Jump to content
Sign in to follow this  
kemoeco

Osama bin Laden ubijen ili ipak ziv ???

Recommended Posts

pratim vijesti spominje se da je bin laden ubijen i bacen u more... koliko je tu istine sta vi mislite ???

Malo bi naziv teme preformulisao, i nepise nigdje da je bacen u more :D

Ali evo da podijelimo mišljenja oko ovog sudbonosnog trenutka za Ameriku :)

evo jedan zanimljiv podatak prije nego se nakanite komentarisati temu
[size="4"][quote]Zanimljiva podudarnost je da su smrt Osame bin Ladena i Adolfa Hitlera objavljene na isti datum.

1. maja 1945. godine BBC je objavio da je Adolf Hitler ubijen u Berlinu, prenoseći vijest Radio Hamburga. Oko 22.30 sati po lokalnom vremenu objavljeno je da je Hitler poginuo u svom štabu do zadnjeg daha se boreći za Njemačku i protiv boljševizma.
66 godina kasnije, 1. maja 2011. godine američki predsjednik Obama je objavio da je vođa al-Qaide Osama bin Laden ubijen u akciji američke vojske u Pakistanu.

Prisjećamo se i da je ovogodišnja saveznička operacija u Libiji započela na isti datum kao i američka invazija na Irak 2003. godine. "Čarobni datum" je u ovom slučaju bio 19. marta.
[/quote][/size]
  • Upvote 2

[quote name='scooby-doo' timestamp='1304327166' post='426500']
Malo bi naziv teme preformulisao, i nepise nigdje da je bacen u more :D

Ali evo da podijelimo mišljenja oko ovog sudbonosnog trenutka za Ameriku :)

evo jedan zanimljiv podatak prije nego se nakanite komentarisati temu
[size="4"][/size]
[/quote]
haha,,, gledam jutros B 92... pise da je bacen u more... :S:S:S sad necu tvrditi ni jes ni nije samo pisem sta sam procitao....

ja sam čitao da su poslali na DNK analizu radi utvrdjivanja identiteta ...

al mislim da se ovdje radi o skretanju pozornosti sa onog sto amerikanci rade u libiji -ubijaju civile ...
  • Upvote 3

moje misljenje... ovo je samo ''paravan'' da se vidi kako americki vojnici/vlada rade i nesto ''dobro''...da zamazu ljudima oci... Edited by kemoeco

Jutros sam rano ustao i pratio mnogo TV stanica koje su javljale o ovom događaju..
Evo šta sam sve čuo...
Ubijen je prošle sedmice,ali je američka administracija čekala potvrdu DNK nalaza da objavi vjest...
Ubijen je u nedeljeu i vrši se provjera DNK
Njegovo tjelo je kod Amerikanaca i biće tretirano u skladu sa Islamskim običajima
Njegovo tjelo je položeno u more...
Za sve vjesti važi ista matrica:IZ POUZDANIH IZVORA...
  • Upvote 1

[quote name='lucky' timestamp='1304327519' post='426502']
ja sam čitao da su poslali na DNK analizu radi utvrdjivanja identiteta ...

al mislim da se ovdje radi o skretanju pozornosti sa onog sto amerikanci rade u libiji -ubijaju civile ...
[/quote]
Takodjer je i meni to upalo u oci prve sekunde citanja,
takodjer svi nek uzmu u obzir one teorije da je na nekim snimcima bio mladji i po 10 godina po tvrdnji informaticki strucnjaka, i jos stariju dokazanu teoriju da je bio CIA-in agent...
I jos nekoliko nejasnoca oko njegovog ranjavanja, ma nemos znati istinu danas. posebno ne mi obicni smrtnici...

Ali mirisim da se treba zataskati neuspjeli pokusaj gadafijevog ubistva koji je odjeknuo svijetom, povlacenje saveznicki snaga i UN-a, Siriju i pocetak tamosnje invazije.
Sta bi drugo utišalo americki san, pa da se ljudi neprobude iz sna nego ovako krupna stvar i dogadjaj...

Guest
[quote name='kemoeco' timestamp='1304326925' post='426499']
pratim vijesti spominje se da je bin laden ubijen i bacen u more... koliko je tu istine sta vi mislite ???
[/quote]

ubijen je on... al nije zakopan, nego mu je mrtvo tijelo baceno u more, da nebi njegov mezarluk izazivo hodocasce terorista...

