Se mi to znamo šta ko hoće ovda po Ostrožcu i šta ko radi i ko koga nagovara al neznam šta ovaj gore diesel hoće pa mi imamo glasova u jednoj panogi kolko oni svega u Slatini. Kakvi oni pobjenici kad moraju birati između SDA ili ASDA i diesel kad nebudeš moro birati ko mi onda se javi iz Slatine a dotle šuti jer ste isti ko i ovi iz Prošića pobjedili zajedno sa ASDA.

na osnovu napisanih psotova jasno je svakom zivom da nema podjela u SDP ... xD

[quote name='pirgo' timestamp='1316784367' post='441242']
pa niste vi pobjedili, mislim svaka čast na 100 glasova, al ipak je to neusporedivo sa pobjedom Ostrožca
[/quote]
ko govori o nekim drugim...ima vremena za cestitke,ustvari ne znam sta bi trebo cestitati... :sarcastichand: Edited by diesel

[quote name='g-din' timestamp='1316789226' post='441259']
Se mi to znamo šta ko hoće ovda po Ostrožcu i šta ko radi i ko koga nagovara al neznam šta ovaj gore diesel hoće pa mi imamo glasova u jednoj panogi kolko oni svega u Slatini. Kakvi oni pobjenici kad moraju birati između SDA ili ASDA i diesel kad nebudeš moro birati ko mi onda se javi iz Slatine a dotle šuti jer ste isti ko i ovi iz Prošića pobjedili zajedno sa ASDA.
[/quote]
OK ali majstore bitno je naredne 4 god. ko predsjedava,ovi iz drugih stranaka doci ce samo jednom godišnje na savjet i to je to.. Sto znaci : [b]Slatina = SDP[/b]

[quote name='diesel' timestamp='1316798180' post='441272']
OK ali majstore bitno je naredne 4 god. ko predsjedava,ovi iz drugih stranaka doci ce samo jednom godišnje na savjet i to je to.. Sto znaci : [b]Slatina = SDP[/b]
[/quote]
Bas je tako. Pa će taj koji predsjedava MZ naćerati cjelu Slatinu da glasa za tebe na sledećim izborima za OV. I ASDA i SDA. Priča ti vuče na jednog čoeka koji vodi jednu stranku. Šuplja brate. Pa će taj predsednik donijeti neviđeni prosperittet cjeloj slatini. On će to sve sam uraditi bez ičije pomoći. I šta će na kraju Slatina imati od toga što neko iz SDP predsedava MZ. Šuplja brate kažem ti. I na kraju što znači: [b]Slatina * SDP[/b]

Legenda:

* -nikad neće biti

[quote name='g-din' timestamp='1316801507' post='441281']
Bas je tako. Pa će taj koji predsjedava MZ naćerati cjelu Slatinu da glasa za tebe na sledećim izborima za OV. I ASDA i SDA. Priča ti vuče na jednog čoeka koji vodi jednu stranku. Šuplja brate. Pa će taj predsednik donijeti neviđeni prosperittet cjeloj slatini. On će to sve sam uraditi bez ičije pomoći. I šta će na kraju Slatina imati od toga što neko iz SDP predsedava MZ. Šuplja brate kažem ti. I na kraju što znači: [b]Slatina * SDP[/b]

Legenda:

* -nikad neće biti
[/quote]

nikada se ne zna ... jos ni komunizam nije u slatini izumro ... xD
  • Upvote 1

što se ne izbriše ova sramotna grupa na faseboku. što nas sramote, misliće svit da je ovo baš vako

[url="http://www.facebook.com/pages/SVI-KOJI-SU-ZA-SMJENU-RUKOVODSTVA-SDP-CAZIN/225258527493294"]http://www.facebook.com/pages/SVI-KOJI-SU-ZA-SMJENU-RUKOVODSTVA-SDP-CAZIN/225258527493294[/url]

[quote name='cincilator' timestamp='1316804185' post='441297']
što se ne izbriše ova sramotna grupa na faseboku. što nas sramote, misliće svit da je ovo baš vako

[url="http://www.facebook.com/pages/SVI-KOJI-SU-ZA-SMJENU-RUKOVODSTVA-SDP-CAZIN/225258527493294"]http://www.facebook....225258527493294[/url]
[/quote]
pa mora je izbrisati onaj koju je napravio,a taj sto je napravio to zasigurno ne zeli SDP-u dobro

[quote name='cincilator' timestamp='1316805951' post='441308']
ma nezgodono što se prozivaju neki ljudi, a od onog nema ništa
[/quote]
znam ja to,al sam nemocan kao i ti dok onom sto je napravio to ne dodje u glavu mozemo samo gledati,ja sam je prijavio facebooku sad koliko je to djelotvorno...

[quote name='Krokodil Dundee' timestamp='1316805648' post='441304']
pa mora je izbrisati onaj koju je napravio,a taj sto je napravio to zasigurno ne zeli SDP-u dobro
[/quote]
Nije uopce pitanje kako to utice na SDP, nego jesu li oni tamo navodi istiniti ili nisu. Posto niko te navode ne demantuje, pa makar i na FB, izgleda da je sve ono tacno, a kad sta hoce moze se lako i provjeriti.

[quote name='barca' timestamp='1316815345' post='441318']
Nije uopce pitanje kako to utice na SDP, nego jesu li oni tamo navodi istiniti ili nisu. Posto niko te navode ne demantuje, pa makar i na FB, izgleda da je sve ono tacno, a kad sta hoce moze se lako i provjeriti.
[/quote]
nece niko da se s tim budalestinama zamara,ovi stariji clanovi malo koji koristi fb,a ovi mladi nece da se zamaraju takvim stvarima,vec rade,evo sad je pokrenuta humanitarna akcija za socijalno ugrozene u nasem gradu,i to treba gledati a ne sta neko pise iz ko zna kojeg razloga.

OO FOM SDP, nastavlja sa nizom humanitarnih akcija, koje imaju za cilj pomoć socijalno- ugroženim kategorijama stanovništva Općine Cazin...svi vi koji imate kod kuce nesto sto nekoristite, odjecu, obucu,.... namjernice.... mozete donijeti svakim danom od 8-15 u prostorije OO SDP CAZIN, akcija traje mjesec dana
  • Upvote 2

[quote name='cincilator' timestamp='1316804185' post='441297']što se ne izbriše ova sramotna grupa na faseboku. što nas sramote, misliće svit da je ovo baš vako
[url="http://www.facebook.com/pages/SVI-KOJI-SU-ZA-SMJENU-RUKOVODSTVA-SDP-CAZIN/225258527493294"]http://www.facebook....225258527493294[/url][/quote]

Naizgled nebitan detalj: postavljač facebook-topica i jedan od onih koji je pisao ispod imaju jednaku muku sa ispravnim pisanjem "da li" i negacije.