Jump to content
Marklar

Problem S Promjenom Avatara

Recommended Posts

Pozz

Kada odaberem drugi avatar i kliknem na "upload avatar" opet mi se vrati na onaj isti. U cemu je problem? Inace uploadam sa avatar sa svog diska...

i ja sam imao isti problem.
onaj stari avatar(logo marduka) tj. moj prvi logo je bio sa compa.
kada sam htjeo da stavim drugi, isto sa compa, vracalo mi se na stari
tako da sam stavio url. od ovog avatara

ne znam koji je to problem al nadji sebi na netu i stavi si taj, a ne sa compa

pozdrav

Ja bas iskruzio avatar i da stavim, kad ono neide. Mogao bi ga kako na net uploadati pa onda staviti link, ali volio bi da to mogu kulturno staviti direktno s diska. Kako drugi forumasi mjenjaju avatare?

sta ces nema admin-a da nam pojasne.
ali stvarno ne znam sta bi to moglo biti :P

Evo kao sto covjek rece pokusao sam sa diska da postavim avatar i neide ali kad postavim link onda hoce.
Mackode majstore provjeri ovo izgleda ti neradi ova opcija da se postavi avatar direktno sa diska.

hm ! IMate pravo ! PO toj vasoj prici ... ? , vama nikako nece da upload-uje avatar ? Moja situacija je sljedeca : Ja izaberem avatar, vrati se onaj stari, ali nakon 10-15 minuta otvorim ponovno forum i avatar bude promjenjen !

ps. POkusajte svi mjenjati9 avatar u drugom webbrowseru ...

Recimo, ja surfam preko MOZILA a mjenjam avatar preko Internet Explorera ! Ps. Pokusajte , kad mjenjate avatar, zatvorite sve prozore osim tog jednog ! Ili kad ga promjenite ( a on i dalje ostaje isti ) odlogujte se , zatvorite webbrowser te ponovno ulogujte se ...

trebalo bi da radi ...

ps. POkusajte  svi mjenjati9  avatar u  drugom  webbrowseru ...

ne. Nije to radi toga. U vasom cache od browsera ostane jos onaj stari avatar. Samo kad odete na refresh ili kad obrisete cache, onda ce ga updatati vas browser.

poz

ne. Nije to radi toga. U vasom cache od browsera ostane jos onaj stari avatar. Samo kad odete na refresh ili kad obrisete cache, onda ce ga updatati vas browser.

poz

<{POST_SNAPBACK}>

makcode, to je bila samo predpostavka ... :)

hm ! IMate  pravo !  PO  toj  vasoj prici ... ?  , vama nikako nece  da upload-uje  avatar ? Moja  situacija  je  sljedeca :  Ja  izaberem  avatar, vrati  se  onaj stari,  ali  nakon  10-15  minuta otvorim ponovno  forum i  avatar bude promjenjen !

ps. POkusajte  svi mjenjati9  avatar u  drugom  webbrowseru ...

Recimo, ja  surfam preko MOZILA  a mjenjam avatar preko Internet  Explorera !  Ps. Pokusajte , kad  mjenjate  avatar, zatvorite  sve prozore  osim  tog jednog !  Ili  kad  ga promjenite (  a on i dalje  ostaje  isti ) odlogujte  se  , zatvorite  webbrowser te ponovno ulogujte  se  ...
trebalo  bi da  radi ...

<{POST_SNAPBACK}>

kod mene nekad zna trajati po dva dana dok mi se izmjeni avatar!

ma kod mene to sekunda samo promjenim i odma je drugi hehehe
to je zato sto su vam slabi avatari

ja sam danas dva puta pokusavao da mi na avataru bude nermin ogresevic al nest nece da nije za to sto je osoba na avataru preruzna il sta slicno ??

opet isti problem danima pokusavam promjeniti svoj avatar al nece uvjek ovaj isti.

Severina.
probaj unici na drugi browser, vidjeces da ti je avatar promijenjen.

ja sam danas dva puta pokusavao da mi na avataru bude nermin ogresevic al nest nece da nije za to sto je osoba na avataru preruzna il sta slicno ??

ebiga copyrights :D

Severina.
probaj unici na drugi browser, vidjeces da ti je avatar promijenjen.

<{POST_SNAPBACK}>

dobro je sad je.. ok

nisam znala gdje da pitam pa cu ovdje da pitam administratore, voljela bih promjeniti neke stvari kod svog profila( slika, izjava, ...), ali nista nece.. pise obratite se na administratora.. na jednog sam se obratila poslala pp poruku... al nisam dobila odogovora.. pa eto please nek mi netko obajsni kako i sta-...

koliko sam ja skonto na ovom novom serveru ne mozes staviti novi avatar direktno s foruma, vec moras uploadovati sliku na neki server, npr. [url="http://tinypic.com/"]ovaj[/url] i onda imas tamo da stavis avatar direktno s neta. kopiras tamo taj link od slike i to je to.

to ti je sto se tice avatara... a sigurno ce ti prihvatiti i promjenu izjave i sl. pisel' ti ovo:
[indent]
[b]IPS Driver Error[/b]
[b]There appears to be an error with the database.[/b]
You can try to refresh the page by clicking [url="http://java%20script:window.location=window.location;"]here[/url] [/indent][url="http://tinypic.com/"]http://tinypic.com/[/url]