Jump to content
Sign in to follow this  
PacificHurricane

Tehnicka pitanja i prijedlozi za forum!

Recommended Posts

Veći avatari bi samo gušili forum, dok se učita veća slika svakom ko ima tanji internet, patnja živa. Što joj ne tražiš sliku na PP?

Veći avatari bi samo gušili forum, dok se učita veća slika svakom ko ima tanji internet, patnja živa. Što joj ne tražiš sliku na PP?

Šta ako joj čo'jek vidi da je tražila sliku? A ovako, svako malo je gleda. :)

Hahahahah, dečki ja bih tu ljepotu da podjelim sa osalima ... :P 

Kako je krenulo - avatari će biti tačkice. :D

Pa gdje ćeš muškarca staviti na avatar? :D Halooo? Žena, majka, kraljica?

• Upvote 1

Šta bi vi rekli Željki Joksimoviću tj. mome avataru, ha? :D

Nista, nije moj tip a sigurna sam da je gazda bolji od njega.

A vidi nje, ona bi da gazdu nabacim ... e ne mere, da Remzo po njemu crta i ko zna na šta bi ga naveo svojim močima. :girlhaha:

Edited by Ciklama
  • Upvote 1

Jel se moze kako urediti ovo prikazivanja koji post je editovan..

Da ostavite barem odredjeno vrijeme, recimo 5 min da se post moze urediti bez da ti pise da je uredjivan... A poslije 5 min onda ako uredjujes da pise da je uredjivan...

Recimo, ja postam post i vidim odmah gresku neku i ispravim u roku od par sec i pise editovan..Uredu je ako nakon nekog vremena pise edit ali nemora biti bas odmah..

Eto i ja sam to nedavno htjela pitat. Nekako mi ruzno da i kad obicni lapsus ispravim pise da sam editovala post.

Meni fakat ne smeta što piše da je uređivano, jer je uređivano. :D

Kad smo vec kod tehnickih pitanja da pitam. Ja uglavnom pisem sa telefona i nikad ne upisejem kodu bas iz razloga sto zaboravim koja je koda. Kod mene je sve tako forum, fb, telefon itd. Medjutim sad stavila telefon da se puni i hocu da udjem sa kompjutera i ne moze. Pise da pokusam ponovo za 58 minuta.
Zasto.

zbog tog sto je neko ili Vi pokusali vise od tri puta da se logirate na forum sa pogresnim paswordom ... tada se acount zakljuca na 60 minuta ...

Jel se moze kako urediti ovo prikazivanja koji post je editovan..

Da ostavite barem odredjeno vrijeme, recimo 5 min da se post moze urediti bez da ti pise da je uredjivan... A poslije 5 min onda ako uredjujes da pise da je uredjivan...

Recimo, ja postam post i vidim odmah gresku neku i ispravim u roku od par sec i pise editovan..Uredu je ako nakon nekog vremena pise edit ali nemora biti bas odmah..

moze se napraviti da prikazuje ili ne prikazuje ... 

a vremensko ogranicenje je podeseno na 5 ili 10 minuta za sviju sem moderatora ili administratora ... jer neki su clanovi znali se svadjati s nekim pa onda kasnije edituju sovje postove i ostave ih prazne ... zato smo uveli vremensko ogranicenje i da se prikazuje da je uredjen post i da pise od koga je uredjen ... 

mislim da je 10 minuta dovoljno da se uoci i ispravi greska u postu ... 

• Upvote 1

Banjaluko, piše kod sviju nas. Ne vidim ništa loše ako se zna da sam uređivala post. Pogriješila i ispravila i idemo dalje. Vremenski ograničeno mora biti, zaista su ljudi znali biti nekarakterni pa mjenjali postove i onda kad dođe do rasparve ako nije citirano rasprava gubi smisao. :)

Znam to, normalno da će biti ograničeno, ali ne mora biti vremenski, nego dok neko ne odgovori. Tek tada se gubi nit diskusije, bez obzira radilo se o 30 sekundi ili par sati.

Ja nikad nisam poslao post pa se pokajao. Ako se predomislim, učinim to prije nego što pošaljem post. Naknadne ispravke su samo pravopisne prirode, da fali slovo negdje ili ima viška u brzini, nikad sadržaj.

Pa i kod mene je to pravopisne prirode... Al nije 5 min nego odmah prijavi da sam uredio... Znaci u roku kako mi se post pojavi i primjetim gresku i ispravim i vec pise uredjeno...

Pa i kod mene je to pravopisne prirode... Al nije 5 min nego odmah prijavi da sam uredio... Znaci u roku kako mi se post pojavi i primjetim gresku i ispravim i vec pise uredjeno...

nakon 5 ili 10 minuta ( nisam siguran) ne mozes vise editovati post ... a to da pise uredjeno se ne moze podesiti da prikazuje vremenski ... moze samo da pise da je uredjeno ili da ne pise ... al smo uveli da pise jer neki moderatori su to zloupotrebljavali u smislu da cojveku edituju post ... 

Moderatori, ako nije problem one dvije kljukuše saspite u jednu tepsiju. :D

• Upvote 1

Moderatori, ako nije problem one dvije kljukuše saspite u jednu tepsiju. :D

Mozda ne moze nisu iste. Jedna sa sirom a druga sa sampinjonima.

Ako moze da se sredi ovaj dio foruma...

U vezi kuhanja imamo na dva mjesta, pa bi bilo dobro sve to ubacit u kulinarstvo..

Sl1

VH4IlhO.png

Sl 2

sVIWEOQ.png