Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

vaktija Ramazanska vaktija

8 posts in this topic

Napisano

Cazin.NET poklanja svojim posjetiocima vaktiju ...

istu mozete skinuti na slijedecem linku : [url="http://www.cazin.net/download/Vaktija2011_cazinnet2.jpg"]http://www.cazin.net/download/Vaktija2011_cazinnet2.jpg[/url]
0

Napisano

Cazin.net postoji 10 godina otprilike. Ispravite me ako griješim. Kažite mi, otkud Vam ideja da sad poklanjate vaktije a toliko godina postojite i niste to nikad radila.

Mislim, potez je odličan, nemam zamjerke, da nebi ko šta pomislio... Nego, samo otkud ideja...Ko se toga sjetio? :)
0

Napisano

Neznam otkad ti pratis Cazin.NET al otkako sma ja na Cazin.NETu poklanja se vaktija a to sam zateko kada sam dosao ...
0

Napisano

Pratim otkako sam imao dial up prije 7-8 godina, pa sam prestao kad se stranica jedva otvarala prije 3-4 godine. Pa sam tad nekako bio na forumu, pa otisao u helać, pa otisao pa se opet vratio... Sad ni sam neznam otkad pratim ni koliko pratim xD ...al nesjecam se nesto vaktija, il mi mozda nisu zapele za oci...
0

Napisano

[color=#008000][size=5][i]Ramazan Šerif Mubarek Olsun [/i][/size][/color]
0

Napisano

Merhaba i tebi dostu brete xD...

Morao sam to reci...Neka nadlezni brisu ove gluposti...
0

Napisano

ovdje ima mnogo razlike sa Ramazanskom vaktijom.
0

Napisano

[quote name='antonio' timestamp='1311977574' post='435252']
Cazin.net postoji 10 godina otprilike. Ispravite me ako griješim. Kažite mi, otkud Vam ideja da sad poklanjate vaktije a toliko godina postojite i niste to nikad radila.

Mislim, potez je odličan, nemam zamjerke, da nebi ko šta pomislio... Nego, samo otkud ideja...Ko se toga sjetio? :)
[/quote]

Na cazin.net portalu je svake godine ramazanska vaktija... jeste novost sto je i na forumu u news traci ove godine.. :)
0

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.