Jump to content

Recommended Posts

Zanima me gdje znate da imaju autootpadi,imate li kontakte tih otpada,preporuke sa cijenama isl...
Meni konkretno treba za fiata,i to u pitanju je glava motora,čuo sam da ima u Kladuši čovjek koji drži fiate pa da li neko zna za to i ima li kontakt telefon,???

ima u Čizmićima kod Fikana 062 142 604

[quote name='PENTIUM4' timestamp='1306327753' post='428653']
Zanima me gdje znate da imaju autootpadi,imate li kontakte tih otpada,preporuke sa cijenama isl...
Meni konkretno treba za fiata,i to u pitanju je glava motora,čuo sam da ima u Kladuši čovjek koji drži fiate pa da li neko zna za to i ima li kontakt telefon,???
[/quote]
Druže imaš u Vel.Kladuši jednog čovjeka zove se Hasan ima samo Alfe, Fiat i Lancia sve dijelove, tako da što te zanima možeš otići, ono što trenutno nema možeš poručiti, drži polovne dijelove, ma svega čovjek ima. Evo ti i broj pa se informiši 061 972 292, pozdrav!
  • Upvote 1

eh sad me zanima,pošto sad imam vw pola 6n 1.7sdi 98 god,a treba mi nekakvo kućište filtera zraka ,pa nikako naći,čak nema ni u stijeni kod Miće...pa imate li još kakvih autotpada ,kontakata,,ima li negdje gdje ima najviše vw-a...da mi je to naći,bili bi za muštuluka :) Edited by PENTIUM4

ima li ko broj od autotpada u kladusi,čini mi se da ima neki veliki autootapad kad se ide dole za kladušu,ali nije znači ovaj što ima samo fiate...

ako ćeš me nazvati, kažem ti za 5-6 otpada gdje su ;) , stvarno mi se ne da pisati i objašnjavati detaljno :) .

061 968 329

lp.

Ima li ko da zna kakav auto-otpad sa Clio 2 Phase 2? Treba mi par dijelova za njega.