Jump to content
Sign in to follow this  
lucky

Formula 1 sezona 2011

Recommended Posts

ma u nas u Bosni sjajna organizacija pa tako i privatne firme slijede drzavne, tako da su nam vratili polog i sjedi otkuce gledaj f1, bice valjda nekad!!!

Ja idem u Suzuku gledati utrku ! :P

[quote name='PC_DoctorE ' timestamp='1312232898' post='435543']
ma u nas u Bosni sjajna organizacija pa tako i privatne firme slijede drzavne, tako da su nam vratili polog i sjedi otkuce gledaj f1, bice valjda nekad!!!
[/quote]

jesam ja viko hjemo judi pokusurat se i hjemo sa dva tri auta svi zajedno :) ?. jesam ,a vi nećete :) , ovako lipo odeš i vidiš mnogo toga, staneš gdje hoćeš i kad hoćeš, jedeš kad hoćeš ideš na pipi :) kad ti se ćefne i još milion takvih stvari koje ćeš obaviti koje tebi paše a ne vozaču autobusa :) . lipo spavaš u šatoru i tako ti fazoni, a ono šta je najbitnije u svemu tome je: DA IZIĐE PUT JEFTINIJE NEGO OVAKO PREKO NEKE AGENCIJE I PROVEDEŠ SE KAJ BENEST :) :) :) :) .

[quote name='racing/7005/' timestamp='1312304802' post='435628']

jesam ja viko hjemo judi pokusurat se i hjemo sa dva tri auta svi zajedno :) ?. jesam ,a vi nećete :) , ovako lipo odeš i vidiš mnogo toga, staneš gdje hoćeš i kad hoćeš, jedeš kad hoćeš ideš na pipi :) kad ti se ćefne i još milion takvih stvari koje ćeš obaviti koje tebi paše a ne vozaču autobusa :) . lipo spavaš u šatoru i tako ti fazoni, a ono šta je najbitnije u svemu tome je: DA IZIĐE PUT JEFTINIJE NEGO OVAKO PREKO NEKE AGENCIJE I PROVEDEŠ SE KAJ BENEST :) :) :) :) .
[/quote]

ne bi te ni ja slusho da sam bio sa njima...ti bi na kraju reko ,,hajmo biciklima,, :)
  • Upvote 1

[quote name='viking' timestamp='1313443943' post='436835']

ne bi te ni ja slusho da sam bio sa njima...ti bi na kraju reko [b],,hajmo biciklima,, [/b] :)
[/quote]

:D :D :D :D .

nesto se shushka da bi Kimi mogo nazad...eto sad ci imati za koga navijati :russian:

pise se da je vec potpiso za wiliams ... xD

a ima i ovo [url="http://www.cazin.net/sport/na-pomolu-senzacija-formula-1-skoro-u-bosni-i-hercegovini/"]http://www.cazin.net/sport/na-pomolu-senzacija-formula-1-skoro-u-bosni-i-hercegovini/[/url]

ja to odavno sam citao ali ja ne vjerujem dok ga ne vidim na predstavljanju bolida za 2o12, ali steta sto nije u RBR da pokaze svima neznalcima da nije toliko to Vettela, Webber nije pokazatelj toga jer on je malo losiji od timskog, srecom pa nije Alonso, Hamilton pa i Button u rbr onda fkt nebi bilo interesantno!!!