[quote name='scooby-doo' timestamp='1304328366' post='426506']
Takodjer je i meni to upalo u oci prve sekunde citanja,
takodjer svi nek uzmu u obzir one teorije da je na nekim snimcima bio mladji i po 10 godina po tvrdnji informaticki strucnjaka, i jos stariju dokazanu teoriju da je bio CIA-in agent...
I jos nekoliko nejasnoca oko njegovog ranjavanja, ma nemos znati istinu danas. posebno ne mi obicni smrtnici...

Ali mirisim da se treba zataskati neuspjeli pokusaj gadafijevog ubistva koji je odjeknuo svijetom, povlacenje saveznicki snaga i UN-a, Siriju i pocetak tamosnje invazije.
Sta bi drugo utišalo americki san, pa da se ljudi neprobude iz sna nego ovako krupna stvar i dogadjaj...
[/quote]
tu se slazem ... morali su nekako zataskati neuspjeli pokusaj ubista gadafija.... ://

[quote name='_Sany_' timestamp='1304328718' post='426507']
ubijen je on... al nije zakopan, nego mu je mrtvo tijelo baceno u more, da nebi njegov mezarluk izazivo hodocasce terorista...
[/quote]
ja se nadam da nije... ali to su jedne od tvrdnji... koji su to ameri govna da izvinete...sadama huseina su objesili na prvi dan ramazana koliko se sjecam.. a njega kako se spominje na dan kada papu proglasavaju svecem... Edited by kemoeco

[quote name='_Sany_' timestamp='1304328718' post='426507']
[/quote]
Informacija je da se ceka od Saudijske Arabije trazenje izrucenja njegovog tijela jer je tamo rodjen da bi se tamo i zakopao. tako CNN prenosi. Fox news nesto slicno da ce ga vec danas pokopati u afganistanu. a neznam ko stoji iza te informacije za more :D

Guest
[quote name='scooby-doo' timestamp='1304328987' post='426509']
Informacija je da se ceka od Saudijske Arabije trazenje izrucenja njegovog tijela jer je tamo rodjen da bi se tamo i zakopao. tako CNN prenosi. Fox news nesto slicno da ce ga vec danas pokopati u afganistanu. a neznam ko stoji iza te informacije za more :D
[/quote]

us-vlada to veli... ma ko ce znati kako je sta je...

Steta covjeka koji se samo borio za svoju zemlju i blago svoje zemlje . Druga strana njega , ona teroristicka je takva kakva je , nije dzabe uradio ali ne opravdava ubijene i poginule . Uglavnom vidim Amerikanci se raduju i slave , a ne kontaju da je ovo tek pocetak sranja . Misle da je samo 'jedan Osama' koji je sjedio u pecinji i narucivao napade i ubojstva :laugh: :laugh:

da kada spominjes pecine ... cijelo vrijeme su nas punili informacijama kako je u tim nekim pecinama u planinama ...

a sada ga ubise u skupoj kuci stotinjak kilometara od islamabada ...

[quote name='lucky' timestamp='1304330523' post='426516']
da kada spominjes pecine ... cijelo vrijeme su nas punili informacijama kako je u tim nekim pecinama u planinama ...

a sada ga ubise u skupoj kuci stotinjak kilometara od islamabada ...
[/quote]
ma amerika zivi u lazi... sami sebe zavaravaju.... bas sto kazes... sad ce biti belaja... ako je ovo sve istina...:D

friske info :D

[url="montirali-su-fotografiju-na-kojoj-je-ubijeni-osama-bin-laden"]http://www.24sata.hr/svijet/montirali-su-fotografiju-na-kojoj-je-ubijeni-osama-bin-laden-219338[/url]

[quote name='scooby-doo' timestamp='1304333318' post='426519']
friske info :D

[url="montirali-su-fotografiju-na-kojoj-je-ubijeni-osama-bin-laden"]http://www.24sata.hr/svijet/montirali-su-fotografiju-na-kojoj-je-ubijeni-osama-bin-laden-219338[/url]
[/quote]
FEJK :D

pred kraju linka o onome sto sam govorio na pocetku (o prijasnjim laziranjem fotografija)

[url="http://danas.net.hr/svijet/page/2011/05/02/0348006.html?pos=n0"]barni link ne grize :)[/url]

Ako pogledate zube u gornjoj vilici (ove koje se vide) vidjecete razliku... al haj mozda i ja grijesim.
Ubili jednog, doci ce ih jos 5 i onda se tesko americi