Jump to content
Sign in to follow this  
PacificHurricane

Tehnicka pitanja i prijedlozi za forum!

Recommended Posts

[quote name='Ciklama' timestamp='1342210396' post='461220']
Isključeno arhiviranje za ubuduće, ali stare teme su nažalost i dalje a/a. :D
[/quote]

nije iskljuceno arhiviranje ... a vracene su teme iz arhive sve sem onih na kojima nije pisano dvije i vise godina ...

Predlažem uvođenje direktnog linka AKTIVNE TEME gdje bi bilo izlistano ono o čemu se diskutovalo  zadnjih 7 dana ili listu zadnjih npr. 30 diskusija. Time bi se vidjelo gdje ima najviše aktivnog članstva i bilo bi najlakše diskutovati. Index foruma je OK, ali malo nepregledan.

ima u gornjem desnom cosku Nove poruke ... klikom dobiju se prema filteru na lijevoj strani ... 

nesto mi koci forum,ali samo forum,sve ostale stranice brzo se otvaraju ali ovdje kad zelim otvoriti koju temu nacekam se pravo puno...

i kako se vec napise nesto na toj vasoj kutiji...ja bi egleniso ali mi nidje ne pokazuje pendzerce za napisat poruku

jedva se snalazim pa da se probam bar ovdje javiti

Dobro nam došao!

i kako se vec napise nesto na toj vasoj kutiji...ja bi egleniso ali mi nidje ne pokazuje pendzerce za napisat poruku

Jesi li bio "logovan" kada si pokušao? Pisati na eglen kutiji, kao i ppisati komentare na forumu mogu samo registrovani i ulogovani korisnici. Ako si ostavio dva posta ovdje, trebalo bi da možeš pisati bilo gdje.

Inače na eglen kutiji napišeš šta si htio u dnu stranice u prazno polje i klikneš na "zalipi rođo".

moras imati deset postova da bi mogao koristiti eglen kutiju ...

pa u tome i jest problem.....u dnu se mi pojavi trak gdje pise da moram biti logiran...a ja vec jesam...ali mi ne dopusta pisati...vele Please login to use our chatrooms.....pa ti budi pametan

Ne možeš da uđeš sad? Ne radi ti dugme eglen kutija?

pa u tome i jest problem.....u dnu se mi pojavi trak gdje pise da moram biti logiran...a ja vec jesam...ali mi ne dopusta pisati...vele Please login to use our chatrooms.....pa ti budi pametan

Zbog određenih problema, poput kopiranja i provociranja po drugim forumima iz već poznati nam svima razloga, malo je administracija pooštrila mjere kod korištenja Eglen kutije. Kad budeš imao 10 postova (s tim da se iz Disco urnebesa ne računaju) moći ćeš koristiti Eglen kutiju.

Hola, dobro nam došao. :)

Edited by Ciklama

a u tome je stvar...hvala za odgovore i dobrodoslicu...ma napisacu ja tih deset postova..:)

a u tome je stvar...hvala za odgovore i dobrodoslicu...ma napisacu ja tih deset postova.. :)

Ma nećeš valjda stati na tih deset postova? ...  :girlcray:

Deeee nemoj tako, sjeti se avatara sa nonama ... :blover:

Edited by Ciklama