Jump to content
BuKa

Građani BiH smetaju na hrvatskim plažama

Recommended Posts

[color=#ff0000][size=7][font=verdana,geneva,sans-serif][url="http://www.index.hr/images2%2fmakarskoprimoprjekomentar.jpeg"]SLIKA[/url][/font][/size][/color]

[color=#000000][size=4]"Bolji je jedan gost koji će dnevno ostaviti 500 eura nego njih deset koji će ostaviti po 30 eura ili njih nekoliko stotina ili tisuća koji vikendom dolaze iz BiH na jednodnevne izlete… Turizam je na ovaj način u problemima. Radi se o kampanjskim gostima koji smetaju, ali koje se ne može izbjeći i eliminirati..."[/size][/color]
[color=#000000][size=4]Ovo je dio teksta koji je objavljen u sedmičnom listu Makarsko primorje. [/size][/color]

[b] Koliki gad moraš biti da natjeraš Bosancu suze na oči?[/b] Edited by BuKa

E još kad na sred Biograda viknem Selam Alejkum kad nekog poznam,mislim da im je gore nego da im bombu bacim na plaži.
  • Upvote 2

Ja samo jedno znam a to je. Gdje mi Krajisnici na more idemo samo pitaju kad cete opet doci i bujrum jer mi trosimo i sakom i kapom
a Sarajlije se stisle u Makarskoj i normalno da ih ne vole nek malo pocnu trositi i nikom nece smetati :) Crikvenica,Opatija Vodice Zadar i ostali
niko se ne zali jer tu mi ljetujemo :) Pravilo je il pij il setaj a kod kuce svoje glumi glumu i ne trosi nista :)

Vala ima i takvi ali nash narod je naucio trositi, ali ne zulja njih to, nego hoce da i zrak naplate, jer ta cro je tako poskupila da je jedino ostalo jeftino to sto se brze i jeftinije dovezes do njih dok sve ostalo placas skoro duplo.
Al nek samo oni mastaju o tomu kako ce sta naplatiti i da se qurce kako je more njihovo, nash narod dok se josh malo snadje nece im biti potrebno to cro more, odem u tursku 5 dana ko hadzija a potrosim skoro isto...

ma pretjerali su i Hrvati stim sovjim nabojima na nas,seljacine isto da ih nema a dva mjeseca ljetne sezone glume Bogove,dalamciju im izgradili nasi radnici koji su radili za minimalca ili za hranu...

Ova tema pripada ekonomiji, jer iza ovog ne stoji politika nego ubij i zadnji dinar narodu :)
Jes vala odes u Tursku nit te ko more prepoznati nit razumis jezik i pustis mozak na pashu..
Jos bolji je Egipat, tamo je sve jeftino cak ako ko ima kakvu pusku iz rata, tamo bi je sigurno mogao utopiti za velke pare :D

vala ja bi volio vidjeti tog Austrijanca koji na dan potrosi 500 eura kamoli da neki bosanac to moze?! jedino mozda onaj koji ide zbog sex turizma u "lipu njihovu".

niti su im plaze nesto, niti je osoblje ljubazno a i da su jeftini ne moze se reci....

Opet vi po tome kako je sve to Hrvata koji zele naplatiti i zrak, a ne o stotinama autobusa koji dovoze ljude iz Bosne svaki dan, a isti ti ljudi samo u Bosni potrose na kartu, i kupe, ako i kupe, sve ostalo sto im je potrebno.

U Hrvatskoj ce potrositi samo u iznimnim situacijama

[quote name='BaroN' timestamp='1311843064' post='435092']
Opet vi po tome kako je sve to Hrvata koji zele naplatiti i zrak, a ne o stotinama autobusa koji dovoze ljude iz Bosne svaki dan, a isti ti ljudi samo u Bosni potrose na kartu, i kupe, ako i kupe, sve ostalo sto im je potrebno.

U Hrvatskoj ce potrositi samo u iznimnim situacijama
[/quote]
...i šta hoš ti reći sa tim?

[quote name='BuKa' timestamp='1311925170' post='435185']
...i šta hoš ti reći sa tim?
[/quote]

I ja sam se pitao, ali nije njemu zamjeriti!
  • Upvote 1

[url="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2289997774451&set=o.171961446207987&type=1&ref=nf"]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2289997774451&set=o.171961446207987&type=1&ref=nf[/url]

ja cu sjed`ti napred :D